Реклама у приміських маршрутках – Рівненська область

Сучасна рекламна індустрія пропонує широкий спектр надзвичайно впливових та дієвих заходів для збільшення продаж Ваших товарів і послуг на території Рівненщини. Проте іноді перед рекламодавцем постає запитання на кшталт: який саме спосіб рекламування вибрати для отримання ефективних результатів? Які засоби найкраще використовувати в тому чи іншому випадку? З допомогою яких конструктивних дій рівненська реклама даватиме більше позитивних відгуків від покупців та вищі прибутки?

img-1840Актуальними залишаються не лише питання, але й відповіді на поставлені задачі. Отже, у статті ми зосередимося на одному з китів ефективного методу просування товарів і послуг, що акцентує на продуктивній рекламі в салонах міжміського громадського транспорту Рівненської області.

Чому такий, дещо новий, формат інформативного повідомлення про товари й послуги є досить затребуваним та ефективним? Відповіді – далі по тексту…  

1. Знайомство з новою аудиторією

Традиційно рекламодавці звикли до заохочення реципієнтів з великих міст: глобальні можливості, перманентні скупчення людей у потрібних місцях (торгові центри, супермаркети, зупинки, громадський транспорт, проспекти, офіси тощо). Однак мало хто задумується, наскільки недослідженими є території сіл, селищ, містечок, де вирує свій ритм життя зі своєрідними смаками, сприйняттями, потребами, стилями.  

Відносно новий метод рекламування продукції полягає у ретельному вивченні нової аудиторії – тієї, що користується міжміським громадським транспортом щодня, щотижня. Нова аудиторія займає чималий сегмент усіх потенційних споживачів конкретного товару чи послуги, і саме від налаштування цього відсотка реципієнтів суттєво може залежати рівень Ваших продаж.

Тому аналіз потенційних покупців-пасажирів міжміських рівненських маршруток і автобусів вимагає професійного підходу: залучення висококваліфікованих соціологів, психологів, коучерів, журналістів та фахівців інших галузей. Так, експерти різних сфер життєдіяльності колективно формують загальний портрет пасажира-споживача, якому буде вкрай потрібним і цікавим Ваш продукт. Адже рівень довіри до товару чи послуги зростає у випадку, коли рекламне повідомлення виявляється максимально підігнаним під потреби відповідного кола споживачів.        

2. Частотна візуальна сприйнятливість

Факт щоденного й регулярного відвідування міжміського громадського транспорту можливими покупцями відіграє позитивну роль у формування прогресивної рекламної кампанії.

img-1776Справа в тому, що традиційно пасажири рівненських міжміських автобусів і маршруток їздять цим видом транспорту щодня без альтернативи змінити маршрут (мається на увазі, що існує сталий автобусний графік). Тому кожного будня, їдучи до обласного центру Рівненщини на роботу чи інших важливих справах, людина постійно натрапляє поглядом на нашу корисну рекламу, що прикрашає салон транспорту. Відповідно цей контакт підтримується у правильно встановлених пропорціях, аби пасажир міг ненав’язливо перетворитися у задоволеного покупця Вашої продукції.

3. Область з високим туристичним потенціалом

Тільки уявіть масштабність і значимість локацій для туризму, якщо на території Рівненщини розташовано понад 1000 археологічних пам’яток (серед яких – 20 одиниць національного значення), більше, ніж 1500 історичних пам’яток, 352 пам’ятки архітектури та містобудування (серед яких – 109 національного значення), 84 пам’ятки монументального мистецтва.

Вищенаведені цифри свідчать про те, що Рівненська область є доволі цікавою для подорожуючих. Зрештою, не потрібно вникати у статистику. Згадаймо хоча би неповторність таких місцин, як Клеванський замок, Тунель Кохання (смт. Клевань), де в будь-яку пору року навідуються сотні, тисячі туристів з України та з-за кордону! А ще візьмемо до уваги не менш привабливі для мандрівників точки: Тараканівський форт (недалеко від Дубно), історико-культурні об’єкти Острога, заповідник Поле Берестецької битви (Радивилівський район), замок князів Любомирських у місті Дубно…

Як бачимо, Рівненщина багата різноманітними місцями для споглядання й пізнання. Кожен подорожуючий віднайде той неповторний куточок, який припаде до душі. А щоб дістатися до потрібного пункту призначення, мандрівників завжди виручає міжміський громадський транспорт, що наповнений креативною рекламою від майстрів компанії СтікерМен!

Для додаткової інформації нижче наводимо перелік основних маршрутів міжміського сполучення, що функціонує на території Рівненської області:

 

Рівненська область  приміські маршрути( Салонна реклама)

№п/п

 Напрямок руху

1

Рівне-Оржів

2

Рівне- Клевань

3

Рівне-Дюксин(ч/з Деражне)

4

Рівне- Дерев'яне

5

Рівне-Деражне

6

Рівне- Костопіль

7

Рівне-Жобрин

8

Рівне-Сухівці

9

Рівне-Олишва

10

Рівне-Дубно

11

Рівне- Городище

12

Рівне- Шпанів

13

Рівне-Микулин

14

Рівне-Здолбунів

Реклама у приміських маршрутках – Рівненська область
9.2 з 10 базується на 26 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами в транспорті