Реклама в метро Київ


Реклама в метро Київ – це один із найпопулярніших та найбільш ефективних сучасних способів популяризації власного бренду. Це відмінне рішення для успішного просування різносторонніх товарів та послуг. У результаті вдається зробити популярними нові компанії або розрекламувати вже добре знайомі бренди. Реклама в метро достатньо ефективний спосіб заявити про свою компанію великій кількості людей у максимально ​​короткі терміни.

Формати реклами та схема їх розміщення

Реклама в метро Київ
Схема розміщення рекламних стікерів

Реклама в метро. Ціна

Формат стікерівЕкспонування (грн./міс./шт.)Фото приклад

На простінку

 • 1
 • 290×120 мм
87,00 грн.Фото

На склі дверей

 • 2
 • 350×150 мм
175,00 грн.Фото

На простінку

 • 3
 • 300×300 мм
255,00 грн.Фото

На склі дверей

 • 4
 • 350×300 мм
344,00 грн.Фото

На простінку

 • 5
 • 600×300 мм

(горизонтальний/ вертикальний)

503,00 грн.Фото

На простінку

 • 6
 • 600×600 мм
1000,00 грн.Фото

Комерційна пропозиція 2021

Ми завжди раді співпраці! Для того, щоб отримати пропозицію, заповніть відповідну форму і актуальна інформація автоматично буде надіслана на Вашу поштову адресу.

Метрополітен Київ – місце, де люди проводять від 5 хвилин до кількох годин. У результаті рекламні оголошення можуть охопити все місто, так як кількість гілок і станцій покриває практично всі райони столиці.

Реклама в метро Київ

Щоденно метрополітеном Києва користується кілька мільйонів людей. Завдяки наявності достатньої кількості вільного місця у вагонах, вдається розмістити рекламу різних форматів та розмірів.

Рекламне агентство «СтікерМен» займається розробкою рекламних листівок різних форматів. Наші спеціалісти приймають участь не лише у створенні оригінальних дизайнів, але також особисто розклеюють рекламу в київметрополітені. У нас власне виробництво, тому ціни набагато нижчі, ніж у інших компаній. Звертайтесь до нас і отримайте доступні ціни на київське метро реклама.

реклама в метро

Реклама в метро відрізняється таким списком переваг:

 • Ефективність запланованих результатів – залучення якомога більшої кількості споживачів.
 • Київ реклама дає можливість охопити більшу цільову аудиторію (ЦА) – це чоловіки та жінки різного соціального статусу, віку.
 • Рекламні оголошення захищають презентабельний зовнішній вигляд, так як не підлягають негативному впливу зовнішніх факторів.
 • Ненавязлива присутність рекламного оголошення, а також естетична зацікавленість зі сторін пасажирів вагонного метро.
 • Тривалий зоровий контакт – у процесі своєї поїздки у київметрополітені пасажир має можливість уважно переглянути та зберегти в пам’яті всі необхідні телефони, іншу корисну інформацію.
 • Наша компанія працює самостійно та має власне виробництво, а також займається пошуками рекламних майданчиків України за рахунок чого ціни на реклама в метро Україна досить доступні.
 • Велика частота повторних контактів, про що свідчать дані пасажиропотоку київського метро.
 • Реклама в метро – це достатньо економна інвестиція у Ваш бізнес. Вартість на розміщення оголошень суттєво відрізняється від розміщення на різних ЗМІ, білбордах, сітілайтах тощо.

Загальний пасажиропотік ліній метро Києва

 • Святошинсько-Броварська лінія – 570 тисяч пасажирів за день;
 • Сирецько-Печерська лінія – 322,1 тисяч пасажирів за день;
 • Оболонсько-Теремківська лінія – 473 тисяч пасажирів за день.
Київ реклама

Для того, щоб замовити рекламні оголошення в столичному метро, ​​необхідно перейти на сайт «СтікерМен». Рекламне агентство Київ пропонує кілька способів зв’язку: зателефонуйте за вказаним веб-сайтом номерами телефонів або заповніть коротку форму зворотнього зв’язку внизу сторінки. У результаті менеджер протягом кількох хвилин зв’яжеться з вами для надання безкоштовних консультацій та швидко зорієнтує вас, які рекламні майданчики Україна підійдуть саме вашому підприємству та які на реклама в метро Київ ціни.

Реклама в вагонах метро Київ

Заручившись підтримкою нашої команди кваліфікованих спеціалістів, ви можете отримати яскраву, оригінальну та запам’ятовуючу послугу «реклама київ». Залиште заявку на нашому сайті та отримайте якісну консультацію, а також дізнайтеся, які на реклама в метро Києва ціни.

реклама київ

Рекламне агентство «СтікерМен» пропонує різні формати рекламних оголошень на вибір. Найпопулярніша реклама в вагонах метро Київ – це яскраві листівки всередині вагона розміром 300х300 мм. Але у вас є можливість замовити та отримати абсолютно будь-які варіанти листівок, які можуть відрізнятися своїми розмірами та формами. Надайте нашим спеціалістам ці дані і вони прорахують скільки буде коштувати реклама в метро ціни.

Зазвичай реклама у вагонах метро розташована на наступних місцях:

 • Двері вагона – використовуються листівки розміром 350х150 мм або 350х300 мм, які фіксуються на прозорій плівці. При цьому важливо виконувати обов’язкові умови: 60% – площі зайнято готовим макетом, а інші 40% – це прозорий фон.
 • Рекламні оголошення на простінках – використовуються листівки різнопланових форматів: 290х120 мм, 300х300 мм, 600х300 мм (горизонтальний/вертикальний), 600х600, які фіксуються за рахунок прозорої самоклеючої плівки. Така реклама в вагоні метро гарантує повноцінний довготривалий зоровий контакт з пассажирами, які їдуть стоячи, а також з тими, які сидять напроти форточки. Зверніться до нас або залиште заявку на нашому сайті та отримайте на реклама метро Київ ціни та знижки від нашого спеціаліста.

Реклама у вагонному метро Київ вважається більш ефективним способом розвитку власного бренду, продукції порівняно з оголошеннями, розміщених на стінах або ескалаторах. Адже в процесі пересування на ескалаторі далеко не у всіх людей є час і можливість уважно розглянути оголошення (особливо в час пік, коли ескалатори переповнені).

Реклама в метро Київ

Дуже часто наші клієнти бояться замовляти рекламу тому, що їх турбують декілька питань: 1. Скільки коштує реклама в метро Київ? 2. Чи будуть розміщувати їх рекламу в метро без посередників? Відповіді досить прості – вартість реклами залежить від формату та кількості замовлених оголошень. Наша компанія вже більше 7-ми років на ринку рекламних послуг. За цей період ми налагодили власне виробництво з виготовлення рекламних оголошень, а також успішно зарекомендували себе як лідер на ринку рекламних послуг по всій території України.

Реклама в вагонах метро – один із найкращих методів просування, адже кожен пасажир проводить у вагоні метро близько 30-40 хвилин. Протягом цього часу практично кожен пасажир має змогу ознайомитись із змістом зображення і навіть зафіксувати контакти чи сфотографувати його.

Метро Київ ціна реклами

Реклама в метро Київ, ціна якої відрізняється своєю демократичністю і залежить від особливостей замовлення, вже давно вийшла на новий рівень. Популярність та актуальність даних оголошень «змушує» різні рекламні агентства активно конкурувати між собою по метро Київ вартість. Рекламна агенція “Стікермен” має власне виробництво з виготовлення рекламних листівок, тому ціни на рекламу досить демократичні.

Які є знижки на рекламу?

Агентство «СтікерМен» пропонує своїм клієнтам максимально вигідні умови співпраці, в які входить надання спеціальних знижок. У залежності від об’ємів, замовлених рекламних листівок, клієнт може отримати приємну знижку. Ознайомтесь з цінами на реклама в метро прайс можна на нашому офіційному сайті або ж зателефонуйте за вказаними номерами телефонів та детальніше дізнайтеся про рекламу в метро знижки.

Наш менеджер розповість за всі нюанси проведення оплати, а також ознайомить клієнта з цінами на конкретні рекламні формати і які в нас є на рекламу знижки метро.

Крім того, на веб-сайті працює онлайн подача заявок, для отримання зворотнього зв’язку з нашим менеджером та комерційної пропозиції із метро Київ вартість, а наша схема метро Київ допоможе вам швидше зорієнтуватися в великому метрополітені Києва.

Наші переваги

Відсутність посередників означає, що наша команда спеціалістів виконує всю роботу самостійно: розпочинаючи від підготовки майбутнього проекту і закінчуючи детальною розробкою дизайну та завершенням пошуку найпопулярніших станцій метро, ​​де охоплення Вашої реклами буде максимальною. За 7 років нашої роботи ми встигли налагодити власне виробництво з виготовлення рекламних листівок, щоб наші клієнти не переплачували. Крім того, ми беремо повністю відповідальність за процес оклейки вагона в metro kiev. Реклама в метро ціна стартує від 87,00 грн. за 1 рекламну листівку.

Реклама в київському метро відноситься до достатньо розповсюджених способів популяризації нових та вже добре відомих товарів, послуг. Основними перевага полягає в тому, що всі гроші, виділені на дану рекламну кампанію, окупляться в найкоротші терміни. Завдяки величезному пассажиропотоку і тривалому візуальному контакту з очима стоячих, сидячих пасажирів, реклама в метро без посередників починає працювати буквально з перших секунд (відразу після розклеювання листівок). На веб-сайті рекламної компанії «Стікермен» є зручні онлайн-помічники – карта київського метро та схема київського метро, які допоможуть швидко зорієнтуватися у великому київському метрополітені.

Карта метро Київ

Метрополітен Київ налічує близько 52 діючих станцій, розташованих на трьох лініях протяжності не більше 70 км. На нашому сайті розміщені метро Київ карта, схема метро Київ та багато інших картографічних матеріалів, які стосуються метрополітену Києва.

Карта метро Київ допоможе ознайомитись з трьома основними напрямками:

 • Червона Святошинсько-Броварська лінія налічує 18 станцій (протяжність 22,7 км);
 • Синя Оболонсько-Теремківська лінія налічує 18 станцій (протяжність 21 км);
 • Зелена Сирецько-Печерська лінія налічує 16 станцій (протяжність 23,8 км).

Щоденно пасажиропотік столичного метрополітену складає близько двох мільйонів людей. На станції «Лісна», «Вокзальна», «Святошин», «Почайна» кожні 24 години знаходиться більше 60 тисяч людей. На практиці доведено, що 90% пасажирів розглядають рекламні оголошення у вагонах, а більше 50% дійсно дзвонять по телефону та приходять за адресами, вказаними в рекламних листівках. Схема метро Київ дасть можливість більше орієнтуватися на території Києва, що дозволить розмістити рекламні оголошення в правильних місцях.

У результаті розміщення реклами вважається перевіреним способом отримання нових потенційних споживачів.

Сьогодні карта метро Києва виглядає зовсім інакше:

 • Відмічають три депо – «Дарниця», «Оболонь» та «Харківське».
 • У кожному поїзді використовується по 5 вагонів.
 • Кількість вагонів у столичному метро – 821.

У результаті у вас є унікальна можливість вибрати будь-який з 821 вагону, в якому можна буде розмістити власне рекламне оголошення.

Графік роботи київського метрополітену виглядає наступним чином:

 • Загальний час відкриття всіх станцій – 05:45. Раніше всіх відкривається станція Бориспольська – час 05:20, а пізніше всіх відкривається станція Сирець – час 05:55.
 • Загальний час закриття всіх станцій – 00:00. Раніше всіх закривається станція Іподром – в 23:45, а пізніше всіх закривається станція Театральна – в 00:18.

Робочий графік метро може змінитись у святкові дні (Новий рік, Пасха, День Незалежності), а також у дні, коли проходять вечірні футбольні матчі UEFA – Ліга Чемпіонов та Ліга Європи. У такому випадку час роботи метро продовжується ще 1 годину. Як правило, в дні проведення футбольних матчів таких станцій метро, ​​як Палац Спорту та Олімпійська – закриваються на 1 годину до початку матчу.

ЛІНІЯ МЕТРО СВЯТОШИН (СВЯТОШИНО-БРОВАРСЬКА). СТАНЦІЇ МЕТРО:

ЛІНІЯ МЕТРО ТЕРЕМКИ (ОБОЛОНСЬКО-ТЕРЕМКІВСЬКА). СТАНЦІЇ МЕТРО:

ЛІНІЯ МЕТРО СИРЕЦЬ (СИРЕЦЬКО-ПЕЧЕРСЬКА). СТАНЦІЯ МЕТРО:

Питання-відповіді

Скільки коштує реклама в метро Києва?

Вартість на розміщення реклами в метро Києва залежить від розміру обраного клієнтом зображення та терміну його розміщення. Зазвичай, ціна стартує від 87 грн за місяць розміщення однієї рекламної листівки.

Хто робить рекламу в метро?

Над створенням реклами в метро працює команда фахівців рекламної агенції “Стікермен”.

Куди поділася реклама в метро?

У зв’язку з карантином, спричиненим коронавірусом SARS-CoV-2 відбулось скорочення розміщення реклами в метро, але на початку 2021 року наша компанія активно розпочала розміщувати рекламні листівки не тільки в метро, але і у інших видах громадського транспорту по всій території України.

11 коментарів

 1. Наша компанія вже не в перший раз співпрацює з вашим агентством. Раніше ми розміщували рекламу в автобусах, залишилися задоволені результатом. Менеджером вашої компанії були дуже добре підібрані місця для розміщення. Потім вирішили спробувати новий для нас вид реклами – реклама метро. Всі роботи були проведені якісно, спеціалісти точно вклалися в зазначені терміни. Плануємо й надалі продовжувати співпрацювати з рекламним агентством «СтікерМен».

 2. Впервые заказали услугу реклама у метро Киев для расклеивания объявлений внутри – в вагонах. К качеству работ претензий не имеем, все работы выполняются качественно и в срок. Особенно хотим отметить полноту отчетов, куда делась реклама в метро, быструю обратную связь и глубокое погружение в нашу тематику. Сотрудники агентства отлично понимают задачи, стоящие перед бизнесом, и помогают их реализовать благодаря своему профессионализму и опыту. После оставленной заявки менеджеры быстро просчитали стоимость моей рекламной компании и сообщили, возможные на метро скидки Киев

 3. Дякуємо Вам за довіру та гарний відгук!)

 4. Позвонили в «СтикерМен», так как нам надо было создать креативный дизайн рекламы и узнать Киев метро цена. В результате мы получили именно то, что изначально и хотели получить. Приятно удивил индивидуальный подход и то, что здесь клиента действительно слушают и слышат. Предложили услугу реклама в метро Крещатик, уже можем отметить, что объявление действительно работает, к нам обращаются люди.

 5. Оксана, дуже дякуємо за відгук! Ми стараємося для вас 😉

 6. Обратились в СтикерМен по комплексному ведению нашей рекламы, начиная от адаптации дизайн-макета, заканчивая размещением на дверях вагона. Нам нужна была качественная социальная реклама в метро и мы ее получили, а метро цены Киев от СтикерМен приятно удивили.

 7. реклама в метро или иная? какая реклама дает лучший эффект? не могу определится

 8. Для наших клиентов стремимся всегда быть лучшими 🙂

 9. реклама в метро Киев, какая выгода у меня будет с этой рекламы ?

 10. хочу розмістити рекламу у автобусах Києва і також цікавить реклама в вагонах метро

  чи можна отримати пропозицію на вайбер ?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.