реклама в тролейбусах

Реклама в тролейбусах Чернівці

Недорога й різноманітна реклама в тролейбусах Чернівці зараз надзвичайно затребувана. З часом вона набуває все більшої популярності. Це пояснюється великим охопленням цільової аудиторії, доступністю й ефективністю такого способу презентації товарів та послуг рекламодавців.

Розрахунок ціни

Ефективність реклами в міському транспорті в цифрах

В Чернівцях мешкає близько 270 тисяч громадян. Крім того, до міста регулярно приїздять гості з навколишніх сіл та містечок. Тролейбуси є найдоступнішим, найдешевшим видом міського транспорту. Понад 68% чернівчан та гостей користується саме ним. Це — величезна цільова аудиторія для рекламодавців.

реклама в тролейбусах Чернівці
Реклама в тролейбусах Чернівці

В місті діє 10 тролейбусних маршрутів. Кожна машина перевозить від 20 до 30 тисяч пасажирів на місяць. Одна людина бачить рекламне оголошення 2–3 рази на день. Не важко підрахувати, наскільки ефективною є реклама в тролейбусах Чернівці, як часто буде прочитуватись кожне рекламне оголошення навіть під час не дуже тривалої поїздки.

Види рекламних оголошень

В салоні міського тролейбусу можна розміщувати різні види рекламних оголошень-плакатів. Найзручнішими для сприйняття є формати А3 та А4. Розташовуватись реклама в тролейбусах Чернівці на листівці може вертикально або горизонтально. Формат та розташування залежать від дизайну рекламного оголошення й кількості інформації, яку воно містить.

Для кожної листівки в салоні підбирається найкраще місце. Наліпка кріпиться там, де її буде добре бачити найбільша кількість пасажирів: в районі вікон, біля виходів, тощо. Оголошення кріпляться на спеціальні конструкції, якими обладнані всі тролейбуси. Реклама виглядає достойно. Привертає увагу пасажирів та викликає у них довіру.

реклама в тролейбусах Чернівці
Приклад реклами

Що можна рекламувати в міському громадському транспорті

За змістом реклама в тролейбусах Чернівці може бути спрямована на:

  • презентацію нових компаній та їх товарів, послуг;
  • оголошення про акції, знижки в добре відомих магазинах, супермаркетах;
  • повідомлення про виставки, спектаклі та інші культурні події;
  • пошук персоналу, тощо.

Для кожного виду реклами розробляється унікальний дизайн. Він вирізняє оголошення певного рекламодавця в низці подібних та найкращим чином презентує його компанію.

Розміщення реклами в чернівецьких тролейбусах

Наша компанія розробить дизайн згідно ваших вимог та роздрукує рекламні оголошення на якісному матеріалі. Оголошення розміщуються на узгоджених маршрутах на певний період часу. Наприкінці поклейки клієнт отримує фотозвіт, де зображені розміщені листівки. Все робимо чітко та дуже акуратно. Цікавить недорога та ефективна реклама в тролейбусах Чернівці — телефонуйте зараз та замовляйте!

друк листівок
Друк листівок

Де розміщаємо?

10 маршрутів руху

50 тролейбусів під рекламу

Формат А4 та А3

1 200 000 місячний пасажиропотік

реклама в тролейбусах Чернівці
Схема розміщення реклами
№ маршрутуОпис маршруту
№1Університет – училище №15
№2Університет – Поліклініка
№3Дріжджзавод – завод Кварц
№3АУчилище №15 – Дріжджзавод
№4Музей народної Архітектури – Університет
№5Калинівський ринок – Училище №15
№6Пл. Соборна – завод Кварц
№6АУчилище №15 – пл. Соборна
№8Університет- вул. Південно – Кільцева
№11Садгора – вул. Південно – Кільцева

Ціна. Розрахунок on-line

Зазвичай у нас багато запитів на розміщення реклами де потрібно розрахувати ціну на рекламу. Ми розробили онлайн-калькулятор реклами для розрахунку ціни в якому ви самостійно зможете сформувати для себе замовлення, розрахувати ціну та відправити його собі на пошту і нам на опрацювання!

Також ви можете нам зателефонувати і ми підберемо для Вас найкращі варіанти 🙂