Поклейка реклами

Потрібно розмістити рекламу в громадському транспорті, і Ви розмірковуєте, куди звернутися? Ласкаво просимо до західноукраїнської рекламної компанії «СтікерМен», яка із задоволенням забезпечить Вам найкращий варіант розміщення реклами!

Ми розклеюємо рекламу у всіх видах громадського транспорту (тролейбуси, трамваї, автобуси, маршрутні таксі) у найбільших містах Західної України (Львів, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Ужгород, Хмельницький), а також у населених пунктах області.

Розповсюджуючи рекламне повідомлення у різних містах, ми акцентуємо на масовості поширення реклами: чим більше людей побачить Вашу рекламу, тим ефективнішим виявиться результат.

img-1911Внутрішня реклама є досить надійним інструментом для поширення інформації про товари чи послуги. Їдучи в тролейбусі або маршрутці, у потенційного споживача є більше часу ознайомитися з рекламою: як слід прочитати текст, оцінити зображення, поміркувати, у разі потреби – записати контакти.

У складі нашої команди є бригада спеціалістів, які щоразу забезпечують якісну та надійну поклейку реклами. Після розклеювання вони роблять фотозвіти виконаної роботи, а в чітко визначені терміни перевіряють наявність Вашої реклами у тому чи іншому виді громадського транспорту.

Ми знаємо: для того щоб потенційний клієнт зацікавився рекламою, її потрібно розміщувати у відповідних місцях, де можна найбільш зручно читати-переглядати яскраву картинку із текстом (наприклад, над вікнами, перед сидінням водія тощо).

Сидячи чи стоячи у переповненій маршрутці, пасажири мимоволі звертають увагу на рекламні зображення. Якісна поклейка у зручних для споглядання місцях гарантує збільшення потенційних споживачів.

Переваги реклами в транспорті:

  • оперативність – швидка та якісна поклейка реклами;
  • своєчасність – розклеюємо рекламу відразу, як тільки розпочинається рекламна кампанія;
  • доступна ціна та висока якість – виготовляємо рекламу із використанням новітніх технологій та розклюємо її, застосовуючи ті самі принципи високої якості, надійного технологічного оснащення;
  • дієвість – розміщуємо рекламу у найбільш ефективних місцях салону транспорту;
  • масовість – знаємо, як поклеїти рекламу так, аби вона привернула увагу якнайбільшу кількість потенційних споживачів;
  • захист від впливу зовнішнього середовища (дощ, сніг, вітер, яскраве сонце) – грамотно поклеєна реклама в салоні громадського транспорту забезпечить довготривале існування рекламного повідомлення у відмінному привабливому вигляді.

Оскільки реклама в транспорті є дуже ефективним інструментом для збільшення Ваших продаж, наша команда керується принципами добросовісності, чесності, порядності, майстерного виконання завдань. Поклейка реклами – важлива ланка у професійному підході до рекламної справи. Саме тому ми зацікавлені у якісному здійсненні Ваших мрій!