Реклама в маршрутних таксі Тернопіль

Пропозиція конкретної продукції завдяки салонній рекламі у тернопільських маршрутних таксі є доволі поширеною у сфері сучасного рекламного бізнесу. Оскільки цим видом громадського транспорту користується значний відсоток жителів та гостей міста, розміщувати оригінальні рекламні повідомлення всередині тернопільських маршрутних таксі надзвичайно вигідно та ефективно.

img-1840Підкреслимо, що станом на травень 2016 року тернопільськими вулицями курсують близько 41 різних маршрутів. Таким чином інтенсивний пасажиропотік сприяє утворенню позитивного клімату для проведення рекламних кампаній саме в салонах тернопільських маршрутних таксі.

Продуктивність такого різновиду зовнішньої реклами спричинена не лише великою кількістю пасажирів маршруток. Значний відсоток ефективності припадає на такий вагомий чинник, як дизайн.

Отож, давайте поміркуємо про тонкощі та специфіку рекламного дизайну, які перетворюють салонне рекламне повідомлення у мистецтво, здатне привертати увагу, надихати, переконувати.

  • Перейняття

З допомогою цього прийому здійснюється запозичення з художніх нюансів інших галузей. Наприклад, структура картини із зображенням природи може налаштувати на вдалу форму для вираження рекламного зображення. Адже відомо, що згідно зі своїм началом різнопланові природні панорами являють невичерпне джерело для дизайнерських ідей.

  • Доповнення

Полегшена комбінація одного рекламного продукту, котру, приміром, в якості основи застосовують для створення більш складної реклами, що може вміщувати декілька простіших елементів.   

  • Фрагменти як частини від цілого

Ця специфіка рекламного дизайну полягає у виокремленні дизайнером певних частин з однієї реклами. На основі так званих витягів творчий працівник формує зовсім інший – новий – дизайн реклами. Під час цього прийому іноді беруться до уваги декілька фрагментів з різних рекламованих повідомлень.   

  • Перерозподіл

Відбувається тоді, коли творчий працівник обирає певний тип якісної реклами та по-своєму перерозподіляє її компоненти. До прикладу, у власному рекламному продукті дизайнер може розмістити два, а не три зображення, або в інший спосіб розташувати заголовок (не зверху, скажімо, а знизу) тощо.

  • Посилення уваги

Якщо слоган зміщений до певної межі на рекламованій площині, дизайнер може змістити його ще далі, додавши, наприклад, інакший шрифт. В такому разі ефект від сприйняття посилиться як мінімум вдвічі.

  • Контрасти протилежностей

У випадку переваги чорних тонів рекламного зображення кращий ефект рекомендується отримувати завдяки протиставленню: додати, приміром, до темних фарб світлих відтінків або навпаки.

img-1779Важливо пам’ятати, що дизайнерська участь у створенні ефективної салонної реклами є досить вагомим чинником. Часто трапляються випадки, коли рекламування конкретного товару чи послуги обмежують лише інформацією про наявність продукту та його вартість. Однак у класичному варіанті високоякісної реклами дизайнер виконує значно складніші завдання: з допомогою різноманітних прийомів і творчих «фішок» підкреслювати унікальність товару, повідомляти про спеціальні акції, пропозиції чи додаткові функції тощо. 

Крім того, не зайвим буде нагадати, що наша рекламна компанія надає широкий спектр послуг по розміщенню справжньої дизайнерської реклами в маршрутних таксі Тернополя:

  • рекламні повідомлення на вікнах маршруток;
  • реклама у салонах маршрутних таксі м. Тернопіль: стікери формату А-3, А-4, А-5, постери на вікнах, у рекламних кишеньках, листівки в спеціальних конструкціях на ручках, оголошення;
  • банерні розтяжки в салонах.

Перелік маршрутів у яких розміщується внутрішня реклама в маршрутних таксі в Тернополі

№ маршруту Опис маршруту
№ 2 вул. Миру -просп. Степана Бандери с. Біла (Меблева фабрика)
№3 вул. Миру Залізничний вокзал 2-га міська лікарня
№5 вул. Лучаківського- Центрральний ринок -смт Велика Березовиця (Острівські новобудови)
№6 вул. Новий світ -Залізничний вокзал -Автовокзал
№7 Автовокзал- вул. Лесі Українки -Обласна дитяча лікарня
№8 с. Біла -Залізничний вокзал, -Містечко Шляховиків
№11 вул. Довженка -Центр- (Обласна психоневрологічна лікарня)
№12 вул. Карпенка- Центральний ринок- вул. Довженка
№13 вул. Симоненка- просп. Степана Бандери -Автовокзал
№14 Автовокзал- вул. Симоненка -вул. Лесі Українки
№15 просп. Злуки- просп. Степана Бандери- вул. Миру
№16 вул. Київська -Залізничний вокзал -вул. Винниченка
№18 вул. Курбаса- вул. Лесі Українки – Містечко Шляховиків
№19 вул. Курбаса -Залізничний вокзал -вул. Карпенка
№20 вул. Київська -Залізничний вокзал -Автовокзал
№22 вул. Курбаса- Центр -Автовокзал
№25 вул. Лесі Українки -Центр- вул. Золотогірська
№27 Обласна психоневрологічна лікарня Центр вул. Симоненка
№28 вул. Лучаківського Залізничний вокзал вул. Коновальця
№29 вул. Вербицького Центр Автовокзал

 

avtobus

Реклама в автобусах Тернопіль

troleibus

Реклама в тролейбусах Тернопіль

mizmisck

Реклама в приміських маршрутах Тернопіль

Реклама в маршрутних таксі Тернопіль
9.2 з 10 базується на 34 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами в транспорті