Реклама в транспорті Івано-Франківськ

marshrutka

Реклама в маршрутних таксі Івано-Франківськ

 

avtobus

Реклама в автобусах Івано-Франківськ

 

troleibus

Реклама в тролейбусах Івано-Франківськ

 

mizmisck

Реклама в приміських маршрутах Івано-Франківськ

 

У галузі сучасного рекламного бізнесу досить ефективним способом якісного інформування про товари та послуги є розповсюдження реклами у салонах громадського транспорту в Івано-Франківську.   

img-1874Для того щоб остаточно переконатися в цьому, рекомендуємо детально ознайомитися з перевагами поширення креативної реклами в івано-франківських тролейбусах, автобусах, маршрутних таксі.

  • Реклама поважає Ваш найцінніший ресурс!  

Темпи сучасного життя диктують свої правила: насичені графіки, широкі можливості, перманентна динаміка як людей, так і транспорту. Більшість мешканців великого міста (Івано-Франківськ не виняток) квапляться у справах, намагаючись владнатися з ритмами, які пропонує надто активна реальність. І серед енергійного коловороту буднів одним із найцінніших ресурсів залишається час.

На щастя, саме у громадському транспорті, їдучи, приміром, на роботу вранці можна викроїти хоча би декілька хвилин-годину для того, щоб перевести подих, розслабитися.

У цьому контексті на допомогу може прийти оригінальна реклама, розміщена в салонах івано-франківського громадського транспорту, який на сьогодні є дуже популярним засобом пересування.  

Опиняючись на двадцять-тридцять хвилин, скажімо, в івано-франківському автобусі, з’являється нагода зробити приємну рекламну паузу – плакати, оголошення чи постери, якими оздоблений салон транспорту, радо в цьому допоможуть!

Весь секрет у тому, що Вам не потрібно витрачати час, йти в кіоск чи магазин для купівлі газети з рекламними оголошеннями: реклама в салонах громадського транспорту Івано-Франківська зробить усе замість Вас і для Вас: майстерно поінформує, покращить настрій, подарує окриленість.  

  • Багатократне споглядання  

img-1776Давайте поміркуємо, скільки разів середньостатистичний франківчанин користується послугами тролейбуса, автобуса чи маршрутного таксі? Приблизно двічі, а то й чотири-вісім разів протягом дня, і зазвичай пасажир курсує одними й тими самими маршрутами.

Враховуючи вищезазначений факт, розміщувати креативну рекламу в салонах громадського транспорту дуже ефективно. Оскільки кожного разу, коли тимчасовий мандрівник опиняється, наприклад, у салоні автобуса, він мимоволі зверне увагу на Вашу унікальну рекламу. Один раз гляне, другий раз повторно передивиться, а на третій захоче придбати нову продукцію конкретної торгової марки.

Тому, виготовляючи рекламний продукт, ми завжди пам’ятаємо про креативність, естетичність та чітку інформативність.  

  • Знахідка для туристів

Івано-Франківськ славиться багатою культурною спадщиною, величною архітектурою, неординарними закладами харчування та розваг. Своєю автентичністю, унікальним духом свободи обласний центр Івано-Франківщини приваблює сотні тисяч мандрівників з інших населених пунктів України та з-за кордону.

Поза тим, Івано-Франківськ відомий фестивалями, імпрезами і культурно-розважальними заходами. До речі, кожного року в травні святкують День міста з походами, концертами мистецьких і фольклорних колективів. Івано-Франківськ приваблює туристів та місцевих мешканців всеукраїнським фестивалем мистецьких колективів «Прикарпатська весна», фестивалем національно-патріотичної пісні та поезії «Воля», Бієнале сучасного мистецтва «Імпреза».

І це ще не весь перелік унікальностей Івано-Франківська. Сюди хочеться приїжджати, насолоджуватися панорамами, бродити химерними вуличками і, звісно, їздити в івано-франківському громадському транспорті, де пасажирів якісно інформує, розважає та надихає не менш унікальна реклама.

Реклама в транспорті Івано-Франківськ
9.6 з 10 базується на 33 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами в транспорті