Реклама в тролейбусах Тернопіль

Пропонування товарів та послуг з допомогою салонної реклами в тернопільських тролейбусах стає все більш поширеним у сфері сучасного рекламного бізнесу. Оскільки цим видом громадського електротранспорту користується значний відсоток жителів та гостей міста, розміщувати оригінальні рекламні повідомлення всередині тернопільських тролейбусів надзвичайно вигідно та ефективно.

img-1911Зазначимо, що станом на березень 2015 року в Тернополі функціонує 11 тролейбусних маршрутів, і навіть два з них мають статус спеціальних рейсів у години посиленого трафіку. Відтак інтенсивний пасажиропотік сприяє утворенню позитивного клімату для проведення рекламних кампаній саме в салонах тернопільських тролейбусів.

Для остаточного переконання у вищенаведеному факті ретельно проаналізуємо позитивні моменти розповсюдження реклами всередині цього виду громадського транспорту в місті Тернополі.

  • Зменшення витрат

У сучасному бізнесі реклами помітною є тенденція активного використання тролейбусних салонів під креативні та інформативні рекламні повідомлення. Рекламодавці все частіше звертаються до рекламних агенцій з пропозиціями задуму, створення та оформлення неординарної реклами з подальшим її поширенням саме в салонах громадського транспорту, зокрема в тролейбусах.

Популярність такого способу інформування про вихід продукції пояснюється відносно недорогою вартістю. Подібна реклама, яку розміщують, приміром, у різнотипних друкованих виданнях (газети, журнали, спеціалізовані часописи тощо) або на телебаченні, коштує значно дорожче. Крім того, реклама у ЗМІ не здатна охопити настільки широкий спектр цільової аудиторії, як це вдається салонному рекламуванню.

Відтак ми логічно підходимо до наступного позитивного моменту.

  • Масштабні охоплення потрібних реципієнтів

Для того щоб переглянути рекламний ролик, розміщений на телебаченні, треба бути у спеціальному місці та в зазначений час. І, звичайно, мати поруч телевізор.

Для ознайомлення із салонною рекламою, не потрібно жодних «треба»! Ви просто-на-просто рухаєтеся згідно з власними планами: чекаєте на потрібний тролейбусний маршрут, який курсує вулицями захопливого Тернополя, заходите в салон великого рогатого транспорту, зручно вмощуєтеся на сидіння і… з насолодою поринаєте у світ реклами! Або не поринаєте – вибір за Вами.

Отже, плавно переходимо до наступного пункту, який характеризує неабиякі переваги розміщення реклами в салоні тернопільського тролейбуса.

  • Міс Тактовність

Салонна реклама вміє майстерно інформувати пасажирів тернопільського тролейбуса про новинки, актуальні знижки, бонуси та багато інших приємних сюрпризів. Також цей різновид зовнішньої реклами здатен неабияк дивувати, надихати, викликати масу позитиву в реципієнтів. А найголовніше та найцікавіше полягає в тому, що салонна реклама ніколи не буває агресивною!

Вона вміє тільки коректно й ввічливо пропонувати, повідомляти та в жодному разі не нав’язувати!

  • Салонна реклама знає, як Вам допомогти

В інтенсивному коловороті буднів характерним є факт нестачі часу та інших ціннісних ресурсів (здоров’я, творчі ідеї, фінанси, самореалізація, подорожі тощо). Тобто у кожного пасажира тернопільського тролейбуса є індивідуальний набір так званих нагальних питань, проблем, які треба вирішувати вже і зараз.

img-1776Справа в тому, що саме завдяки салонній рекламі можна швидко й безболісно знайти вихід та розв’язання термінових завдань. Наприклад, уявимо студента, який давно мріє на канікулах здійснити подорож по Європі і немає для цього достатньої кількості фінансів. Їде-поспішає наш герой у тернопільському тролейбусі, і раптом перед його очима зринає рекламне оголошення про участь молодих людей у цікавому соціальному проекті, з допомогою якого можна виграти головний приз – поїздку-тур європейськими країнами!

Отже, експресивна й оригінальна реклама, яку розповсюджують наші спеціалісти у салонах тернопільських тролейбусів, знає, як можна допомогти кожному пасажирові. Цінність такої реклами висока, а очікування перевищують будь-які прогнозовані сподівання.

Перелік маршрутів у яких розміщується внутрішня реклама в тролейбусах в Тернополі

№ маршруту Опис маршруту
№1 «вул. Винниченка — вул. Слівенська»
№2 «вул. Тролейбусна — вул. Л.Українки»
№3 «вул. Л.Курбаса — пр. Злуки — вул. Л.Українки — Ринок»
№4 «вул. Л.Українки — Ринок — пр. Злуки», (тільки будні)
№5 «вул. Миру — вул. Київська — вул. Довженка»
№6 (спецрейс до АРЗ і «Текстерно»), (тільки будн )
№7 (спецрейси до будмаркету «Епіцентр»), (тільки будні)
№8 «вул. Л.Курбаса — Газопровід»
№9 «вул. Корольова — Ринок»
№10 «вул. Київська — Центр — пр. С.Бандери»
№11 «вул. Лучаківського — вул. Л.Українки — вул. Київська»

 

marshrutka

Реклама в маршрутних таксі Тернопіль

avtobus

Реклама в автобусах Тернопіль

mizmisck

Реклама в приміських маршрутах Тернопіль

Реклама в тролейбусах Тернопіль
8.9 з 10 базується на 33 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами в транспорті