Розміщення реклами в автобусах

Ми звикли до комфорту й технічного прогресу сьогодення: постійний рух, ділові зустрічі, перманентне сидіння в Інтернеті, ґаджети, онлайн-бізнеси, ігри… Від цього не втечеш. Так живе сучасний світ. Принаймні, більшість його жителів.

І саме транспорт є одним із місць офлайн, де можна на мить зупинитися, перевести дух, озирнутися довкола, поки їдеш у зазначеному напрямку.

img-1889Сучасний громадський транспорт теж давно видозмінився: його зовнішній і внутрішній світ наповнює реклама яких завгодно форматів, кольорів, змістовності. І це досить-таки зручно! Зараз Ви також у цьому переконаєтеся…

Візьмемо до прикладу такий вид громадського транспорту, як автобус. Відомо, що сьогодні автобуси є дуже поширеним видом громадського транспорту. Кожного дня безліч міських та приміських автобусних маршрутів курсують згідно свого графіку, доставляючи пасажирів до бажаного місця призначення.

Поки автобусні мандрівники їдуть-поспішають у своїх справах, вони мають час подрімати, погортати сторінки у смартфоні, посперечатися з набридливим сусідом-пасажиром або зловити корисну інформацію з рекламного оголошення, що ненав’язливо зринає перед очима.

Лишень уявіть, яким сірим і нецікавим стане салон автобуса, якщо забрати з нього всю рекламу! Реклама в автобусах здатна перетворити звичайний будень у маленьке свято, зіткане з ниток яскравості, експресії, позитиву та піднесеного настрою. А команда майстрів рекламної справи СтікерМен з радістю допоможе створити це свято!

Ми розміщуємо рекламу в автобусах у великих містах Західної України: Львів, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Ужгород, Хмельницький, а також в інших населених пунктах цих обласних центрів. Таким чином, залежно від потреб клієнта, можна охопити рекламою в автобусі окреме велике місто або весь регіон чи область.

У нас демократичні ціни, і ми знаємо, як знайти підхід до кожного рекламодавця, враховуючи найтонші нюанси у смакових уподобаннях замовника.

Наша рекламна компанія надає широкий спектр послуг по розміщенню реклами в автобусах:

 • рекламні стікери, постери, оголошення на вікнах автобусів;
 • листівки з рекламою в салонах автобусів – на вікнах та спеціальних комірках;
 • листівки з рекламою на спинках сидінь в салоні автобусів.

Наша команда рекламотворців також пропонує:

 • Визначення масштабності рекламної кампанії.
 • Підбір найоптимальніших автобусних маршрутів, де Ваша реклама буде максимально дієвою. Адже ми націлені на взаємний успіх, який передбачає інтенсивне збільшення Ваших продаж!
 • Розробку якісного макету Вашої реклами для розміщення в автобусах – впродовж тривалого часу існування рекламної компанії наші дизайнери давно стали експертами в художньому оформленні реклами. Нам відомо, як ефективно поєднати в рекламному повідомленні естетику, зацікавленість, впливовість та експресію, щоб досягнути збільшення Ваших продаж протягом гарантійного терміну.
 • Підготовку автобусних салонів для розміщення реклами.

Розміщення реклами в автобусах має безліч переваг:

 • Об’ємні площі салону – можливість для втілення сміливих та креативних ідей, з допомогою яких Ваша реклама не залишиться непоміченою.
 • Постійний рух транспорту – динамічне життя пасажирів та автобусів робить і Вашу рекламу рухливою. Щодня на неї звертають увагу сотні потенційних клієнтів, адже відносно вільний час, проведений у салоні автобуса, сприяє цьому.
 • Демократичні ціни, хороша якість – наші експерти рекламної справи забезпечать якісне виготовлення реклами за доступною ціною. Наші клієнти завжди отримують повний спектр послуг високої якості!
 • Широкий обхват цільової аудиторії – жоден інший спосіб рекламування товару чи послуги не здатен зацікавити велику кількість можливих покупців. А весь секрет – у динаміці, яка перетворює рекламне повідомлення в активізований живий меседж.
 • Захист від пагубної дії зовнішніх чинників – Ваша реклама в автобусах зберігатиме чудовий вигляд протягом довгого часу, оскільки на неї не впливатимуть опади, сильний вітер чи яскраве сонце.

Розміщення реклами в автобусах дозволяє у глобальних масштабах продемонструвати вигідні сторони пропонованого товару чи послуги. Жоден інший спосіб рекламування не дає подібних можливостей – підкреслимо – за порівняно недорогу вартість.

img-1844До прикладу, реклама на телебаченні, радіо, в Інтернеті, яка в рази дорожча, ніж реклама в транспорті, не буде настільки ефективною. Чому?

Задаймо просте питання: скільки людей протягом дня (особливо у будні) дивиться телебачення чи слухає радіо? А яка кількість жителів міста користується громадським транспортом, тим самим автобусом, щодня з його допомогою добираючись до роботи чи навчання?

Відповідь очевидна: пасажирів значно більше, ніж глядачів телебачення чи слухачів радіо. У разі нестачі часу пропустити довгоочікуваний перегляд серіалу дозволено (це, звісно, сумний факт). Однак не встигнути на ранковий рейс автобуса, який везтиме Вас на улюблену роботу, просто-таки неможливо.

І ось… Черговий день передбачає нові відкриття. Ви пірнаєте у салон автобуса, оздобленого креативною рекламою від наших творців, і враз забуваєте про клопоти та всі потрібності.

Стривайте… що там цікавого пишуть про двері нового покоління над вікном автобуса? Нам якраз треба змінити двері у спальній кімнаті!

Розміщення реклами в автобусах
9.4 з 10 базується на 38 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами в транспорті