Реклама в траспорті Рівне

marshrutka

Реклама в маршрутних таксі Рівне

avtobus

Реклама в автобусах Рівне

troleibus

Реклама в тролейбусах Рівне

mizmisck

Реклама в приміських маршрутах Рівне

Обласний центр Рівненщини вважається зеленим містом завдяки великій кількості парків. Поза тим, на центральних вулицях і площі вишиковуються ряди затишних кафе і кав’ярень. Раз у раз зринають золотисті куполи величних храмів… Якщо бажаєте зробити невеличку рекламну паузу, забувши на трохи про обов’язки і правила, радо допоможемо в цьому.

Отож, ласкаво просимо до прогулянки окрасами Рівного!

img-1840Ось під’їжджає старенький тролейбус, Ви долучаєтеся до решти охочих помандрувати рівненськими вулицями. Відразу стає помітно, як просторий салон електротранспорту незвично дисонує з його раритетною зовнішністю: приміщення тролейбуса повсюдно прикрашене насиченими полотнами реклами. І саме для Вас над вікном майорить барвистий рекламний плакат про туристичне Рівне: розписані найцікавіші «родзинки» міста, варті уваги, і не лише!..

Як бачимо, розміщувати рекламу в салонах рівненського громадського транспорту дуже зручно, дієво та корисно. Адже кожного дня місцеві тролейбуси, автобуси та маршрутні таксі перевозять сотні рівнян та гостей міста. Отже, кожного дня є нагода залучити до рекламної кампанії щоразу більшу кількість потенційних споживачів.

Враховуючи вищесказане, давайте поміркуємо, яку вигоду отримує пасажир рівненського громадського транспорту від споглядання креативної салонної реклами.

  • Швидка інформативність

Не секрет, що сучасна реальність переповнена шаленими об’ємами інформації. Щодня ми стикаємося з терабайтами різноманітних повідомлень, серед яких не так вже й легко піймати свою, корисну інформацію. Новітні технології дикими темпами мчать уперед, а нам, мешканцям того чи іншого міста (рівняни не виняток), потрібно встигати за цим рухом, не поринувши у хаосі різнопланових відомостей.

І яким чином допомагає салонна реклама в Рівне у подібних ситуаціях? Вона, як ніщо інше, здатна виділити найголовніше, підказати найкраще, порадити найбільш вигідне!

  • Актуальне переміщення

Для того щоб довідатися про новинки у сфері конкретного виду продукції, чи, можливо, про акції, знижки, бонуси, Вам не потрібно витрачати дорогоцінний час у пошуках рівненського кіоску, де можна придбати газету-журнал-брошуру з рекламними оголошеннями.

Якісна реклама, яку розміщують у салонах рівненських тролейбусів, автобусів чи маршруток, робить усе швидко, динамічно та успішно саме для Вас! Адже рекламні постери, стікери чи плакати завдяки своєму місцю розташування наділені унікальною здатністю переміщатися разом із пасажирами і самим транспортом. 

  • Фінансові та часові заощадження

Щойно ми згадували про найважливіші цінності людства, серед яких час і гроші займають вагоме місце. Так ось, салонна реклама знає, як зекономити Ваші витрати і дорогоцінні хвилини-години. Як добре, що не потрібно стояти у черзі за купівлею видання чи тратити зайві-не-зайві декілька гривень: реклама, розміщена в салонах рівненського громадського транспорту, вміє виручати у найбільш скрутній ситуації!

  • Розширення світогляду

img-1874Можливо, Ви здивуєтеся, однак існує ще один незаперечний факт: салонна реклама майстерно виконує культурно-просвітницьку функцію. Інформація, яку подають на рекламних плакатах, є різнорідною: повідомлення, заохочення, інтрига, провокація, естетика… Поза тим, завдяки салонній рекламі, яку розповсюджують у громадському транспорті Рівного, пасажири можуть довідатися про щось нове, розширюючи таким чином світогляд.  

Отже, щойно Ви вийшли з тролейбуса на центральній рівненській площі, зайшли до затишної кав’ярні, де посмакували ексклюзивною кавою зі смачним тістечком. Далі, згідно з інформацією на рекламному плакаті, відвідали унікальний Музей бурштину, помилувалися красотами парку Молоді і згодом відчули, як Ваша короткотривала рекламна пауза-прогулянка вдалася на всі сто!

Реклама в траспорті Рівне
9.4 з 10 базується на 25 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами в транспорті