Розміщення реклами в тролейбусах

Уявимо звичайну картину з тролейбусного життя. Заклопотаній мамі допомагають занести дитячий візочок у салон тролейбуса. Довкола багато пасажирів, шум-гам-тарарам, передавайте за проїзд, візьміть, будь ласка, квиточок, а чого це ви їдете без квитка, вас можуть оштрафувати…

Дитина заходиться плачем. Вочевидь, їй не до вподоби навколишній хаос. Мама пробує заспокоїти немовля. Нічого не виходить. На жаль, їхати треба далеко, аж до кінцевої зупинки. Молода жінка починає нервувати: що робити, як заспокоїти дитину?

І раптом відбувається чудо: малечу рятує наша яскрава реклама!

Мама бере на руки дитину, і давай відволікати увагу, мовляв, дивися, зіронько, яка гарна тьотя на плакаті з кольоровими кулькам в руках, бачиш? І малеча в мить перестає плакати. Справді, гарна тьотя… і кульки у неї такі яскраві, великі…

img-1889Наша реклама в тролейбусах вміє творити чудеса!

Відомо, що тролейбуси є найдоступнішим видом громадського електротранспорту. Саме тролейбуси користуються найбільшим попитом серед людей похилого віку, студентів, школярів та й загалом серед осіб, які мають порівняно невисокий рівень достатку. Реклама в тролейбусах є ефективною, оскільки вищезазначені категорії людей становлять значний відсоток населення того чи іншого міста.

Ми розміщуємо рекламу в тролейбусах у великих містах Західної України: Львів, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Ужгород, Хмельницький, а також в інших населених пунктах цих обласних центрів.

Команда наших рекламних творців надає широкий спектр послуг по розміщенню реклами в тролейбусах:

  • розповсюдження креативних рекламних зображень на вікнах тролейбусів;
  • реклама у салонах: стікери формату А-3, А-4, А-5, постери на вікнах, у рекламних кишеньках, листівки в спеціальних конструкціях на ручках, оголошення;
  • банерні розтяжки в салонах.

Наші експерти розробляють рекламу для розміщення у тролейбусах, застосовуючи найсучасніші новітні технології, надійний, високоякісний  фотодрук.

Крім того, дизайнери компанії «Stickerman» вивчають всі особливості тролейбуса (параметри, контури, експлуатація тощо), щоб у подальшому розробити рекламний макет з високими показниками якості, практичності та дієвості.

Переваги розміщення реклами в тролейбусах:

  • Динамічність – протягом дня тролейбуси перебувають у постійному русі, а разом із ними активно рухаються мешканці міста.
  • Ненав’язливість пропозиції – наприклад, щоб помітити рекламне звернення на білборді, треба підняти голову. Щоб звернути увагу на рекламу в тролейбусі, не потрібно виконувати зайвих дій, які відволікають: наша гарна реклама зринає прямісінько на рівні Ваших очей. Хочете – читайте, не хочете – можна просто помилувати естетичними картинками. А раптом знайдете якусь корисну інформацію?
  • Вибірковість – обирається цільова аудиторія, якій буде вкрай необхідною рекламований товар чи послуга. Якщо нашим рекламним носієм є тролейбус,  ми розраховуємо на людей похилого віку, студентів, школярів. Тобто обираємо адресатів, для яких Ваша реклама виявиться максимально ефективною.
  • Доступна ціна, надійна якість – яскрава ефектна реклама в тролейбусах, яку творять наші майстри, застосовуючи новітні технології, є порівняно недорогою у порівнянні з іншими методами рекламування.
  • Масовість – реклама в тролейбусі здатна охопити величезну кількість потенційних споживачів. Більше людей – більше зацікавленості – більше продаж.
  • Захист від дії зовнішніх чинників – у салоні тролейбуса Ваша реклама зберігатиме гарний вигляд протягом тривалого часу, адже їй не шкодитиме сонце, град, дощ, пориви вітру.
  • Велика площа салону – необмежені можливості з дизайнерським рішеннями. Можна вповні дати волю фантазії, розробити такий рекламний макет, який своєю ефектністю буде приваблювати щоразу більше потенційних споживачів.

Таким чином професійно створене рекламне повідомлення привертає увагу велику кількість пасажирів тролейбуса, налаштовує на гарний настрій та бажання скористатися послугою чи товаром, який ненав’язливо майорить перед очима.

img-1781Члени нашої команди завжди ретельно та серйозно підходять до виготовлення реклами в тролейбусах. Адже такий спосіб рекламування є дуже дієвим і дає повну свободу для творчих ідей! Чим більше «родзинок», тонкої естетики, креативності, тим більше потенційних споживачів!

Реклама в тролейбусах, яку професійно творять наші рекламні спеціалісти, вирізняється ефективністю, особливим творчим підходом, яскравістю. Така реклама легко запам’ятовується та ненав’язливо запрошує потенційних покупців звернути на неї увагу, задуматися, здійснити процес купівлі.

Перед розміщенням реклами в тролейбусі наша команда майстрів детально вивчає особливості рекламованого товару-послуги, враховуючи тип цільової аудиторії, місця, де реклама працюватиме найбільш ефективно.

Залежно від вищезазначених нюансів, ми підбираємо місця всередині салону тролейбуса, де рекламний продукт знайде максимальну кількість можливих покупців.

Розміщення реклами в тролейбусах
9.4 з 10 базується на 40 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами в транспорті