Реклама в транспорті Ужгород

marshrutka

Реклама в маршрутних таксі Ужгород

avtobus

Реклама в автобусах Ужгород

mizmisck

Реклама в приміських маршрутах Ужгород

Реклама в салонах громадського транспорту Ужгорода є доволі популярним способом інформування у рекламній галузі. Сьогодні рекламодавці все частіше застосовують цей метод повідомлення про широкий асортимент  товарів і послуг. І недарма. Адже реклама в ужгородському транспорті має безліч переваг, які перетворюють задум у максимальну реалізацію, а саме, – збільшення Ваших продаж!

img-1874Наша рекламна агенція надає послуги зі створення високоякісного дизайну, виготовлення та розповсюдження реклами найрізноманітніших форматів у салонах громадського транспорту Ужгорода, а саме: 

 • розміщення ефективних рекламних плакатів на вікнах автобусів та маршрутних таксі;
 • реклама у салонах: стікери формату А-3, А-4, А-5, постери на вікнах, у рекламних кишеньках, листівки в спеціальних конструкціях на ручках, оголошення;
 • банерні розтяжки в салонах маршруток та автобусів.

Замовляти у нас рекламу для розміщення в громадському транспорті Ужгорода вигідно, тому що:

 • Наша компанія обслуговує клієнтів у сфері рекламного бізнесу вже близько 11 років

Чим довше реалізовується будь-яка компанія, тим переконливішим стає факт високого професіоналізму, успішності та довіри. Оскільки наша агенція має чималий досвід за плечима, ми з впевненістю можемо підкреслити: реклама, яку творимо, відзначається ефективністю, відмінною якістю. Наша реклама вміє задовольняти потреби усіх сторін.

 • Наші постійні клієнти – відомі бренди не лише в Україні, але й у всьому світі

Достатньо пригадати незначну частину зі списку всіх наших клієнтів: ОККО, Aris, Nestle, Ласунка, Лімо, Danone, Добряна, Перша Приватна Броварня, Моршинська, Мережа аптек DS, Сімейна аптека, аптека Природа Чистоти, Нова аптека, Міст Експрес, Winbau, ПроКредит Банк, Єврогазбанк, Терра Банк, Фуршет, Сільпо, Auchan, Яблуневий Дар, Етрус, Славія, Плиточка, Керама Центр, Tikkurila, Husquarna, Bosch, Saturn, Gardena,Knauf, Три Слони, Марк, Embawood, Планета Кіно (IMAX), TPG, Музенідіз Тревел…

Отож, якщо маєте намір розмістити рекламу в транспорті Ужгорода, Ви гарантовано залишитеся задоволеними! 

 • Під час співпраці з нами Ви отримаєте: 

   

  • яскраву, креативну, ефективну рекламну продукцію;
  • значну економію в часі (ми виготовляємо рекламу швидко і якісно, дотримуючись чітко встановлених термінів реалізації);
  • вигідні пропозиції: акції, бонуси, додаткові знижки;
  • надійне й довготривале партнерство з майстрами рекламної справи.

Крім того, важливо підкреслити, що Ужгород є найважливішим економічним центром Закарпатської області. Саме в Ужгороді розташовується близько п’яти тисяч пунктів господарської діяльності. Найбільш розвинені галузі промисловості: харчова, легка, деревообробна, меблева, виготовлення машин та різного обладнання.

Цікаво, що свого часу основні підприємства обласного центру Закарпатської області, долучивши внутрішні резерви та вкладення з-за кордону, здійснили процеси переобладнання виробництв. На сьогодні вони випускають конкурентоспроможну продукцію на внутрішньому та зовнішньому ринках.

img-1776Також, заважаючи на вдале географічне розташування, Ужгород вважається найбільшим транспортним вузлом Закарпаття. Через це місто прокладена низка європейських автошляхів, міжнародні автошляхи та автомобільний шлях національного значення Н13.

На території міста активно функціонує залізнична станція Ужгород та аеропорт Ужгород. Крім того, саме в цьому місті розташований пункт пропуску на кордоні зі Словаччиною – Ужгород-Вишнє Німецьке.

Отже, вищезазначені факти показують, що розміщувати рекламу в громадському транспорті Ужгорода вигідно та ефективно. Ваша реклама не залишиться непоміченою!

Реклама в транспорті Ужгород
9.1 з 10 базується на 22 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами в транспорті