Реклама в маршрутних таксі Ужгород

Сучасна сфера рекламного бізнесу активно пропонує послуги по розміщенню різноформатної реклами в салонах маршруток. Це пояснюється відносно великим попитом на такого типу рекламні замовлення.

img-1911Чим спричинений подібний ажіотаж? Давайте міркувати разом, зокрема про те, чому розповсюдження реклами у салонах ужгородських маршруток є настільки ефективним та необхідним?

Для початку пригадаємо очевидний факт: щодня маршрутками користується більшість населення Ужгорода, рівень достатку якого коливається в межах середнього. До такої категорії належать амбітні та перспективні молоді люди віком від 22 до 35 років, особи середнього віку (забезпечені офісні працівники, бізнесмени, домогосподарки тощо) та люди інших соціальних статусів.

Кожного дня вулицями Ужгорода курсує близько 25 різних маршрутів. Маршрутні таксі є чи не найголовнішим видом громадського транспорту обласного центру Закарпаття. Щодня пасажиропотік в ужгородських маршрутках є доволі насиченим. 

Хіба не продуктивно скористатися настільки спокусливою можливістю, розмістивши, наприклад, свою унікальну рекламу в салоні майже завжди щільно наповненої  маршрутки? Адже серед натовпу завжди знайдуться охочі поцікавитися, поміркувати щодо придбання Вашого унікального товару чи послуги!  

Рекламна компанія «СтікерМен» надає послуги зі створення високоякісного дизайну, виготовлення та розповсюдження реклами найрізноманітніших форматів у салонах маршрутних таксі Ужгорода, а саме: 

  • розміщення ефективних яскравих рекламних плакатів на вікнах маршрутних таксі;
  • реклама у салонах маршруток: стікери формату А-3, А-4, А-5, постери на вікнах, у рекламних кишеньках, листівки в спеціальних конструкціях на ручках, оголошення;
  • банерні розтяжки в салонах маршруток.

Наші рекламні майстри вміють створювати результативну рекламу для розміщення у маршрутних таксі обласного центру Закарпаття, використовуючи найсучасніші новітні технології, надійний, високоякісний  фотодрук.

img-1779Крім того, дизайнери нашої рекламної агенції ретельно досліджують особливості маршрутного таксі (наприклад, модель, параметри, контури, експлуатація), щоб у подальшому розробити рекламний макет з надійними показниками якості, практичності та дієвості.

Розміщення реклами у маршрутних таксі Ужгорода має безліч переваг. Пропонуємо ознайомитися із деякими:  

  • Значний пасажиропотік – збільшення кількості потенційних споживачів. Маршрутки завжди були, є та залишатимуться найбільш масовим транспортним засобом будь-якого міста. Щоранку в Ужгороді важко знайти більш-менш вільне маршрутне таксі. Всім треба поспішати, кудись їхати. Кожен мешканець Ужгорода має нагоду з комфортом проїхатися в улюбленій маршрутці, переглядаючи оригінальні рекламні звернення у переповненому салоні. 
  • Мобільність – за день маршрутні таксі встигають перевести тисячі пасажирів. Кожен їздить як мінімум двічі, а в середньому – чотири-вісім разів. Отже, існує велика ймовірність того, що на Вашу рекламу звернуть увагу, захочуть придбати товар чи послугу.
  • Коректність, толерантність – реклама у салонах ужгородських маршрутних таксі не нав’язує. Вона всього лиш делікатно і красиво пропонує!
  • Вибірковість – обирається цільова аудиторія, якій буде вкрай необхідною рекламований товар чи послуга. Ми завжди орієнтуємося лише на конкретного адресата!  
  • Демократична цінова політика – ефективна реклама в маршрутних таксі Ужгорода є недорогою у порівнянні з іншими методами рекламування. Ми завжди знаходимо золоту середину у встановленні цін на наші послуги, щоб і клієнти, і працівники нашої компанії залишилися у виграші.  
  • Захист від зовнішнього впливу – у салоні маршрутки Ваша реклама зберігатиме гарний вигляд протягом тривалого часу, адже їй не шкодитиме сонце, град, дощ, пориви вітру.
  • Просторість салону – привід для реалізації сміливих креативних задумів рекламних дизайнерів! Чим більш оригінальним та експресивним буде рекламне повідомлення, тим більше потенційних споживачів зацікавляться ним.

Тож ласкаво просимо до нашої команди за динамічною та дієвою рекламою в маршрутних таксі Ужгорода!

Перелік маршрутів у яких розміщується внутрішня реклама в маршрутних таксі в Ужгороді

№ маршруту Опис маршруту
№10 Баб'яка, Легоцького, Занковецької, Грушевського, Минайська, Свободи, Станційна, Гагаріна, П. Комуни, с.Горяни
№14 Корятовича, Собранецька, Митна, Др.Народів, Свободи, Минайська, Грушевського, Заньковецької, Легоцького, Капушанська, пл.Чорновола
№21 пл.Чорновола, Легоцького, Заньковецької, Грушевського, Минайська, Свободи, Станційна, Гагаріна, Краснодонців
№22 Корятовича, Підгірна, Собранецька, Митна, Др. Народів, Свободи, Занковецької, Легоцького, пл.Чорновола

 

avtobus

Реклама в автобусах Ужгород

mizmisck

Реклама в приміських маршрутах Ужгород

Реклама в маршрутних таксі Ужгород
9.4 з 10 базується на 20 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами в транспорті