Реклама в тролейбусах Львів

img-1863Сучасний львівський тролейбус є популярним видом громадського транспорту. Кожного дня тролейбусами користуються безліч львів’ян та гостей міста. Серед пасажирів трапляються переважно люди з середнім та нижчим рівнем достатку: особи пенсійного віку, студенти, школярі або ж туристи-романтики, для яких проїзд у тролейбусі рівнозначний яскравій екскурсійній пригоді (адже під час проїзду можна насолоджуватися пейзажами й насиченими панорамами Львова: велична львівська архітектура, історико-культурні пам’ятки, химерні вулички, скверики, затишні кав’ярні, ресторанчики і багато інших окрас міста).

На сьогодні для обслуговування львів’ян та гостей міста курсує 10 тролейбусних маршрутів. До речі, у Львові існує 100 зупинок (в односторонньому режимі), і всі вони облаштовані розпізнавальними знаками, на яких вказано інтервали руху маршрутів, що зупиняються на конкретній зупинці.

Цікаво, що станом на січень 2014 року львівський тролейбусний парк налічував близько 64 машини. А в грудні 2015-го до тролейбусного парку також долучилися сучасні комфортабельні машини: 1 машина Електрон Т19101 та 3 Електрон Т19102.

Отож, враховуючи високий рівень розвитку тролейбусної гілки на території Львова, напрошується беззаперечний факт: розміщувати рекламу у салонах львівського електротранспорту зручно, вигідно та ефективно.

Рекламна компанія СтікерМаннадає широкий діапазон якісних послуг по розміщенню реклами у салонах львівських тролейбусів:

  • різноманітні рекламні наліпки (наклейки) – їх оформляють переважно на вікнах тролейбуса, а також на панелі за водієм;
  • оригінальні рекламні листівки-картки, які розміщуються у спеціально створених кишеньках. До речі, листівки можуть бути надруковані на папері;
  • спеціальні банерні розтяжки розміром 60×20см, які розташовують у тролейбусних салонах;
  • індивідуальні замовлення, наприклад, конструкції різної форми для розміщення рекламних повідомлень у салоні львівських тролейбусів (оформлення з пластику, які кріпляться на ручки тощо).

Для розповсюдження оригінальної реклами у салонах львівських тролейбусів можна використовувати листівки, надруковані на самоклеючій плівці чи на якісному цупкому папері (все залежить від місця, де буде розташоване рекламне повідомлення).

Найчастіше для створення креативних та ефективних листівок ми використовуємо формати А-3, А-4, А-5. Крім того, часто застосовуємо такий дієвий прийом, як поклейка двосторонніх листівок. Саме двосторонні листівки дозволяють афішувати рекламний текст та зображення як всередині тролейбусного салону, так і ззовні.

img-1781Залежно від масштабів та цілей конректної рекламної кампанії, наша команда рекламістів може розповсюджувати рекламу у салонах тролейбусів, які курсують тільки на території міста Львова, а також в інших містах області. Звісно, що масове поширення рекламного повідомлення є більш ефективним у межах однієї глобальної рекламної кампанії. Однак не завжди.

Наприклад, важливим чинником у цьому аспекті є визначеність цільової аудиторії. Якщо потенційними споживачами конкретного виду продукції є, приміром, студенти, які протягом тривалих місяців навчання перебувають у великому місті (це може бути реклама соціального характеру, повідомлення про акції, знижки у недорогому магазині одягу чи продуктів харчування, послуги репетиторів, курси іноземних мов тощо), в такому разі найбільш доцільний варіант – розміщувати рекламу в салонах саме львівських тролейбусів.

Якщо ж рекламована продукція розрахована на масового споживача, не залежно від місця проживання, тоді варто працювати над розширенням географії рекламної кампанії, розміщуючи, до прикладу, рекламу у салонах тролейбусів інших міст львівської області.

Перелік маршрутів у яких розміщується внутрішня реклама в тролейбусах у Львові

№ маршруту Опис маршруту
№2 Університет-вул.Стрийська
№3 Автовокзал-вул. Ряшівська
№9 Університет-Аеропорт
№10 Вул.Ряшівська-Університет
№11 Вул.Шота Руставелі- Сихівське кладовище
№12 Університет-вул. Суботівська
№13 Вул.Підкови-вул.Грінченка
№20 Автовокзал-Університет

 

marshrutka

Реклама в маршрутних таксі Львів

avtobus

Реклама в автобусах Львів

tramvai

Реклама в трамваях Львів

mizmisck

Реклама в приміських маршрутах Львів

Реклама в тролейбусах Львів
9.3 з 10 базується на 28 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами в транспорті