Розміщення реклами у трамваях

Щодня трамваями користуються безліч жителів великого міста. Серед таких пасажирів найчастіше трапляються люди з середнім та нижчим рівнем достатку: особи пенсійного віку, студенти, школярі або ж туристи-романтики, для яких проїзд у трамваї рівнозначний яскравій екскурсійній пригоді.

Для того щоб короткотривала мандрівка у трамваї виявилася більш цікавою, насиченою та продуктивною, рекомендуємо розмістити у салонах транспорту естетично привабливу рекламу. І тоді світ стане у стократ барвистішим!

Команда наших експертів надає широкий діапазон послуг по розміщенню реклами в трамваях:

  • реклама на вікнах трамвайних вагонів;
  • реклама у вагонах: стікери формату А-3, А-4, А-5, постери на вікнах, у рекламних кишеньках, листівки в спеціальних конструкціях на ручках, оголошення;
  • банерні розтяжки в салонах вагонів.

Ми створюємо рекламу для розміщення у трамваях, використовуючи найновітніші технології, надійний і добірний фотодрук, який попередньо проходить усі етапи кольоропроб.

img-1844Для того щоб зробити якісне рекламне зображення в трамваї, наші спеціалісти застосовують самоклеючі плівки Oracal, проводять ламінування для збереження насиченості кольорової палітри.

Замовивши рекламу для розповсюдження в трамваї, Ви можете бути впевненими у якості цього способу рекламування: гарантійний термін функціонування такої реклами становить 1 рік.

Крім того наші дизайнери вивчають всі особливості трамваю (розміри, форми, експлуатація тощо), щоб у подальшому розробити рекламний макет з високими показниками якості, практичності та дієвості.

Отож, чим корисна та ефективна реклама в трамваях? Давайте розглянемо переваги розміщення реклами в цьому виді громадського транспорту:

  • Мобільність і динаміка – реклама в трамваях постійно рухається. До речі, відносно повільний курс трамваю має беззаперечний плюс: поки він мелодійно «пливе» вуличками красивого міста, Вашу рекламу встигають помітити не лише пасажири, які знаходяться всередині транспорту, але й перехожі ззовні.
  • Вибірковість – обирається цільова аудиторія, якій буде вкрай необхідною рекламований товар чи послуга. Якщо нашим рекламним носієм є трамвай, відповідно, ми розраховуємо на людей похилого віку, студентів, школярів, туристів. Тобто обираємо адресатів, для яких Ваша реклама виявиться максимально ефективною.
  • Оптимальне поєднання ціни і якості – яскрава ефектна реклама в трамваях, яку творять наші майстри, застосовуючи новітні технології, є недорогою у порівнянні з іншими методами рекламування.
  • Охоплення широкого спектру аудиторії – реклама в трамваї здатна охопити величезну кількість потенційних споживачів. Загальновідомий факт: щодня цим видом транспорту користуються сотні пасажирів. Отже, Вашою рекламою цікавитимуться, думаючи, може, й справді придбати собі цю косметику-воду-зубну пасту?..
  • Непіддатливість впливу зовнішнього середовища – у салоні трамваю Вашій рекламі завжди буде затишно, комфортно. Реклама зберігатиме презентабельний вигляд протягом тривалого часу, адже їй не шкодитиме дощ, сніг чи сильний вітер.
  • Велика площа салону – можна сміливо експериментувати з дизайнерським рішеннями, вповні дати волю фантазії, розробити такий рекламний макет, який своєю ефектністю привабить більше-більше-більше потенційних споживачів.

Рекламу в трамваях можна використовувати в якості допоміжного каналу комунікації під час проведення рекламної кампанії. І цей додатковий канал є досить ефективним.

img-1740Наприклад, постери, стікери, наліпки розташовують переважно на рівні очей пасажирів. Якщо реклама зроблена якісно, з цікавим зображенням, креативним написом, має естетично привабливий вигляд, то на неї хочеться дивитися. І не один раз. Правда?

Таким чином професійно створене рекламне повідомлення привертає увагу велику кількість пасажирів трамваю, налаштовує на гарний настрій та бажання скористатися послугою чи товаром, який ненав’язливо майорить перед очима.

Члени нашої команди завжди ретельно та серйозно підходять до виготовлення реклами в трамваях. Адже такий спосіб рекламування є дуже дієвим і дає повну свободу для творчих ідей! Чим більше «родзинок», тонкої естетики, креативності – тим більше потенційних споживачів!

Реклама в трамваях, яку професійно творять наші рекламні спеціалісти, вирізняється динамічністю, особливим творчим підходом, яскравістю. Така реклама легко запам’ятовується та ненав’язливо запрошує потенційних споживачів звернути на неї увагу, задуматися, здійснити процес купівлі.

Перед розміщенням реклами в трамваї наша команда майстрів детально вивчає особливості рекламованого товару-послуги, враховуючи тип цільової аудиторії, місця, де реклама працюватиме найбільш ефективно. Залежно від вищезазначених нюансів, ми підбираємо місця всередині салону трамваю, де рекламний продукт знайде максимальну кількість потенційних споживачів.

Приміром, у пообідню годину повертається з лекцій зажурений студент. Інертно заходить у салон трамваю, чіпляється рукою за перило, похиливши голову донизу. Думки не дають спокою: через декілька днів треба платити за житло, а в кишенях – порожняк. Де взяти кошти, щоб не залишитися без даху над головою?

Хтось раптом штовхає сумного студента. Він хоче огризнутися з розпачу, але від лайки його відволікає рекламне оголошення: «На роботу терміново потрібні студенти…».

Ура! Спасіння для нашого героя. І не лише для нього…

Наша реклама в трамваях покращує Ваше життя!

Розміщення реклами у трамваях
9.7 з 10 базується на 34 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами в транспорті