Розміщення реклами в маршрутних таксі

img-1840Напевне, в Україні немає більш затребуваного й популярного виду громадського транспорту, ніж маршрутні таксі. Погодьтеся, майже всі жителі великих і малих міст користуються маршрутками. Щодня, щогодини цей вид транспорту перевозить сотні тисяч пасажирів. І ми з вами частенько мандруємо містом з допомогою цього виду транспорту, чи не так? Як тут обійтися без колоритної реклами?

Просто-таки неможливо уявити салон сучасного маршрутного таксі без оздоблень у вигляді оригінальних, експресивних рекламних повідомлень! Адже кожного дня у маршрутках проїжджає значний відсоток мешканців того чи іншого міста, і цей відсоток включає всю частину працездатного населення.

Амбітні, перспективні люди середнього віку, молодь із далекоглядними поглядами на майбутнє – ось сегмент осіб, які найчастіше користуються маршрутними таксі. Саме тому реклама в маршрутках є дуже ефективною.

Майже всі товари і послуги доречно рекламувати у салонах цього виду громадського транспорту. Продукти харчування, напої, медикаменти, магазини із товарами різного спрямування, соціальні послуги, банки, агентства нерухомості, юридичні фірми, торговельні підприємства, оптові бази, виробничі фірми, туристичні агентства… І це ще не весь перелік сфер, організацій, установ, які беззаперечно знають: реклама в маршрутних таксі здатна приносити хороші прибутки до їхніх бюджетів та неабияку користь жителям конкретного населеного пункту.

Наша рекламна компанія розміщує рекламу в маршрутних таксі у великих містах Західної України: Львів, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Ужгород, Хмельницький, а також в інших населених пунктах цих обласних центрів. Тому, згідно з потребами клієнта, можна охопити рекламою в маршрутках окреме велике місто або весь регіон чи область.

Ми надаємо послуги по розміщенню високоякісної реклами в маршрутках за доступними цінами, і знаємо, як знайти підхід до кожного рекламодавця, враховуючи найтонші нюанси у смакових уподобаннях замовника.

Наше агентство надає широкий діапазон послуг по розміщенню реклами в маршрутних таксі:

  • рекламні повідомлення на вікнах маршрутних таксі;
  • рекламні постери на задніх вікнах маршруток. У задній частині салону часто скупчується велика кількість пасажирів, тому тут розміщувати рекламу зручно та вигідно;
  • листівки з рекламою в салонах маршруток – на вікнах та спеціальних комірках;
  • листівки з рекламою на спинках сидінь в салоні маршруток.

img-1834Як можна з користю провести дорогоцінні півгодини чи годину у салоні маршрутного таксі, поки Ви добираєтеся до бажаного місця призначення? Читати книжку, слухати плеєр, милуючись пейзажами за вікном; хвилюватися, коли ж врешті-решт та маршрутка доїде-доповзе до улюбленої роботи… А можна просто довіритися обставинам і з користю використати короткотривалу мандрівку, переглянувши варіації рекламних повідомлень у салоні.

А чому б і ні? Можливо, серед різноманіття пропонованої реклами знайдуться рекламні листівки в маршрутках з потрібною саме для Вас інформацією!

Отож, якими є переваги розміщення реклами в маршрутних таксі? Повірте, їх безліч! Розглянемо деякі з них:

  • Великий простір салону – маршрутні таксі є засобами для реалізації оригінальних креативних ідей, з допомогою яких Ваша реклама не залишиться непоміченою.
  • Постійна мінливість маршруток – динамічне життя пасажирів та маршрутних таксі перетворює Вашу рекламу на рухливе повідомлення, яке охоплює щоразу ширше поле можливих покупців товару чи послуги. Кожного дня на рекламу звертають увагу сотні потенційних клієнтів, адже відносно вільний час, проведений у салоні маршрутки, сприяє цьому.
  • Доступна вартість, перевірена якість – професіонали нашої компанії знають найвигідніші місця для розміщення Вашої реклами. Крім того, вони наділені талантом майстерного виготовлення рекламного повідомлення за порівняно невисоку ціну. Ми застосовуємо найкращі та найновітніші технології , які забезпечують якісний фотодрук. Тож ми знаємо про якість все!
  • Зацікавленість великої кількості потенційних споживачів – жоден інший спосіб рекламування товару чи послуги не здатен привернути увагу стількох можливих покупців. Вся таємниця полягає в динаміці, яка перетворює рекламне повідомлення в активізоване повідомлення.
  • Збереження рекламного меседжу від впливу зовнішнього середовища – Ваша реклама в салонах маршруток зберігатиме презентабельний вигляд протягом довгого часу, оскільки на неї не впливатимуть опади, пил, сильний вітер чи яскраве сонце.

Як бачимо, розміщення реклами в маршрутних таксі дозволяє у значних масштабах продемонструвати вигідні сторони пропонованого товару чи послуги.

Не зволікайте з роздумами! Збільшення Ваших продаж можна забезпечити з допомогою яскравої, оригінальної, незабутньої реклами від наших творчих майстрів.

Адже наша команда знає все про рекламу в маршрутних таксі!

Розміщення реклами в маршрутних таксі
9.5 з 10 базується на 30 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами в транспорті