Реклама в транспорті Тернопіль

marshrutka

Реклама в маршрутних таксі Тернопіль

avtobus

Реклама в автобусах Тернопіль

troleibus

Реклама в тролейбусах Тернопіль

mizmisck

Реклама в приміських маршрутах Тернопіль

Обласний центр Тернопільщини є важливим транспортним вузлом. До прикладу, з Тернополя курсують поїзди у таких напрямках: Львів, Хмельницький, Чортків, Ланівці, Рогатин. На території сучасного Тернополя розташовується одна пасажирська залізнична станція представлена головним тернопільським вокзалом. Крім того, існує пасажирська платформа для зупинки приміських електричок, які курсують зі Львова.

img-1863Також свого часу в межах обласного центру Тернопільщини в експлуатацію ввели аеропорт. Наразі він має статус «міжнародного» і приймає лише чартерні рейси. Цікаво, що декілька років тому двічі на тиждень були рейси до Стамбула (Туреччина), а у 2010 році тривалий час діяв спеціальний рейс «Тернопіль-Київ».

Важливо підкреслити, що з допомогою приміських та автобусів дальнього сполучення Тернопіль з’єднується з Києвом, іншими обласними центрами України та різноманітними населеними пунктами області. Поза тим, із сучасного Тернополя курсують автобуси до Варшави, Вроцлава, Жешува (Польща), Праги (Чехія), Мюнхена (Німеччина), Бреста (Білорусь), Кишинева (Молдова), Москви (Росія) і не лише.

Вищезазначені характеристики тернопільських транспортних вузлів всеукраїнського та міжнародного значення беззаперечно демонструють туристичну та інвестиційну привабливість міста. В свою чергу, активізація великої кількості приїжджих (туристи, ділові партнери тощо) сприяють утворенню сприятливого клімату для проведення різнопланових та дієвих рекламних кампаній.

Якщо говорити про транспорт місцевого значення, то досить поширеними видами громадського транспорту в Тернополі є маршрутні таксі, автобуси і  тролейбуси. Крім основного призначення цих засобів пересування існує інше, не менш вартісне. Напевне, не важко здогадатися, що йдеться про зовнішню рекламу.

img-1740Саме тернопільські маршрутки, тролейбуси та автобуси є чудовими носіями рекламних повідомлень. У сфері сучасного рекламного бізнесу рекламодавці все частіше звертаються до просування власної продукції з допомогою широких площин громадського транспорту. І в цьому способі прихована неабияка ефективність.

Наведемо переваги зовнішньої реклами, яка майстерно прикрашає салони тернопільських маршруток, тролейбусів та інших видів громадського транспорту.

  • Загальнодоступність

Тернопільським громадським транспортом користується величезна кількість населення та гостей міста. В цьому контексті рекламувати найрізноманітніші товари та послуги у салонах тернопільських маршруток, тролейбусів, автобусів дуже зручно, а найголовніше – ненав’язливо. Пасажир будь-якого  тернопільського громадського транспорту має вибір: дивитися чи не дивитися на рекламу. Її присутність на вікнах, сидіннях, підголівниках носить коректний та лояльний характер і, в той же час, вона є доступною для перегляду сотень тисяч потенційних споживачів.

  • Зручні формати

Враховуючи нетрадиційні салонні площі тернопільських тролейбусів, автобусів та маршрутних таксі, рекламні дизайнери мають привід реалізовувати сміливі креативні ідеї. Крім того, оригінальні рекламні повідомлення, які виготовляють наші майстри у сфері реклами, завжди передбачають зручність для комфортного сприйняття.        

  • Низькі ціни, висока якість

Зовнішня салонна реклама є одним із найкращих варіантів пропонування товарів та послуг, оскільки вирізняється високим рівнем якості та помірними цінами.

Відтак рекламодавець сміливо може розраховувати на грамотні й невеликі витрати на рекламу із гарантією отримання якісних та продуктивних рекламних зображень!

Реклама в транспорті Тернопіль
9.5 з 10 базується на 41 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами в транспорті