Реклама в транспорті Кропивницький


Вас цікавить ефективна реклама в транспорті Кропивницький? Компанія «СтікерМен» готова запропонувати професійну допомогу у виготовленні і розміщенні рекламної поліграфії в громадському транспорті міста за демократичною ціною.

Розрахунок ціни

Замовити рекламу

Реклама в транспорті Кропивницький – секрет ефективності

Реклама в транспорті Кропивницький
Реклама в транспорті Кропивницький

Згідно зі статистичними даними, сьогодні більше половини міських жителів віддають перевагу громадському транспорту. Проїзд в маршрутках коштує відносно недорого і дозволяє дістатися в будь-який район міста. Саме тому реклама в транспорті Кропивницького користується великою ефективністю. У місті Кіровоград реклама в транспорті охоплює найширшу аудиторію споживачів з усіх районів. Для представників малого та середнього бізнес-сегмента міста Кіровоград реклама в маршрутках, трамваях і тролейбусах служить найбільш ефективним і доступним способом просування товарів і послуг.

Створена нашими фахівцями реклама в транспорті Кропивницького відразу привертає увагу цільової аудиторії, вона не містить довгих дрібних шрифтів або дратівливої ​​графіки, а навпаки – сприяє ознайомленню. Таким чином, пасажири можуть без поспіху прочитати листівку, записати контакти для покупки цікавить послуги чи товару.

Ми переконані в тому, що салонна реклама Кіровоград повинна бути зрозумілою і доступною, щоб потенційний споживач без зайвої напруги сприйняв суть пропозиції і захотів ним скористатися.

Салонна реклама Кіровоград
Реклама Кіровоград

Салонна і зовнішня реклама Кропивницький – де замовити?

Вас цікавить недорога реклама в транспорті Кропивницький? Тоді віддайте перевагу професіоналам компанії «СтікерМен». Ми маємо величезний досвід в даному напрямку і готові взяти на себе повний цикл завдань. Для наших клієнтів доступна реклама в транспорті Кіровоград під ключ з максимально оперативної реалізацією поставленого завдання.

Переваги роботи з компанією «СтікерМен»:

 • Широкий спектр послуг і можливостей для клієнтів.
 • Якісна і стильна реклама в транспорті. Ми створюємо поліграфію на глянцевій плівці з високою якістю друку. Дизайнери створюють креативне оформлення пропозицій відповідно до особливостей вашого бізнесу.
 • Власне високотехнічне виробництво. У нашому арсеналі є все необхідне для виготовлення рекламно-поліграфічних виробів, тому ми працюємо без посередників, а значить – пропонуємо більш низькі ціни для наших клієнтів.
Друк реклами
Виготовлення реклами
 • Надання фотозвіту про виконану роботу. Ви завжди знаєте, де розміщена і як оформлена ваша реклама в транспорті Кіровоград.
 • Демократичні ціни на послуги. Транспортна реклама Кіровоград набагато дешевше альтернативних способів просування товарів і послуг (білборди, телебачення).

Тепер, якщо вас цікавить реклама в транспорті Кропивницький, ви точно знаєте, якій компанії можна впевнено віддати свій вибір. Наша реклама Кіровоград завжди помітна і приваблива для вашої цільової аудиторії.

Для замовлення досить подзвонити нам по телефону або оформити онлайн-заявку на сайті!

ДЕ РОЗМІЩАЄМО?

177 МАРШРУТОК ПІД РЕКЛАМУ

12 МАРШРУТОВ РУХУ

А4 И А3 ФОРМАТИ

2 212 500 МІСЯЧНИЙ ПАСАЖИРОПОТІК

Маршрути руху транспорту

Маршрутки

4, 5, 8, 11, 55, 77, 104, 111, 112, 113, 134


Ціна. Розрахунок on-line

Зазвичай у нас багато запитів на розміщення реклами де потрібно розрахувати ціну на рекламу. Ми розробили онлайн-калькулятор реклами для розрахунку ціни в якому ви самостійно зможете сформувати для себе замовлення, розрахувати ціну та відправити його собі на пошту і нам на опрацювання!

Також ви можете нам зателефонувати і ми підберемо для Вас найкращі варіанти 🙂

Коментарі

12 коментарів

 1. Здравствуйте. Интересует реклама в прекрасном городе Кропивницкий. Интересует размещение наклеек в транспорте в Кропивницькому. А именно в маршрутках. Реклама должна быть так размещена, чтобы она была заметно и запоминающейся людям. Вы печатаете или только размещаете? Отправьте все свои предложения на почту.

 2. Здравствуйте, Елена. Город Кропивницкий очень красивое и именно там следует разместить наклейки в транспорте. Мы можем вам предложить маршрутки, которые курсируют по городу, они охватят как центральную часть города, так и спальные районы. Мы компания производитель, поэтому печатаем самостоятельно, а также и размещаем рекламу в маршрутках Кировоград. Предложение пришлю на почту. Если возникнут вопросы звоните + 38 (067) 684-95-05.

 3. Интересует реклама в маршрутках Кропивницкий. Мы занимаемся ремонтом бытовой техники и хотели бы об этом разместить рекламу в Кропивницкий. Директор сказал, что его партнеры советовали вас Рекламное агентство «СтикерМен» так как вы предоставляете качественные рекламные услуги и в вас оптимальные цены) Поэтому посоветуйте лучшие маршруты и цены для нас. А также интересует реклама в лифтах кировоград и реклама на радио Кропивницкий. Спасибо. Жду предложение.

 4. Добрый день, Станислав! Приятно иметь дело с компанией, которые довольны нашей работой. Мы приложим все усилия, чтобы вы достигли наилучшего результата. Мы размещаем рекламные наклейки в транспорте, а именно в маршрутках в Кропивницкому. Маршруты выберем, те которые охватят весь город и пришлю вам на электронку. Рекламу в лифтах и ​​ на радио не делаем. Но именно реклама в маршрутках Кропивницкий предоставит вам наилучшего результата. Если возникнут вопросы звоните + 38 (073) 167-36-35

 5. Добрий день. Цікавить реклама в громадському транспорті. Хочемо в основному охопити всі маршрутки нашого міста. У мене є свої листівки, чи можна їх розмістити?

 6. Доброго дня. Ми друкуємо на німецькій плівці Orocal і розміщаємо свою продукцію. Але при великій потребі можемо розмістити. Якщо ми розміщаємо свою продукцію, то ми гарантуємо її якість та надійність.

 7. Доброго дня. Хочу порекомендувати цю компанію, замовили в них рекламу на транспорті на пів року, реклама дійсно працює…РЕКОМЕНДУЮ!!!

 8. Компания работает прекрасно, все вовремя сделано, буду обращаться еще

 9. Дякую Володимир за відгук. Бажаємо успіхів у вашій діяльності. Будемо раді працювати для вас знову! Звертайтеся!

 10. Спасибо. Обращайтесь. Поработаем с вами с удовольствием!

 11. Где можна посмотреть маршруты маршруток Кировограда?

  маршрутки Кировограда в хорошем виде?

  реклама в маршрутках будет видна какому количеству людей ?

  Спасибо! жду ответа

 12. Доброго дня. Дуже дякую Вашій компані,що допомогла мені вирішити мою проблему з пошуком персоналу. Я залишилася дуже задоволеною, оскільки реклама їздила у всіх маршрутках,які я замовляла і швидко була виконана робота. Рекомендую.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *