Реклама в транспорті Чернівці

marshrutka

Реклама в маршрутних таксі Чернівці

avtobus

Реклама в автобусах Чернівці

troleibus

Реклама в тролейбусах Чернівці

mizmisck

Реклама в приміських маршрутах Чернівці

Масової Свідомості не існує в природі. Маса складається з осіб. Тому хороша реклама завжди є зверненням однієї людини до іншої. А реклама, націлена на усіх, не чіпає нікого.

Маршалл Маклуен, фахівець у сфері комунікації

У галузі сучасного рекламного бізнесу досить ефективним способом якісного інформування про товари та послуги є розповсюдження реклами у салонах громадського транспорту міста Чернівці.  

Для того щоб остаточно переконатися в цьому, рекомендуємо детально ознайомитися з перевагами поширення креативної реклами у чернівецьких тролейбусах, автобусах, маршрутних таксі.

  • Відкритість

У сучасному світі з його насиченими темпами, графіками та можливостями одним із найцінніших ресурсів є час. Люди перманентно поспішають, інтенсивність робочих графіків є доволі насиченою, а вільних хвилин усе менше. Не завжди вдається викроїти хоча би трохи часу для відпочинку. На допомогу може прийти оригінальна реклама, розміщена в салоні чернівецького громадського транспорту, який на сьогодні є дуже популярним засобом пересування.

Опиняючись на двадцять-тридцять хвилин у чернівецькому автобусі, з’являється нагода зробити приємну рекламну паузу – рекламні плакати, оголошення чи постери, якими оздоблений салон транспорту, радо в цьому допоможуть!

«Фішка» в тому, що Вам не потрібно витрачати час, йти в кіоск чи магазин для купівлі газети з рекламними оголошеннями: реклама в салонах громадського транспорту Чернівців зробить усе замість Вас і для Вас.

  • Унікальна можливість багаторазового перегляду

Як часто середньостатистичний чернівчанин користується послугами тролейбуса, автобуса чи маршрутного таксі? Приблизно двічі, а то й чотири-вісім разів протягом дня, і зазвичай пасажир курсує одними й тими самими маршрутами.

img-1740Враховуючи вищезазначений факт, розміщувати креативну рекламу в салонах громадського транспорту дуже ефективно. Оскільки кожного разу, коли тимчасовий мандрівник опиняється, наприклад, у салоні маршрутного таксі, він мимоволі зверне увагу на Вашу унікальну рекламу. Один раз гляне, другий раз повторно передивиться, а на третій захоче придбати нову продукцію торгової марки Х.

Тому, виготовляючи рекламний продукт, завжди варто пам’ятати про креативність, естетичність та чітку інформативність.  

  • Туристично привабливе місто

Сучасне місто вітає у своїх володіннях щоразу більші натовпи мандрівників, охочих пізнати красу та велич Чернівців. А пізнавати є що: неповторна архітектура різних часів та стилів (Чернівецька ратуша, вишуканий Чернівецький національний університет, Чернівецький художній музей, Німецький народний дім, Чернівецький музей народної архітектури та побуту), багата культурна спадщина, таємнича атмосфера старовинних і звивистих вуличок.

Рельєфні перепади, на яких тримається місто, дозволяє милуватися унікальними краєвидами, насиченими куполами церков, годинниковою вежею міської ратуші, древніми будівлями, що своєю присутністю передають вітання з різних епох.   

img-1870До речі, недалеко від Чернівців знаходяться аж 2 із 7 чудес України: Хотинська та Кам’янець-Подільська фортеці. На західній околиці міста розташовані руїни Цецинської фортеці.

І все це – далеко не весь перелік чернівецьких «родзинок», завдяки яким місто набуває ексклюзивного відтінку. Сюди хочеться приїжджати, насолоджуватися панорамами, бродити химерними вуличками і, звісно, їздити у чернівецькому громадському транспорті, де пасажирів завжди інформує-розважає не менш унікальна реклама!

Реклама в транспорті Чернівці
9.2 з 10 базується на 26 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами в транспорті