Реклама в тролейбусах Рівне

Рівненські тролейбуси є дуже затребуваним видом громадського транспорту. Тролейбусна гілка Рівного повністю охоплює як центр міста, так і всі віддалені частини та мікрорайони. Саме цим видом електротранспорту користується більша частина населення із не дуже високим рівнем достатку.

img-1863Загалом на сьогодні у місті функціонує 9 тролейбусних маршрутів, які щодня активно реалізовують 78 робочих машин. До речі, протягом 2011 року рівненським тролейбусам вдалося перевезти майже 30 тисяч пасажирів! Чим не привід активно застосовувати ефективну рекламу в салонах цього виду електротранспорту?

Відомо, що для швидкісного, регулярного та закономірного збільшення прибутків потрібно повсякчас пам’ятати про головну мету високоякісної салонної реклами м Рівне, а саме, про залучення максимальної кількості можливих покупців до купівлі товару чи послуги. Якщо після рекламної кампанії витрати на неї покрилися внаслідок інтенсивних продаж рекламованої продукції, тоді можна вважати, що така рекламна операція пройшла успішно.

Тому майстри рекламної справи знають усі секрети для успішного просування товарів та послуг у салонах рівненських тролейбусів. Пропонуємо поділитися із деякими.

  • Форматно-неформальне питання

У салонах рівненських тролейбусів саме текстове повідомлення вважається доволі результативним. Річ у тім, що сама по собі навіть дуже красива та ефектна картинка не здатна якісно передати сенс інформації. Це може майстерно зробити лише влучно сформоване текстове звернення.

Наприклад, пересуваючись з допомогою рогатого електротранспорту вулицями Рівного, пасажир має трохи часу для спокійного перегляду-прочитання реклами, тому що він перебуває у сидячому чи стоячому положенні протягом 20-30 хвилин.

img-1754Для порівняння: якщо рівнянин знаходиться на вулиці, його увагою на кілька секунд можна заволодіти хіба що з допомогою експресивного зображення, оскільки існує обмеження в часі (зазвичай на вулицях всі кудись поспішають). У салоні тролейбуса з’являються необхідні декілька хвилин.

Таким чином продуманий дизайнерський та психологічний підхід під час створення рекламного плаката чи оголошення є надзвичайно важливим. Короткий влучний вислів, який приверне увагу, зацікавить та заохотить пасажирів тролейбуса до купівлі. Це і є «родзинкою» вдалого формату реклами.

  • Емоційний бік медалі

Згадаймо, яка частина населення переважно їздить у тролейбусах Рівного та інших міст України? Зазвичай пасажирами рогатого електротранспорту виступають люди пенсійного віку, студенти, школярі, домогосподарки та інші прошарки суспільства.

Працюючи над розробкою ефективної реклами для розміщення в салонах рівненських тролейбусів, варто пам’ятати про цільову аудиторію:

  • сфера їхньої зацікавленості;
  • смакові уподобання;
  • перелік словоформ, словосполучень, які варто застосовувати для оформлення вдалого повідомлення;
  • толерантність у використанні гумору.

Оскільки реклама покликана зацікавлювати потенційних споживачів, щоразу треба враховувати вміння грамотно викликати лише позитивні емоції у реципієнтів.

  • Залишити ілюзії за кулісами

Напевне, всім подобається отримувати красиві подарунки. Розробляючи рекламу товару чи послуги для розміщення в салоні рівненського тролейбуса, потрібно не забувати про приємні, але реальні, дрібнички для споживача. Це може бути нагадування про вигідність пропозиції (вказати причину), про акції, знижки, подарунки. Адже навіть маленький бонус до основного товару додасть прикраси всій рекламі та значно збільшить інтерес з боку потенційних покупців!

Поза тим, розміщуючи рекламу в салонах рівненських тролейбусів, пам’ятайте, що кожен наступний пасажир може стати черговим покупцем Вашого товару. Тому для створення якісної реклами рекомендуємо звертатися лише до справжніх професіоналів!

Перелік маршрутів у яких розміщується внутрішня реклама в тролейбусах в Рівному

№ маршруту Опис маршруту
№1 “Мототрек – селище Ювілейне”
№2 “Льнокомбінат – Боярка”
№3 “Мототрек – Залізничний вокзал”
№4 “Мототрек – Льнокомбінат”
№6 “РЗВА – РЗТА”
№7 Північний – Боярка”
№9 “Мототрек – Північний”
№10 “Мототрек – Автовокзал – селище Ювілейне”

 

marshrutka

Реклама в маршрутних таксі Рівне

avtobus

Реклама в автобусах Рівне

mizmisck

Реклама в приміських маршрутах Рівне

Реклама в тролейбусах Рівне
9.3 з 10 базується на 28 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами в транспорті