Реклама у приміських маршрутках – Івано-Франківська область

У сфері сучасного рекламного бізнесу все більш затребуваним є такий різновид повідомлення про товари та послуги, як реклама у приміських та міжміських маршрутках і автобусах. У цьому контексті Івано-Франківщина не є винятком. На сьогодні розповсюджувати рекламу тієї чи іншої продукції по всій території області є дуже результативно. Чому? Зараз ми ретельно проаналізуємо основні причини. 

1. Для кожного споживача – свої цінності

img-1840Відомо, що однією з головних відмінностей між людиною великого міста і мешканцем села або селища міського типу є розстановка пріоритетів. Так, жителя обласного центру зазвичай цікавить кар’єрний ріст, успішне ведення власного бізнесу, саморозвиток, інтелектуальна, фінансова ніша, експресивні розваги тощо. Якщо змалювати портрет середньостатистичного громадянина, який живе у селі, то такий перелік цінностей буде йому чужим.

Звісно, у цій ситуації ми не конкретизуємо спосіб життя конкретних осіб, але беремо до уваги традиційний загал: чим живе більшість людей Івано-Франківська та осіб інших частин регіону.  

Отож, у салонах міжміського громадського транспорту Івано-Франківщини продуктивно рекламувати ту продукцію і послуги, які відображатимуть, доповнюватимуть простір і цінності мешканців сіл, селищ, містечок області.  

2. Нагода для продажу спеціалізованих товарів

Від першої переваги логічно переходимо до наступної. Салонна реклама, розміщена всередині міжміських автобусів і маршрутних таксі Івано-Франківської області, буде найбільш дієвою тоді, коли пропонуватиме життєво необхідну продукцію для потенційних споживачів сіл та селищ. Тому великим попитом користуватимуться рекламні повідомлення про, скажімо, ефективні засоби для захисту рослин, технічні новинки у галузі сільського господарства, що полегшуватимуть роботу селян на полях тощо.

Немає нічого більш результативного, як безпосереднє звертання до потенційного споживача, бажання розмовляти з ним його ж мовою через салонну рекламу, чи не так?

3. Позитивні сторони одного вибору

Звернемо увагу на той сегмент цільової аудиторії, який користується міжміським громадським транспортом щодня, добираючись на роботу до Івано-Франківська. Як правило, пасажири цього типу їздять одними й тими самими маршрутами кожного будня, оскільки альтернативи не передбачається у списку маршрутів.

img-1874Принагідно нагадаємо, що основні міжміські сполучення, які діють на території всієї Івано-Франківщини, виглядають наступним чином:  

Івано-Франківськ – Калуш, Івано-Франківськ – Богородчани, Івано- Франківськ – Коломия, Івано-Франківськ – Рогатин, Івано-Франківськ – Надвірна, Івано-Франківськ – Тисмениця, Івано-Франківськ – Тлумач, Івано- Франківськ – Городенка, Івано-Франківськ – Яремче, Івано-Франківськ – Ворохта, Івано-Франківськ – Буковель, Івано-Франківськ – Рожнятів, Івано-Франківськ – Богородчани.

Якщо мешканець обласного центру Івано-Франківщини зазвичай має широкі варіації вибору: чим та яким саме маршрутом добиратися на роботу (тролейбус, автобус, декілька різних маршрутних номерів, або взагалі можна встати на півгодини раніше і пройтися пішки), то перед жителем, скажімо, Ворохти не з’являється такого маршрутного різноманіття.

Тому зацікавити салонною рекламою людину з села чи селища значно легше та простіше, ніж жителя обласного центру.    

4. Івано-Франківськ – туристичне місто

Обласний центр Івано-Франківщини та вся область приваблює сотні, тисячі туристів перманентно. Цей регіон являє собою справжню перлину для мрійливих мандрівників. Кожному подорожуючому знайдеться свій куточок раю, де можна відпочити, надихнутися, пізнати незбагненне, відкрити нові світи… Таємничі гори, звабливі й стрімкі гірські річки, озера, природоохоронні місця, а також не менш інтригуючи принади міст і містечок, які ласкаво запрошують туристів для відпочинку. Усі цим багатством володіє Івано-Франківщина.

А комфортне перевезення до потрібного місця призначення забезпечать міжміські автобуси й маршрутні таксі, салони яких наповнює наша яскрава та інформативна реклама.

 Івано- Франківська область   приміські маршрути( Салонна реклама)

№ п/п

 Напрямок руху

1

Івано- Франківськ-Калуш

2

Івано- Франківськ-  Богородчани

3

Івано- Франківськ-Коломия

4

Івано- Франківськ-Рогатин

5

Івано- Франківськ-Надвірна

6

Івано- Франківськ- Тисмениця

7

Івано- Франківськ- Тлумач

8

Івано- Франківськ-Городенка

9

Івано- Франківськ- Яремче

10

Івано- Франківськ-Ворохта

11

Івано- Франківськ- Буковель

12

Івано- Франківськ- Рожнятів

13

Івано- Франківськ- Богородчани

Реклама у приміських маршрутках – Івано-Франківська область
9.6 з 10 базується на 22 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами в транспорті