реклама в маршрутках

Реклама в маршрутках Черкаси

Переважна більшість людей чимало часу щодня проводить в громадському транспорті. Згідно зі статистикою, різними його видами користується близько 90% населення. Метро є далеко не в кожному місті, електротранспорт не в силах впоратися з величезними пасажирськими потоками, тому маршрутки є одним з основних засобів перевезення людей.

Розрахунок ціни

Замовити рекламу

З огляду на цю особливість, нескладно уявити цей автомобіль як ефективну рекламну площадку. Пасажири вивчають листівки, розміщені в салоні, а інформація на бортах автомашини або на її задньому склі доступна для прочитання пішоходам або водіям транспортних засобів безпосередньо на дорозі. Якщо додати до цього часту зміну пасажирів, то ефективність цього виду реклами стає очевидною. Цілком логічно очікувати, що реклама в маршрутках Черкаси принесе хороші результати.

реклама в маршрутках черкаси
Реклама в маршрутках

Основні переваги


Проста і ефективна реклама в маршрутці Черкаси володіє такими перевагами:

 • велике число людей, які переглянуть інформацію.
 • Імовірність того, що серед них виявляться представники так званої «цільової аудиторії», досить велика;
 • широка географія поширення, велике територіальне охоплення: Черкаси реклама в маршрутках буде помічена в різних районах міста;
 • тривалий зоровий контакт людини з оголошенням.
 • можливо, що текст Черкаси реклама в маршрутках буде прочитаний не один раз;
 • помірні ціни на виготовлення рекламних засобів;
 • швидкий запуск кампанії, мінімальні тимчасові витрати на розміщення листівок у салоні;
 • внутрішня і зовнішня реклама в транспорті Черкаси швидко окупається;
 • інформативність. Невелика листівка містить тільки необхідні відомості: вид товарів (робіт, послуг), найменування компанії, контактні дані. Цього достатньо, щоб зацікавити потенційного покупця;
 • можливість впливу на певну категорію населення, яка відноситься до ЦА (пенсіонери, робітники, службовці, студенти). Виходячи з цього, можна підібрати відповідне оформлення і зміст матеріалу.

Якщо ви хочете влаштувати розпродаж товарів, організувати виставку або хочете найняти персонал, – реклама в маршрутці Черкаси, безсумнівно, допоможе вам!

реклама черкаси
Приклад реклами

Як оформити замовлення реклама в маршрутках Черкаси

Практика показує, що найбільш ефективно, коли Черкаси реклама в маршрутках виготовляється силами спеціалізованої професійної компанії. Співпраця з фірмою СтікерМен має такі вигоди:

 • наявність дозвільних документів на розміщення рекламних засобів. Таким чином, реклама в Черкасах буде розміщена на повній законній підставі;
 • оптимальна форма подачі з поправкою на особливості цільової аудиторії;
 • розумні ціни на послуги.
друк реклами черкаси
Друк реклами

Крім того, компанія бере на себе всі організаційні моменти, що стосуються спілкування з власниками маршруток, що дозволить вам оптимізувати свій робочий час і витрачати його більш раціонально.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ АБО ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ НА САЙТІ, МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Де розміщуємо?

50 маршруток під рекламу на 4 маршрутах

65 тролейбусів на 13 маршрутах

25 приміських автобусів на 9 напрямках

2 562 500 сукупний місячний пасажиропотік

Схема руху
Схема руху маршруток
№ маршруту Опис маршруту
№8Драмтеатр – вул. Сурикова
№21Школа №33 – вул. Пацаєва
№26 Онкодиспансер – Автовокзал
№27 Залізничний вокзал – вул. Нарбутівська

Ціна. Розрахунок on-line

Зазвичай у нас багато запитів на розміщення реклами де потрібно розрахувати ціну на рекламу. Ми розробили онлайн-калькулятор реклами для розрахунку ціни в якому ви самостійно зможете сформувати для себе замовлення, розрахувати ціну та відправити його собі на пошту і нам на опрацювання!

Також ви можете нам зателефонувати і ми підберемо для Вас найкращі варіанти 🙂