Реклама в маршрутках Чернівці

Увагу людей привертають ті рекламні листівки, які розміщені в транспорті. Під час поїздки в громадському транспорті пасажири звертають увагу на рекламний плакат, що розташований на рівні очей. Реклама в маршрутках Чернівці – гарантія швидкого розповсюдження рекламної інформації.

Розрахунок ціни

Замовити рекламу

Чому саме реклама в транспорті?

Західноукраїнська компанія “СтікерМен” пропонує все, що потрібно для реклами в транспорті. Клієнти можуть вибрати стікерибанерні розтяжки, постери чи спеціальні листівки. Компанія має великий досвід в рекламній сфері, пропонує замовникам комплексний спосіб вирішення завдань.

Така послуга як реклама в маршрутках Чернівці підійде багатьом замовникам. Кількість маршрутних автобусів в Чернівцях досить велика, тому можна донести рекламну інформацію широкій аудиторії. Увага споживачів концентрується на рекламному продукті, а це вже крок до успіху.

Громадським транспортом користуються 70% мешканців великих міст, і Чернівці не є винятком. Можна зробити висновок, що реклама в транспорті в Чернівцях є дієвою та ефективною. Якщо вам потрібні якісні рекламні матеріали, скористайтеся послугами компанії “СтікерМен“.

Статистичні дані

Щодня рекламу в транспорті бачать близько 1000 чоловік, але ця цифра актуальна для великих міст. Різні дослідження підтверджують, що 87% пасажирів звертають увагу на листівки та стікери, які розміщені в маршрутках, в інших транспортних засобах. 45% пасажирів під час кожної поїздки розглядають стікери та листівки, а 60% пасажирів звертають увагу на зміст рекламного повідомлення.

Тривалість подорожі пасажирів становить 5-50 хвилин, цього часу цілком достатньо для перегляду рекламної інформації.

реклама в маршрутках чернівці
Реклама в маршрутках Чернівці

Переваги реклами в транспорті

В Чернівцях та інших містах громадський транспорт їздить регулярно. Навіть у святкові та вихідні дні реклама буде працювати. Стікери, листівки, банерні розтяжки довго зберігають презентабельний вигляд, не бояться впливу поганих погодних умов.

Рекламу в маршрутках Чернівці можна розміщувати в будь-якому транспорті:

  • в трамваях і тролейбусах;
  • в маршрутних таксі;
  • в поїздах;
  • в міських та міжміських автобусах.

Замовників приємно здивує доступна вартість салонної реклами. Такий варіант ідеально підходить представникам середнього та малого бізнесу. Часто замовники віддають перевагу цьому методу оповіщення своїх потенційних клієнтів.

В порнівнянні з альтернативними варіантами реклама в маршрутках Чернівці дозволяє охопити велику цільову аудиторію. Невелика скорість руху транспорту дозволяє збільшити час, який пасажир витрачає на ознайомлення з рекламою.

Кожного дня в міському транспорті їздять студенти, амбітні люди середнього віку, пенсіонери. В салонах маршруток та тролейбусів доцільно рекламувати майже всі послуги, товари. Можна рекламувати продукти харчування, ліки, соціальні послуги, туристичні агентства, салони краси, нерухомість та інше.

Щодня міський транспорт перевозить тисячі пасажирів. Салон маршруток важко уявити без цікавих рекламних оголошень, які привертають увагу своєю оригінальністю. Якщо ви організовуєте акцію, проводите виставку чи рекламуєте будь-які послуги, обирайте ефективну салонну рекламу.

Перелік маршрутів у яких розміщується реклама в маршрутках Чернівці

Схема реклама в маршрутках Чернівці
Схема розміщення реклами
№ маршрутуОпис маршруту
№26Гравітон – Комарова
№33Гравітон – Калинівський ринок
№39Удонова – Комарова
№22Університет – Калинівський ринок
№30П. Кільцева – Калинівський ринок
№31Комарова – Калинівський ринок
№32Проспект – Калинівський ринок
№10Шкільна – Калинівський ринок – Садгора
№41Калинівський ринок – Садгора
№14Дріжджзавод – Калинівський ринок

Ціна. Розрахунок on-line

Зазвичай у нас багато запитів на розміщення реклами де потрібно розрахувати ціну на рекламу. Ми розробили онлайн-калькулятор реклами для розрахунку ціни в якому ви самостійно зможете сформувати для себе замовлення, розрахувати ціну та відправити його собі на пошту і нам на опрацювання!

Також ви можете нам зателефонувати і ми підберемо для Вас найкращі варіанти 🙂