Реклама в трамваях Львів

Львівські трамваї, оздоблені унікальною яскравою рекламою, мають значно привабливіший та більш насичений вигляд, аніж трамваї без реклами. Крім естетики, розміщувати рекламні повідомлення в салонах цього виду громадського транспорту дуже зручно та вигідно. Чому? Пропонуємо детальніше аргументувати цей факт у статті.

img-1768Кожного дня трамваями користуються безліч львів’ян та гостей міста. Серед пасажирів трапляються переважно люди з середнім та нижчим рівнем достатку: особи пенсійного віку, студенти, школярі або ж туристи-романтики, для яких проїзд у трамваї рівнозначний яскравій екскурсійній пригоді.

Принагідно зазначимо, що на сьогодні для послуг львів’ян та гостей міста курсує 11 трамвайних маршрутів. Цікаво, що у Львові існує 100 зупинок (в односторонньому режимі), і всі вони облаштовані розпізнавальними знаками, на яких вказано інтервали руху маршрутів, що зупиняються на конкретній зупинці.

Для того щоб кількахвилинна мандрівка у львівському трамваї перетворилася у цікаву запам’ятовуючу несподіванку, рекомендуємо розмістити у салонах транспорту естетично привабливу рекламу. Тоді світ заграє більш насиченими барвами, додадуться бажані емоції радості, натхнення та позитиву.

Команда наших рекламних експертів надає широкий діапазон послуг по розміщенню реклами у львівських трамваях:

  • реклама на вікнах трамвайних вагонів;
  • реклама у вагонах: стікери формату А-3, А-4, А-5, постери на вікнах, у рекламних кишеньках, листівки в спеціальних конструкціях на ручках, оголошення;
  • банерні розтяжки в салонах трамвайних вагонів.

Нагадаємо: ми виготовляємо рекламу для розміщення у трамваях, використовуючи найновітніші технології, надійний і добірний фотодрук, який попередньо проходить усі етапи кольоропроб.

img-1834Замовивши рекламу для розповсюдження у львівському трамваї, Ви можете бути впевненими у якості цього способу рекламування: гарантійний термін функціонування такої реклами становить 1 рік.

Поза тим, наші дизайнери вивчають всі особливості трамваю (розміри, форми, модель, експлуатація тощо), щоб у подальшому розробити рекламний макет з високими показниками якості, практичності та дієвості.

Чому вигідно розміщувати рекламу у львівських трамваях? Пропонуємо ретельніше розглянути ці переваги:

  • Динамічність – реклама в трамваях Львова постійно рухається. До речі, відносно повільний курс трамваю має беззаперечний плюс: поки він їде вуличками й проспектами натхненного Львова, Вашу рекламу встигають помітити не лише пасажири, які знаходяться всередині транспорту, але й перехожі ззовні.
  • Вибірковість – обирається цільова аудиторія, якій буде вкрай необхідною рекламований товар чи послуга. Якщо рекламним носієм є львівський трамвай, відповідно, складається розрахунок на людей похилого віку, студентів, школярів, туристів. Тобто обираються адресати, для яких Ваша реклама виявиться максимально ефективною.
  • Доступні ціни, відмінна якість – яскрава ефектна реклама у львівських трамваях є недорогою у порівнянні з іншими методами рекламування.
  • Велика кількість реципієнтів – реклама в трамваї здатна охопити величезну кількість потенційних споживачів. Загальновідомий факт: щодня цим видом транспорту користуються сотні львів’ян та гостей міста. Отже, Вашою рекламою цікавитимуться, думаючи, може, й справді придбати собі цю техніку-меблі-ліки?..
  • Захист від зовнішнього впливу – у салоні львівського трамваю Вашій рекламі завжди буде затишно, комфортно. Реклама зберігатиме презентабельний вигляд протягом тривалого часу, адже їй не шкодитиме дощ, сніг чи сильний вітер.
  • Висока частота повторюваних контактів – кожного дня один пасажир користується послугами львівських трамваїв щонайменше двічі, а в середньому – чотири-вісім разів. Лишень уявіть, наскільки часто велика кількість пасажирів звертає увагу на Вашу унікальну рекламу та який відсоток цих самих пасажирів скористається послугами чи товарами, які виробляєте.  
  • Об’ємні габарити салону – можна сміливо експериментувати з дизайнерським рішеннями, вповні дати волю фантазії, розробити такий рекламний макет, який своєю ефектністю привабить ще більше потенційних споживачів.

Перелік маршрутів у яких розміщується внутрішня реклама в трамваях у Львові

№ маршруту Опис маршруту
№1 Ж/д вокзал-Центр-Аквапарк
№2 Вул.Пасічна-вул.Коновальця
№3 пл.Соборна-вул.Княгині Ольги
№5 Вул.Торфяна-вул.Княгині Ольги
№6 Вул. Миколайчука-Ж/д вокзал
№6а Вул.Миколайчука-Церква Анни
№7 Вул. Пасічна-вул.Татарбунарська
№10 Вул.Пасічна-Ж/д вокзал

 

marshrutka

Реклама в маршрутних таксі Львів

avtobus

Реклама в автобусах Львів

troleibus

Реклама в тролейбусах Львів

mizmisck

Реклама в приміських маршрутах Львів

Реклама в трамваях Львів
9.0 з 10 базується на 36 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами в транспорті