Реклама в тролейбусах Хмельницький

img-1840У Хмельницькому тролейбус вважається одним із найбільш пріоритетних видів громадського транспорту. Хмельницька тролейбусна гілка повністю охоплює як центр міста, так і всі віддалені частини та мікрорайони. Саме цим видом електротранспорту користується більша частина населення із не дуже високим рівнем достатку. Цікаво, що впродовж 2012-го з допомогою хмельницьких міських тролейбусів та автобусів було перевезено майже 40 мільйонів пасажирів! Чим не привід активно застосовувати ефективну рекламу в салонах цього виду транспорту?

Відомо, що основною ціллю якісно зробленої реклами є залучення максимальної кількості можливих покупців до купівлі товару чи послуги, щоб в результаті отримати збільшення прибутків. Якщо після рекламної кампанії витрати на неї покрилися внаслідок інтенсивних продаж рекламованої продукції, тоді можна вважати, що така рекламна операція пройшла успішно.

Отож, напрошується запитання на кшталт: які таємниці варто знати для того, щоб успішно просувати рекламований продукт у салонах хмельницьких тролейбусів?

Розпочнемо з форматів

Досить ефективним рекламним повідомленням у салонах хмельницьких тролейбусів вважається текстове повідомлення. Сама по собі навіть дуже красива та ефектна картинка не здатна якісно передати сенс інформації. Це може майстерно зробити лише влучно сформоване текстове звернення.

Їдучи у хмельницькому тролейбусі, пасажир має трохи часу для більш-менш спокійного читання реклами, оскільки йому доводиться перебувати у сидячому чи стоячому положенні протягом 20-30 хвилин. Тобто якщо, до прикладу, хмельничанин знаходиться на вулиці, його увагою на кілька секунд можна заволодіти з допомогою експресивного й оригінального зображення (а всьому виною – обмеження в часі – на вулиці переважно всі кудись поспішають). У салоні тролейбуса з’являються необхідні декілька хвилин.

img-1779Як бачимо, виважений дизайнерський та психологічний підхід під час створення рекламного плаката чи оголошення є надзвичайно важливим. Короткий влучний вислів, який приверне увагу, зацікавить та заохотить пасажирів тролейбуса до купівлі – ось «фішка» вдалого формату реклами.

Пам’ятаймо про позитивні емоції

Давайте пригадаємо, яка частина населення переважно їздить у тролейбусах Хмельницького та інших міст України? Зазвичай пасажирами тролейбусів виступають люди пенсійного віку, студенти, школярі, домогосподарки та інші прошарки суспільства.

Створюючи ефективну рекламу для розміщення в салонах хмельницьких тролейбусів, варто пам’ятати про цільову аудиторію:

  • які їхні інтереси;
  • що їм подобається, а що може не сподобатися;
  • який діапазон слів, словосполучень варто застосовувати для оформлення вдалого повідомлення;
  • коректність у використанні гумору.

Оскільки реклама покликана зацікавлювати потенційних споживачів, щоразу треба враховувати вміння грамотно викликати лише позитивні емоції у реципієнтів.     

Реальність обіцянок

Розробляючи рекламу товару чи послуги для розміщення в салоні хмельницького тролейбуса, потрібно не забувати про приємні дрібнички для споживача. Це може бути нагадування про вигідність пропозиції (вказати причину), про акції, знижки, подарунки тощо. Адже навіть маленький бонус до основного товару додасть прикраси до всієї реклами та значно збільшить інтерес з боку потенційних покупців!

Крім того, розміщуючи рекламу в салонах хмельницьких тролейбусів, пам’ятайте, що кожен наступний пасажир може стати черговим покупцем Вашого товару. Ось чому так важливо довіряти рекламну справу кращим експертам серед кращих.

Перелік маршрутів у яких розміщується внутрішня реклама в тролейбусах в Хмельницьку

№ маршруту Опис маршруту
№1 Сілістра-Поліклініка№1
№3 М/н Ракове-М/н Озерна
№7 М/н Ракове-завод “Катіон”
№8 ВО Алмаз- вул. Примакова
№9 М/н Ракове-памятник Памяті чорнобильців
№11 Завод Катіон-м/н Озерна
№12 М/н Озерна-завод “Катіон”
№14 Завод “Катіон”- Автовокзал №2
№16 Во “Алмаз”- завод “Катіон”
№17 завод”Катіон”-Автовокзал№1
№2А завод”Катіон”-м/н Озерна
№5 Вул.Шевченка- вул, Зарічанська
№7А М/н ракове- завод “Катіон”
№8А Во “Алмаз”- м/н Озерна
№10 М/н Озерна- Торговий центр
№11А М/н Озерна- завод Катіон
№13 Во Алмаз- Автовокзал №2
№15 Вул Городовікова-вул. Примакова
№16А Во “Алмаз”- завод “Катіон”

 

marshrutka

Реклама в маршрутних таксі Хмельницький

avtobus

Реклама в автобусах Хмельницький

mizmisck

Реклама в приміських маршрутах Хмельницький

Реклама в тролейбусах Хмельницький
9.4 з 10 базується на 33 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами в транспорті