Реклама в автобусах Чернівці

Чернівецькі міські автобуси є одними з найбільш популярних видів громадського транспорту. Кожного дня автобусами користується велика кількість чернівчан та гостей міста. Зазвичай пасажирами міських автобусів у Чернівцях є люди з середнім рівнем достатку: молодь, особи середнього віку тощо.

img-1911Враховуючи вибірку цільової аудиторії, розміщувати оригінальні рекламні повідомлення у салонах чернівецьких міських автобусів зручно та вигідно. Така реклама завжди користується попитом та виконує всі необхідні функції на відмінно. Завдяки значному відсотку активних реципієнтів, які регулярно їздять у цьому виді громадського транспорту, творці естетично привабливої реклами мають широкий простір для втілення унікальних пропозицій. Нестандартні художні прийоми здатні перевтілювати звичайне рекламне повідомлення у справжній витвір мистецтва.

Щоденно чернівецькими вулицями курсують близько 41 різних автобусних  маршрутів, і майже кожен оздоблений креативною, оригінальною рекламою як зовні, так і всередині.

Пропонуємо ознайомитися з переліком основних найбільш популярних та дієвих форматів, які ми виготовляємо для розповсюдження у салонах автобусів міста Чернівці:  

  • Банерні розтяжки

Розміщуються всередині чернівецьких автобусів. Такий формат дозволяє використовувати сміливі дизайнерські ідеї, втілювати креативність художників по максимуму. Адже привертає увагу лише та реклама, яка є по-справжньому якісною: використання тонкощів гумору, естетики, експресії, витонченості; вдале поєднання короткого тексту та спеціально підібраної палітри кольорів тощо.

Така реклама найкраще запам’ятовується. Її хочеться згадувати, обговорюючи з друзями, розповідаючи про свої враження, емоції, які викликало конкретне оригінальне рекламне повідомлення.  

  • Стікери формату А-3, А-4, А-5

Оригінальні експресивні наліпки, які розміщують переважно на вікнах або на панелі позаду водійського сидіння. Стікери є дуже дієвим способом рекламування у чернівецьких автобусах, оскільки:

  • знаходяться на рівні очей пасажирів, які стоять (а таких у салоні більшість) – вдале місце розташування дозволяє привернути й максимально довго втримувати увагу потенційного споживача;
  • невеликий і зручний формат – сприяє втіленню унікальних дизайнерських ідей, які зможуть зацікавити якомога більшу кількість пасажирів автобуса.

 

  • Реклама на підголівниках пасажирських сидінь

Її розміщують у своєрідних комірках-кишеньках. Зазвичай використовують формат А-4 або менші. Враховується важливий нюанс для зручного розміщення цього виду реклами: кишеньки роблять з високоякісного прозорого пластику та надійно прикріплюють до підголівників.

img-1781Цей різновид рекламного повідомлення є ефективним через те, що розташовується прямісінько на рівні очей пасажира, який сидить. Отож, кожен сидячий мандрівник чернівецького автобуса має нагоду і час ознайомитися з найцікавішими новинками, пропозиціями, акціями, піднімаючи собі настрій, знаходячи швидкі вирішення довготривалих проблем.

Поза тим, така реклама є завжди оригінальною, яскравою, наповненою естетичними відтінками та експресією, зі зручним для читання шрифтом.

  • Буклети

Зазвичай їх поширюють на вікнах або на панелі позаду водійського сидіння. Найбільш популярними форматами цього виду рекламного повідомлення є А-3, А-4, А-5. Буклети розповсюджують переважно у своєрідних пластикових комірках.

Немалі формати дозволять заохочувати всіх пасажирів, які знаходяться у салоні чернівецького автобуса: великий читабельний шрифт, яскраве приємне для споглядання зображення, структурована інформація.

Перелік маршрутів у яких розміщується внутрішня реклама в автобусах в Чернівцях

№ маршруту Опис маршруту
№5 Університет-Ентузіастів
№9 Вул.ватутіна-Гравітон
№9А Вул.Ватутіна- пд.Кільцева
№11 Вул Ватутіна — пд . Кільцева
№12 Гравітон- Спецкомбінат
№20 Автовокзал- вул. Луковецька
№10 Рязань- Олександрія
№19 Вул.Садова- вул. Литоцька
№38 Аеропорт-Тц” Епіцентр”
№39 Вул.Удонова -вул.Комарова

 

marshrutka

Реклама в маршрутних таксі Чернівці

troleibus

Реклама в тролейбусах Чернівці

mizmisck

Реклама в приміських маршрутах Чернівці

Реклама в автобусах Чернівці
9.8 з 10 базується на 11 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами в транспорті