Реклама в транспорті Львів

marshrutka

Реклама в маршрутних таксі Львів

 

avtobus

Реклама в автобусах Львів

 

troleibus

Реклама в тролейбусах Львів

 

tramvai

Реклама в трамваях Львів

 

mizmisck

Реклама в приміських маршрутах Львів

 

Відомо, що Львів є одним з найважливіших транспортних вузлів України. Через місто проходять суттєві європейські та міжнародні автошляхи, що з’єднують Львів з Києвом, Будапештом, Варшавою, Краковом. Також через Львів проходять національні автошляхи, з допомогою яких він поєднується з іншими містами Західної України.

img-1743Сучасний Львів також вважається потужним залізничним вузлом. Через нього поєднуються більшість західних областей з іншою частиною України. Крім того, саме через обласний центр Львівщини прокладена значна частина залізничних шляхів, які єднають нашу державу з Європою.

Щодо транспорту місцевого значення, то досить поширеними видами громадського транспорту Львова є маршрутні таксі, автобуси, тролейбуси і трамваї. Крім основного призначення цих засобів пересування існує інше, не менш вартісне. Напевне, не важко здогадатися, що йдеться про зовнішню рекламу.

Саме львівські маршрутки, тролейбуси, автобуси, трамваї є чудовими носіями рекламних повідомлень. У сфері сучасного рекламного бізнесу рекламодавці все частіше звертаються до просування власної продукції з допомогою широких площин громадського транспорту. І в цьому способі прихована неабияка ефективність.

Отож, якими перевагами наділена реклама, що здатна майстерно прикрашати салони львівських маршруток, тролейбусів та інших видів громадського транспорту?   

  • Зовнішня реклама, розміщена в салонах львівського транспорту, допомагає утворенню позитивного іміджу компанії

Якщо при цьому додати креативності, тонкої естетики, професійно застосовуючи необхідні дизайнерські, психологічні прийоми, тоді реклама у стократ більше підвищить приємні захоплення з боку потенційних споживачів.

  • Сприяє підвищенню результативності глобальних рекламних компаній як на території Львова, так і по всій області

Згідно зі статистикою, сьогодні населення Львова становить майже 730 тисяч жителів. Додамо до цієї значної цифри чималий відсоток приїжджих, які тимчасово проживають, працюють, навчаються у Львові. І в результаті отримуємо позитивний факт: львівською рекламою в салонах громадського транспорту є кому насолоджуватися! Адже більша частина мешканців щодня користуються тролейбусами, автобусами, маршрутними таксі, трамваями.

Ось чому проводити масштабні рекламні кампанії у Львові та по всій львівській області зручно, ефективно та вигідно.

  • Мобільність та швидкий доступ до інформації

Для того щоб дізнатися про нову продукцію улюбленої торгової марки, про знижки, вигідні акційні пропозиції, поради, бонуси, не потрібно спеціально бігти до кіоску за газетою, журналом. Не потрібно шукати телеканал чи ловити радіостанцію. Звісно, що в умовах інформативно насиченого сьогодення немає часу на додаткові пошуки.

img-1870Реклама в громадському транспорті Львова значно спрощує Ваше життя, оскільки всю необхідну інформацію можете черпати прямо з дверей, вікон, підголівників, сидінь маршрутки чи, наприклад, тролейбуса, які прикрашені нашою унікальною рекламою.

Поки поспішаєте на роботу, навчання чи в інших справах, ми пропонуємо продуктивно використати декілька хвилин чи годину їзди у громадському транспорті, переглядаючи корисні рекламні повідомлення.

  • Швидке збільшення продаж

Мобільність, з допомогою якої функціонує реклама в салонах львівського транспорту, сприяє активізації населення до купівлі рекламованої продукції. Адже раптом саме в цьому маршрутному таксі, повертаючись ввечері додому після напруженого робочого дня, Ви помітите оголошення про довгоочікуваний розпродаж літнього одягу? Подібні ситуації трапляються дуже часто щодня, чи не так? Отже, львівська реклама в транспорті знає, як виручити саме Вас!

Реклама в транспорті Львів
9.2 з 10 базується на 37 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами в транспорті