Реклама в маршрутках Луцьк

Збільшення продажів можна досягти різними методами. Наша реклама в маршрутках Луцьк безумовно є одним з найбільш ефективних. Результатом її вдалого розміщення стане швидкий ріст цільової аудиторії, а значить, і появу нових потенційних клієнтів. Після отримання вашого завдання наші фахівці миттєво займуться розробкою рекламного продукту та його розміщенням.

Розрахунок ціни

Замовити рекламу

реклама в маршрутках луцьк
Приклад реклами що ми розміщали

Ефективність реклами в маршрутках

Про те, що саме реклама в маршрутках Луцьк гарантовано допоможе вашому бізнесу, свідчать статистичні дані:

 • В великому місті більшість мешканців (до 70%) вибирає саме цей транспорт;
 • Пасажири перебувають в салоні значний час, тому обовязково звернуть увагу на вдало розміщене оголошення (таких осіб буде не менше 87%);
 • 60% перебуваючих в салоні осіб цікавляться такою рекламою щоразу;
 • Більшість пасажирів дивляться не лише, як оформлена реклама в маршрутках Луцьк, а й уважно читають текст.

В результаті з вашим товаром (послугою) вже за день ознайомляться тисячі громадян, які з високою ймовірністю вже завтра перетворяться на покупців.

Наша реклама в маршрутках Луцьк дійсно працює!

Ми назвемо багато аргументів, які переконають вас в доцільності подібної рекламної компанії:

 • Зону покриття вдасться збільшити багаторазово. Адже маршрутки рухаються по тих напрямках, де інший громадський транспорт просто відсутній;
 • В нашій компанії постійно аналізуються всі існуючі маршрути руху, тому цільову аудиторію при необхідності можна звузити. Адже якщо ваш бізнес привязаний до окремого району, то масове розміщення листівок варто сконцентрувати в ньому;
 • З громадянами наша реклама контактує напряму та достатньо довго. Пасажирами є одні й ті ж люди, а значить, зміст листівок обовязково їм запамятається. Якщо їх зацікавить Ваша реклама то за час перебування в маршрутці вони встигнуть записати і адресу, і ваш телефон;
 • Важливою перевагою вказаної реклами слід вважати її помірну ціну. На відміну від вуличної реклами чи реклами в ЗМІ розміщення листівок та плакатів в транспорті не потребує значних капіталовкладень.

Затрати на виготовлення та розміщення даної продукції будуть мінімальними, а її результативність досягне максимального рівня.

реклама в маршрутках Луцьк

Розміщення реклами довіряють нам!

Ми цінуємо співпрацю з кожним клієнтом, тому до реалізації Вашого замовлення ми ставимося максимально відповідально. Починається реклама в маршрутках Луцьк з розробки оригінального дизайну та обовязкового погодження з Вами. Далі виготовляється вказана кількість примірників. Наступним етапом стане розміщення друкованих матеріалів в транспорті, після чого ми передамо Вам детальний звіт.

Довірте рекламну в транспорті нам!

Наші послуги

 • Розробка дизайну
 • Виготовлення листівок
 • Розміщення листівок в маршрутках
 • Фотозвіт про виконану роботу

Ми розміщаємо рекламу у 45 маршрутках на 7 маршрутах

Місячний пасажиропотік 500 000 чоловік

Розміщаємо A4 та А3 формат

Схема розміщення. Реклама в маршрутках Луцьк

реклама в маршрутках луцьк схема
Схема розміщення реклами
№ маршрутуОпис маршруту
№1Вул. Карбишева – вул. Надрічна
№2Ж / д вокзал – вул. Конякіна
№8Карбишева -Центральні ринок
№10Шота Руставелі – Бенделіані
№12Картонно – рубіроідній комбінат – Новий ринок
№22Ас. Княгининок-вул. Карбишева
№22с. Милуші – Сіті – вул.Карбишева

Ціна. Розрахунок on-line

Зазвичай у нас багато запитів на розміщення реклами де потрібно розрахувати ціну на рекламу. Ми розробили онлайн-калькулятор реклами для розрахунку ціни в якому ви самостійно зможете сформувати для себе замовлення, розрахувати ціну та відправити його собі на пошту і нам на опрацювання!

Також ви можете нам зателефонувати і ми підберемо для Вас найкращі варіанти 🙂