«СтікерМен» рекламна компанія-лідер – ми працюємо на результат!

Плануєте вибрати надійне рекламне агентство, але не знаєте, куди звертатися? Тоді Вам до нас!

drukformatЗахідноукраїнська рекламна компанія СтікерМен займається виготовленням реклами в транспорті: стікери формату А-3, А-4, А-5, постери на вікнах, у рекламних кишеньках, листівки в спеціальних конструкціях на ручках, оголошення, банерні розтяжки в салонах громадського транспорту тощо.

Наше агентство реклами працює на рекламному ринку України з 2005 року. Досвід і тривалість існування компанії говорять самі за себе: своєю діяльністю ми активно відстоюємо принципи високої якості, надійності, ефективності й толерантного ставлення до клієнтів.

Для нас є важливим постійний розвиток та вдосконалення продукції, яку творимо, аби наші замовники постійно залишалися у виграші. Адже їхня задоволеність – запорука нашого взаємного успіху та подальшої мотивуючої діяльності.

За час функціонування компанії СтікерМен ми встигли набути чималий потужний досвід у сфері реклами, розширивши варіації послуг, які надаємо. Відтак можемо впевнено підкреслити власний професіоналізм, результативність, відповідальність у створенні кожного продукту.

Наші клієнти завжди задоволені тим, як ми ведемо свою справу. Тому варто підкреслити, що рекламні продукти, виготовлені нашими професіоналами, є дієвими.

Основним принципом діяльності СтікерМен є комплексний і систематичний принцип вирішення завдань, які компанія отримує від замовників. Для нас є важливим взаємний успіх та виграш обох сторін.

menegartСаме тому наші висококваліфіковані експерти співпрацюють із клієнтами на основі таких гуманних принципів, як взаєморозуміння, толерантність, коректність. Ми вміємо будувати партнерські відносини на найвищому рівні.

Переконливим та незаперечним є факт співпраці з багатьма відомими клієнтами, серед яких: ОККО, Aris, Nestle, Ласунка, Лімо, Danone, Добряна, Перша Приватна Броварня, Моршинська, Мережа аптек DS, Сімейна аптека, аптека Природа Чистоти, Нова аптека, Міст Експрес, Winbau, ПроКредит Банк, Єврогазбанк, Терра Банк, Фуршет, Сільпо, Auchan, Яблуневий Дар, Етрус, Славія, Плиточка, Керама Центр, Tikkurila, Husquarna, Bosch, Saturn, Gardena,Knauf, Три Слони, Марк, Embawood, Планета Кіно (IMAX), TPG, Музенідіз Тревел. І це ще не весь перелік наших замовників!

Щойно Ви мали змогу переконатися у тому, що створення високоякісного продукту необхідно довіряти професіоналам. Отож, ласкаво просимо до стабільної та надійної компанії СтікерМен!

«СтікерМен» рекламна компанія-лідер – ми працюємо на результат!
9.1 з 10 базується на 34 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами в транспорті