Реклама в транспорті Біла Церква


Перед тим, як використовувати рекламні оголошення в транспортних засобах в якості головного маркетингового інструменту, важливо пам’ятати, що реклама Біла Церква є динамічною, тому варто брати до уваги всі етапи створення ефективної реклами: розмір шрифтів, яскравість зображення, ламінацію для довгої експлуатації. Наша компанія з високою відповідальністю ставиться до кожного етапу роботи, адже кожна реклама в транспорті Біла Церква повинна бути обов’язково якісною. Не варто розраховувати виключно на її вигідне розташування, тим самим нехтуючи якістю виконання.

Розрахунок ціни

Замовити рекламу

Реклама в транспорті Біла Церква

Правильна Біла Церква реклама – один з основних нюансів, який надає прямий вплив на успішність всієї організованої рекламної кампанії. Тому в першу чергу важливо відзначити кілька актуальних питань:

  • коли потрібно запускати рекламу;
  • де її потрібно запускати, щоб мати вплив на величезну потенційну аудиторію.

Компанія «СтікерМен» надає власні послуги для всіх, хто бажає отримати ідеальний продукт у всіх сенсах цього слова. Наша зовнішня реклама Біла Церква відповідає відразу декільком важливим критеріям: приваблива, креативна і зацікавлювати. Таким чином, вона разом з транспортом переміщається по всьому місту, але для отримання максимальної віддачі від її роботи буде потрібно грамотно спланувати майбутній маршрут.

реклама біла церква

Реклама в маршрутках Біла Церква або нерухомий білборд?

Білборд – рекламне оголошення, яке працює в певному місці і районі міста. Його основний недолік в тому, що він зливається із загальною картиною вулиці, а тому перехожі, водії можуть не помічати навіть найкреативніші проекти.

Реклама в маршрутках Біла Церква – це динамічні оголошення, які за один день можуть промайнути в різних районах, їх помітить величезний потік пасажирів (внутрішня реклама) або перехожих, інших водіїв (зовнішня реклама).

Реклама в маршрутках Біла Церква

Галерея дизайнів реклами в транспорті Білої Церкви:

Реклама в транспорті Біла Церква
Реклама в маршрутках Біла Церква

Реклама в тролейбусах Біла Церква: розміщення оголошень

Практично кожен другий житель міста щодня користується тролейбусом. Саме тому реклама в даному виді транспорту на сьогоднішній день є справжнім трендом.

Реклама в тролейбусах Біла Церква

Реклама в тролейбусах Біла Церква передбачає відразу кілька варіантів розміщення – всередині (в салоні) або зовні. Вибір певного варіанту розміщення залежить від матеріалу оголошень, а також від способу їх подальшої експлуатації. Експерти рекламної компанії «СтікерМен» допоможуть кожному клієнтові підібрати найбільш оптимальний варіант для досягнення найкращих результатів.

МАРШРУТИ РУХУ ТРАНСПОРТУ

МАРШРУТКИ

3, 6, , 11, 19, 19А

Реклама в маршрутках Біла Церква. Схема руху


Тролейбуси

1, 2, , 4, 5, 8

Реклама в тролейбусах Біла Церква. Схема руху

Реклама в тролейбусах Біла Церква

Ціна. Розрахунок on-line

Зазвичай у нас багато запитів на розміщення реклами де потрібно розрахувати ціну на рекламу. Ми розробили онлайн-калькулятор реклами для розрахунку ціни в якому ви самостійно зможете сформувати для себе замовлення, розрахувати ціну та відправити його собі на пошту і нам на опрацювання!

Також ви можете нам зателефонувати і ми підберемо для Вас найкращі варіанти 🙂

Коментарі

3 коментарі

  1. Хочу вас поблагодарить за вашу услугу “реклама в транспорте Белая Церковь”. После размещения в наш цветочный магазин позвонили более 50 человек. Это очень круто !! Буду рекомендовать ваше рекламное агентство всем своим друзьям.

  2. Большое спасибо вам за отзыв!

    Реклама в транспорте Белая Церковь это отличный способ заявить о себе и своем бизнесе.

  3. Реклама в транспорті – чудовий спосіб залучити увагу. Дякую за розміщення. Я не пожаліла, реклама є справді ефективною. Будемо з вами розміщатися ще 6 місяців.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *