Реклама у приміських маршрутках – Львівська область

Формувати й продавати продукт без реклами – все одно, що підморгувати дівчині у темряві

Брит С.Х., американський психолог

Аби не підморгувати даремне, пропонуємо визначити найбільш суттєві позитивні тонкощі, якими наділена реклама у салонах міжміських та приміських автобусів і маршрутних таксі на Львівщині.

1. Свіжий погляд на давно знайоме

До психологічних особливостей мешканців сіл та селищ можна віднести високий рівень відкритості до непізнаного, емоційну незаангажованість, дуальність сприйняття, тяжіння до колективного, підвищену чутливість до сенсомоторних реакцій тощо. Відтак потенційні споживачі, які проживають у різних населених пунктах Львівської області є більш сприятливими до позитивного реагування салонної реклами в міжміському громадському транспорті.

img-1889Одне й те саме рекламне повідомлення може по-різному сприйматися реципієнтами зі Львова та адресатами зі, скажімо, Радехова. Інформаційне перенасичення, що панує у великому місті, виявляється не настільки яскраво вираженим у містечках і селах. Навіть навпаки: для людей з районів споглядання оригінальних рекламних звернень є фактором позитивним, що сіє зерна новизни та відкриттів.

Поза тим, жителям з районів властива більша емоційна відкритість та бажання ділитися почуваннями. Так може відбуватися циркуляція рекламного повідомлення від однієї людини до іншої, яка ділитиметься позитивними враженнями від щойно побаченого рекламного плаката.

2. Реклама у міжміському транспорті Львівщини швидко і якісно вирішує Ваші проблеми

Чи не найбільш затребуваною формою реклами в салонах міжміського громадського транспорту з точки зору потенційного споживача є формат оголошень. Робота, навчання, стажування, курси для перекваліфікації – проблеми під номером один, залагодженням яких ефективно та в найкращий спосіб займається західноукраїнська рекламна компанія СтікерМен!

Крім того, наша рекламна агенція вміє дієво пришвидшити вирішення Ваших фінансових питань. Для цього ми розміщуємо всередині львівських міжміських та приміських автобусів і маршруток рекламу про ломбарди, банки та інші фінансові установи, які виконують свої функції якісно та в зазначений термін.  

3. Регулярність зорового контакту 

Щодня середньостатистичний мешканець конкретного села чи селища у Львівській області користується міжміських громадським транспортом щонайменше двічі. Причому пасажир добирається до роботи традиційним одним-єдиним маршрутом. Ось чому розміщувати інформативні рекламні повідомлення у салонах міжміських маршруток дуже вигідно та ефективно.

img-1844Наприклад, їде в міжміському автобусі львівський селянин до обласного центру, везе на продаж свою сумлінно вирощену рослинну продукцію, а в голові тим часом крутиться нав’язлива думка про те, що треба терміново придбати засоби для очищення ріпакового насіння. Де їх краще купляти? А як-то ще економно зробити?

І раптом наш герой роздивляється довкола переповненого автобусного салону і знаходить аж декілька життєво необхідних рекламних звернень. На одному плакаті ретельно інформується про високоякісний залізний порошок для очистки насіння ріпаку, конюшини, люцерни та інших багаторічних трав. Інша реклама повідомляє про появу незамінного помічника у боротьбі з гризунами – електронного відлякувача мишей і щурів.

4. Зона туризму та рекреації  

З давніх-давен Львів та вся Львівська область була відомою як регіон із високим туристичним, рекреаційним потенціалом. Споконвіків на Львівщину приїздили і приїздять тисячі туристів з інших куточків України і світу! А як же обійтися мандрівникам без послуг громадського транспорту міжміського сполучення з наявною салонною креативною рекламою від наших майстрів? Просто-таки неможливо, погоджуєтеся?..   

Задля важливої інформативності наведемо нижче список усіх маршрутів міжміського сполучення, що на теперішній час діють по всій Львівській області:

Адресна програма Львівська область (салонна реклама) приміські

№п/п

Напрямок руху

1

Львів — Броди

2

Львів — Сокаль

3

Львів — Радехів

4

Львів — Волиця

5

Львів — Лопатин

6

Львів — Глиняни

7

Львів — Задвір'я

8

Львів— Червоноград

9

Львів — Луцьк

10

Львів — Рава-Руська ч/з Магерів

11

 Львів – Миколаїв – Жидачів – Журавно

12

Львів – Миколаїв – Новий Розділ

13

Львів – Пустомити – Щирець – Комарно

14

Львів – Оброшино – Комарно

15

Львів – Городок – Мостиська

16

 Львів – Новояворівськ

17

 Львів -Журавно

18

 Львів -Дрогобич

19

 Львів -Самбір

20

 Львів -Дрогобич

21

 Львів -Стрий

21

 Львів -Моршин

22

 Львів – Городок

23

Львів – Сколе

24

 Львів -Рясне

25

Львів- Турка

26

Львів- Трускавець

Реклама у приміських маршрутках – Львівська область
9.4 з 10 базується на 27 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами в транспорті