Реклама у приміських маршрутках – Тернопільська область

img-1834Рекламувати товари і послуги методом розміщення повідомлень в салонах міжміського громадського транспорту на Тернопільщині є досить продуктивно. Експерти у галузі маркетингу та реклами виділяють багато причин, що демонструють переваги цього методу розкручування конкретної продукції. Наведемо найпопулярніші.  

1. Усе – для Вас!

Які чинники можуть найкраще гарантувати адресність рекламної діяльності? Звісно, що мова йде про вірно обраний сегмент цільової аудиторії. У випадку реклами в салонах міжміських автобусів і маршруток до такого сегменту належатимуть мешканці тернопільських сіл, селищ, містечок, які регулярно користуються послугами міжміського перевезення.

Принцип сегментації є дуже важливим для організації ефективної рекламної кампанії, оскільки з його допомогою можна краще дослідити не лише потреби реципієнтів, але й більш якісно «намалювати» їхній портрет (особливості поведінки на ринку рекламованої продукції, смакові уподобання тощо).

Поза тим, принцип підлаштовування дає можливість краще розбиратися у конкурентній боротьбі. Оперуючи необхідним спектром знань, рекламним фахівцям значно простіше зацікавлювати потрібний відсоток населення, легше завойовувати довіру можливих покупців.       

2. Оригінальність, креативність, експресія

Якщо брати до уваги людей з великого міста, встановлювати важливий контакт та рівень довірливості є дещо складним процесом. На противагу цій категорії, люди з інших населених пунктів Тернопільської області виявляються більш відкритими.

В чому полягає різниця?

img-1743Причина ховається на поверхні так званого інформаційного шуму. Щодня мешканців обласних центрів оточують терабайти різнорідної інформації. Куди не глянь – скрізь щось пропонують, про щось повідомляють. Причому потоки різноформатних повідомлень курсують безперервно, конкуруючи між собою, вимагаючи уваги людей, які перманентно і без того заклопотані, поспішають у справах.

А тепер повернімося, наприклад, до сільської атмосфери. Звісно, там теж панує цивілізація у своїх проявах. Однак її масштабність в рази менша. Відповідно, жителі тернопільських сіл, містечок не є настільки заангажованими величезними дозами інформації.

Беручи до уваги цей аспект, можна значно легше та ефективніше організовувати рекламні кампанії частково у салонах тернопільського міжміського транспорту. Варто лише пам’ятати, що в будь-якому випадку рекламне повідомлення має бути:

  • стислим – реципієнту треба чітко вказувати ті переваги, які він отримає після купівлі продукту;
  • оригінальним – пасажир міжміського транспорту Тернопільщини має бути зацікавленим у купівлі товару чи послуги.

Відповідно, у рекламі треба майстерно підкреслювати моменти якості, довготривалого використання, надійності, комфорту тощо;

  • достовірним – найкраще продається те, що має правдиві форму та зміст;
  • енергійним – пам’ятаймо, що динаміка завжди залишається в тренді! Тобто ефективне рекламне повідомлення повинне містити влучні, динамічні, емоційні слова, що налаштовуватимуть на позитив та бажання купити;
  • зрозумілим – реципієнт обирає лише те, до чого звик, або з чим стикається щоденно, або з чим бажає мати справу. Тому зрозумілість повідомлення – чи не найважливіший показник його дієвості!           

3. Об’єднуємо всю Тернопільщину

Для забезпечення максимально продуктивної рекламної кампанії в регіонах міжміські та приміські автобуси й маршрутки об’єднують найважливіші частини Тернопільської області.

Зокрема, сьогодні на території Тернопільщини регулярно функціонують наступні маршрути міжміського сполучення:

 

Тернопільська область  приміські маршрути( Салонна реклама)

№п/п

 Напрямок руху

1

Тернопіль – Бережани

2

Тернопіль – Збараж

3

Тернопіль – Почаєв

4

Тернопіль – Підволочинськ

5

Тернопіль – Чортків

6

Тернопіль – Гусятин

7

Тернопіль – Борщів

8

Тернопіль – Хоростків

9

Тернопіль – Козова

10

Тернопіль – Теребовля

11

Тернопіль – Підгайці

Реклама у приміських маршрутках – Тернопільська область
9.4 з 10 базується на 31 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами в транспорті