Реклама у приміських маршрутках – Хмельницька область

Сьогодні відносно новий різновид просування товарів і послуг з допомогою розміщення в салонах міжміського громадського транспорту набуває все більшої популярності. Цікаво, що рекламна компанія СтікерМен є лідером у використанні новітнього методу рекламування на території всієї Західної України, і по всій Хмельницькій області зокрема.

img-1863Відтак рекомендуємо поетапно проаналізувати ефективність розповсюдження рекламних повідомлень у салонах хмельницьких міжміських автобусів і маршруток. 

Салонна реклама у транспорті міжміського сполучення швидко поширює відомості про конкретну торгову марку

Таким чином у потенційних споживачів (вони ж – пасажири міжміських маршруток і автобусів на Хмельниччині) формується відповідний «настрій купувати». Перебуваючи поза межами власного дому, зокрема у міжміському маршрутному таксі, людину можна налаштувати на унікальний стан, під час якого є бажання та можливість реалізовувати негайні бажання: купувати Ваш товар чи послугу.

Поза тим, врахуємо той факт, що кожного дня у громадському транспорті міжміського сполучення пасажири перебувають від однієї до двох-трьох годин – чимало для того, щоб зацікавити людину, миттєво перетворюючи її у потенційного покупця рекламованої продукції.

img-1781Салонна реклама необмежена в тиражованому, мережевому еквіваленті

До прикладу, якщо для реклами в газеті, журналі, каталозі вагомим є факт тиражу, то для салонного різновиду кількість примірників не відіграє суттєвої ролі. Так само з питанням доступу до Інтернету: щоб переглянути конкретну веб-сторінку, де може бути Ваша реклама, потрібно мати підключений пристрій, що не завжди можливо. Натомість щоб ознайомитися з рекламою життєво важливого продукту, яка розміщена в салоні хмельницької міжміської маршрутки, не потрібно взагалі напружуватися! Просто їдете в міжміському транспорті у потрібному напрямку, розглядаєте одні й ті самі пейзажі за вікном і раптом виникає бажання побачити щось нове, цікаве, пізнавальне. Піднімаєте погляд, озираєтеся довкола – і наша реклама враз допомагає врятувати від одноманітних буднів з допомогою таких послуг, як…

Салонна реклама піклується про Вас!

Здійснюючи сегментацію цільової аудиторії, експерти у сфері маркетингових технологій переконуються в необхідності просування так званих спеціалізованих товарів. Адже рекламне повідомлення, розташоване всередині хмельницької міжміської маршрутки чи автобуса, виявиться ефективним у тому випадку, якщо воно буде пропонувати вкрай необхідну продукцію для можливих покупців, які проживають у селах, містечках, селищах області.

Принагідно згадаємо, що Хмельницька область має потужно розвинений агарний комплекс. Територія Хмельниччини містить близько 4% всіх сільськогосподарських угідь України! На посівних площах активно вирощують зернові культури: озима пшениця, ячмінь, гречка, горох, овес, кукурудза. Крім того, Хмельницька область відома інтенсивним вирощуванням цукрових буряків, картоплі. Цікаво, що понад 40% посівних площ займають такі кормові культури, як багаторічні трави, кукурудза на силос, горох, вика, кормові буряки, люцерна, ріпак.

Поза тим, не забуваймо, що Хмельниччина є краєм ефективного садівництва. Основні плодові культури, які тут вирощують, – це яблука, груші, абрикоси, вишні, черешні, волоські горіхи.

Враховуючи вищесказане, у салонах хмельницького міжміського транспорту досить затребуваною буде реклама, приміром, засобів для захисту сільськогосподарських рослин, потрібні новинки у сфері сільського господарства і т.д.

Салонна реклама знає, як згуртувати жителів усієї області

Широке охоплення маршрутів міжміського сполучення дозволяє залучити всі важливі елементи для проведення успішної рекламної кампанії в Хмельницькій області.

Так, сьогодні на території Хмельниччини діють міжміські сполучення з такими напрямками:

Хмельницька область  приміські маршрути( Салонна реклама)

№ п/п

Напрямок руху

1

Хмельницький – Деражня

2

Хмельницький – Дунаївці

3

Хмельницький- Городок

4

Хмельницький – Шепетівка

5

Хмельницький – Волочиськ

6

Хмельницький – Красилів

7

Хмельницький – Виньківці

8

Хмельницький – Летичів

Реклама у приміських маршрутках – Хмельницька область
9.3 з 10 базується на 12 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами в транспорті