Реклама в автобусах Тернопіль

img-1870Нинішні міські автобуси значно відрізняються від колишніх: оригінальні моделі, комфортні салони, прискорена швидкість і, звісно, наявність креативної реклами як зовні (на бортах автобусів), так і всередині. Завдяки прогресивним видозмінам сучасних автобусів цим видом громадського транспорту користується щоразу більша кількість тернопільчан та гостей міста. Значний пасажиропотік формує сприятливі умови для розміщення салонних рекламних звернень.

Таким чином реклама, яку розповсюджують наші майстри у салонах тернопільських автобусів, має багато переваг у порівняні з іншими видами зовнішньої реклами. Пропонуємо ознайомитися з найбільш суттєвими.

  • Повноцінне охоплення всього міста

Тернопільська автобусна гілка включає важливі та густо населені райони міста. Ретельне охоплення всіх частин Тернополя дозволяє максимально продуктивно реалізовувати рекламну кампанію. Згідно зі своєю природою салонна реклама є динамічною: разом із пасажирами вона рухається від одного мікрорайону до іншого, привертаючи увагу щоразу більшу кількість потенційних споживачів.

  • Необмежені можливості у форматах і творчості

По-перше, згадаємо салони тернопільських автобусів, які характеризуються значними об’ємами, просторовістю та сучасним комфортабельним оснащенням. Ці та інші особливості внутрішнього автобусного простору дозволяють використовувати найрізноманітніші рекламні формати і навіть більше!

По-друге, різноформатні площини рекламних повідомлень само собою напрошуються на креативність. Великі площі салону тернопільського міського автобуса дозволяють реалізовувати оригінальні ідеї рекламних дизайнерів. Втілення необмежених можливостей у творчих виявленнях майстрів реклами прямо пропорційна збільшенню потенційних споживачів, а, отже, – підвищенню продаж.

Погодьтеся, що красивими, оригінальними, яскравими зображеннями з не менш унікальними чи гумористичними текстами хочеться насолоджуватися, затримуючи погляд, міркуючи про можливе придбання конкретного товару чи послуги.  

  • Довгий термін придатності

Насамперед довготривала експлуатація рекламних повідомлень зумовлена динамікою як пасажирів, так і самого транспортного засобу. Активна й перманентна рухливість потенційних споживачів і тернопільських міських автобусів автоматично дозволяють продовжувати термін рекламування тієї чи іншої продукції.

img-1781По-друге, реклама, яку розміщують в салонах тернопільських автобусів, може проіснувати значно довше, ніж реклама, скажімо, на білбордах через захищеність від впливів зовнішнього середовища. Рекламним повідомленням в автобусних салонах завжди буде затишно та комфортно, тому що їм не шкодитиме дія вітру, дощу, снігу чи пилу.

  • Превентивний погляд на звичайні речі

Згадаємо, яким чином салонна реклама може покращувати Ваше життя, допомагати у прийнятті важливих рішень чи просто піднімати настрій, який з певних причин чомусь не з’явився з самого ранку.

Приміром, Ви їдете у тернопільському міському автобусі по справах, і Вам необхідно владнати декілька важливих питань у фінансовій сфері. Маючи сумніви, до якого банку звернутися, на Ваш погляд випадково потрапляє реклама такого-то банку з повним переліком послуг. Ви неодноразово чули про цей банк і про позитивні відгуки щодо його професійної діяльності, однак не наважувалися звернутися саме туди. Зважуючи всі «за» і «проти» Ви все ж таки записуєте контактні дані з рекламного плакату.

Як бачимо, салонна реклама в тернопільських автобусах вміє попереджати у найбільш потрібні моменти Вашого життя!

Перелік маршрутів у яких розміщується внутрішня реклама в автобусах в Тернополі

№ маршруту Опис маршруту
№ 2 вул. Миру -просп. Степана Бандери с. Біла (Меблева фабрика)
№3 вул. Миру Залізничний вокзал 2-га міська лікарня
№5 вул. Лучаківського- Центрральний ринок -смт Велика Березовиця (Острівські новобудови)
№6 вул. Новий світ -Залізничний вокзал -Автовокзал
№7 Автовокзал- вул. Лесі Українки -Обласна дитяча лікарня
№8 с. Біла -Залізничний вокзал, -Містечко Шляховиків
№11 вул. Довженка -Центр- (Обласна психоневрологічна лікарня)
№12 вул. Карпенка- Центральний ринок- вул. Довженка
№13 вул. Симоненка- просп. Степана Бандери -Автовокзал
№14 Автовокзал- вул. Симоненка -вул. Лесі Українки
№15 просп. Злуки- просп. Степана Бандери- вул. Миру
№16 вул. Київська -Залізничний вокзал -вул. Винниченка
№18 вул. Курбаса- вул. Лесі Українки – Містечко Шляховиків
№19 вул. Курбаса -Залізничний вокзал -вул. Карпенка
№20 вул. Київська -Залізничний вокзал -Автовокзал
№22 вул. Курбаса- Центр -Автовокзал
№25 вул. Лесі Українки -Центр- вул. Золотогірська
№27 Обласна психоневрологічна лікарня Центр вул. Симоненка
№28 вул. Лучаківського Залізничний вокзал вул. Коновальця
№29 вул. Вербицького Центр Автовокзал

 

marshrutka

Реклама в маршрутних таксі Тернопіль

troleibus

Реклама в тролейбусах Тернопіль

mizmisck

Реклама в приміських маршрутах Тернопіль

Реклама в автобусах Тернопіль
9.4 з 10 базується на 38 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами в транспорті