Реклама що працює

Бувають моменти, коли за шаленим ритмом буднів та більш-менш сталим розпорядком дня ми зупиняємося на хвильку, переводимо подих і… відчуваємо нестачу чогось. Щоденні клопоти, рутина, біг наввипередки (бути першим, все встигнути). Цим маленьким випробовуванням немає меж! І не буде, якщо не зробити тайм-аут на трішки. Хоча би на мить. Стоп.  

Тепер озирніться довкола. Помітьте, як всі традиційно поспішають, а Ви просто спостерігаєте за стрімким рухом: проспекти, натовп, збитий пилюкою асфальт, шум, аромат буденного ранку, що пахне квапливістю. І серед цих декорацій міста нотки яскравості та експресії додає наша реклама, що прикрашає громадський транспорт, зупинки, стовпи, лавки у затишних сквериках.

Креативна реклама в салонах автобусів, тролейбусів, маршруток, яку вміло творять наші професіонали, додає барв, покращує поганий настрій (якщо раптом такий нахлинув), сповіщає мешканців міста про цікаві пропозиції, акції, знижки, вигідні умови. Стривайте, на цьому постері – афіша довгоочікуваного фільму! Як добре, що можна підняти очі й детальніше роздивитися рекламне зображення на вікні маршрутки.

Як бачимо, транзитна реклама – це саме та реклама, що працює! І працює вона доволі ефективно. Ви ще не переконалися в цьому? Давайте міркувати разом.

Насамперед, згадаємо, що транзитна реклама – це формат реклами, який застосовує транспортні засоби з метою рекламування товарів та послуг. До таких форматів належить реклама в салонах громадського транспорту, автореклама, а також рекламні повідомлення, розміщенні на бокових сторонах автобусів, тролейбусів, трамваїв, маршруток, автомобілів.

Чому внутрішня і зовнішня транзитна реклама є настільки ефективною? Варто перерахувати декілька суттєвих переваг такого способу рекламування:

  • Високий рівень уваги потенційних споживачів – можна не дивитися телевізор, не слухати радіо, не читати газет, однак не звертати уваги на красиві рекламні плакати, якими оздоблені салони та зовнішні боки громадського транспорту, практично неможливо. Погодьтеся, хіба не приємно розглядати рекламу нової колекції купальників, їдучи в маршрутці стурбованим, бо через декілька хвилин треба буде пройти консультацію у лікаря? А так – помилувався вродливими жінками, які адресують прекрасні усмішки з рекламного плаката – і відразу на душі полегшало. І до лікаря вже не так страшно йти.  
  • Великий обсяг цільової аудиторії – у яких ще місцях, крім вулиць і громадського транспорту, можна знайти стільки людей, причому найрізноманітніших прошарків населення? Студенти, школярі, бізнесмени, державні службовці, пенсіонери, домогосподарки – усі користуються громадським чи приватним транспортом, усі щодня мають нагоду милуватися нашою унікальною рекламою!
  • Гнучкість формату – громадський транспорт зручний тим, що на його зовнішніх сторонах та в салонах можна фантазувати як завгодно, використовуючи найрізноманітніші формати реклами та сміливі креативні рішення.
  • Доступний перегляд протягом всієї доби – навіть якщо Ви повертаєтеся з роботи чи веселого гуляння пізно вночі, наша реклама завжди з Вами!

І повернімося до початку, до моменту, коли Ви враз перестали спішити, зупинилися на ранковому проспекті й озирнулися довкола.

Ось поїхав тролейбус із зображенням щасливих дітей. На маршрутці милує око картинка з океаном та пальмами. На тролейбусі пропонують покращити Ваше життя з допомогою…

Усі ці картинки такі насичені, барвисті, емоційні. Вони на мить відволікають від настирливих думок і хаосу. Ви заспокоюєтеся. З посмішкою заходите в маршрутне таксі, і з гарною думкою про океан-пальми-можлива-відпустка готові зустрічати новий день.

Дізнатись ціну

Консультант ОляКонсультант Оля
Залиште контакт для зворотнього дзвінка! Залиште контакт для зворотнього дзвінка!

Особистий консультант допоможе Вам підібрати оптимальне рішення

Розрахує вартість реклами

Допоможе з розробкою дизайну

Не втрачайте можливості БЕЗКОШТОВНОЇ професійної консультації