Реклама в тролейбусах Луцьк

На сьогодні в обласному центрі Волині тролейбуси є досить-таки затребуваним видом громадського транспорту. Переважно ними користується частина населення з рівнем достатку нижче середнього. А таких людей чимало: пенсіонери, студенти, школярі, домогосподарки, представники робітничих професій та особи інших соціальних статусів.

img-1889Щодня вулицями Луцька курсують близько 14 різних тролейбусних маршрутів. Цікаво, що станом на 1 липня 2016 року рухомий склад луцького електротранспорту налічує 66 робочих машин, і майже кожна оздоблена креативною, оригінальною рекламою як зовні, так і всередині. А як же без неї? Нецікаво, непродуктивно, неефективно! Погоджуєтеся?     

Саме тому команда творців СтікерМен надає широкий діапазон послуг по розміщенню реклами в тролейбусах Луцька:

  • розповсюдження унікальних рекламних повідомлень на вікнах тролейбусів;
  • реклама у салонах: стікери формату А-3, А-4, А-5, постери на вікнах, у рекламних кишеньках, листівки в спеціальних конструкціях на ручках, оголошення;
  • банерні розтяжки в салонах.

Наші експерти розробляють рекламу для розміщення у тролейбусах, застосовуючи найсучасніші новітні технології, надійний, високоякісний  фотодрук.

Крім того, дизайнери нашої компанії вивчають всі особливості тролейбуса (модель, параметри, контури, експлуатація тощо), щоб у подальшому розробити рекламний макет з високими показниками якості, практичності та дієвості.

Плюси розповсюдження реклами в тролейбусах:

  • Масовість – чим ефективна реклама в тролейбусах: Луцьк – порівняно невелике місто, і концентрація людей на декілька метрів квадратних є більш-менш сталою. Ось чому реклама в тролейбусі може охопити велику кількість потенційних споживачів.
  • Динаміка та мобільність – протягом дня луцькі тролейбуси перебувають у перманентному русі, а разом із ними активно пересуваються мешканці обласного центру Волині та гості міста. Тому всі мають чудову нагоду переглянути, ознайомитися, детальніше вивчити інформацію на рекламному плакаті.
  • Делікатність – у жодному разі реклама в тролейбусах не примушує Вас купувати товар чи користуватися послугою. Маєте бажання – дивитеся, насолоджуєтеся рекламним плакатом, міркуєте; не хочете – ніхто не наполягає на тому, щоб пильнувати за рекламованим повідомленням. Реклама просто-на-просто делікатно й ненав’язливо пропонує, рекомендує. А вибір – за Вами.
  • Виокремлення – обирається цільова аудиторія, якій буде вкрай необхідною рекламований товар чи послуга. Якщо рекламним носієм є тролейбус, команда творців розраховує на людей похилого віку, студентів, школярів. Тобто обираються ті адресати, для яких Ваша реклама виявиться максимально ефективною.
  • Доступна ціна, надійна якість – яскрава ефектна реклама в тролейбусах, яку творять майстри рекламної справи, застосовуючи новітні технології, є недорогою у порівнянні з іншими методами рекламування.
  • Захист від впливу зовнішнього середовища – у салоні тролейбуса Ваша реклама зберігатиме гарний вигляд протягом тривалого часу, адже їй не шкодитиме сонце, град, дощ, пориви вітру.
  • Великий простір салону – необмежені можливості з дизайнерським рішеннями. Можна вповні дати волю фантазії, розробити такий рекламний макет, який своєю ефектністю буде приваблювати щоразу більше потенційних споживачів.

img-1761Згадаймо, що кожного дня всім необхідно дістатися до бажаного місця призначення: робота, навчання, лікарня, невелика дачна ділянка за містом, що потребує догляду… Хто, як не великий рогатий та екологічно чистий тролейбус, може краще виручити людей похилого віку, студентів і не лише їх?

Невисока вартість проїзду, відсутність шкоди навколишньому середовищу (особливо актуально для тих, хто справді-таки щиро дбає про добробут міста і збереження природи) є неабияким позитивом для того, щоб стати пасажиром тролейбуса.

Поки Ви їдете до бажаного місця призначення, можна ретельніше придивитися до оригінальної реклами у салоні луцького рогатого транспорту. Раптом на котромусь із плакатів знайдеться необхідна для Вас інформація про, скажімо, сезонний розпродаж чи недорогі ліки від кашлю, чи… Погляньте на рекламне повідомлення, що експресивно, з гумором інформує про краще життя з допомогою… Цікаво, чи не так?

І дорога тепер видається не настільки довгою та нудною.

Перелік маршрутів у яких розміщується внутрішня реклама в тролейбусах в Луцька

№ маршруту Опис маршруту
№1 СКФ "Україна" – к-тр "Луцьк" (зовнішнє кільце)
№2 СКФ "Україна" – к-тр "Луцьк" (внутрішнє кільце)
№3 Лісництво – c. Гаразджа
№4 Боженка – Залізничний вокзал (через Ковельську)
№4А Боженка – Залізничний вокзал (через Потебні)
№5 Цегельний з-д – КРЗ
№6 с. Вересневе – готель "Україна"
№7 Залізничний вокзал – с. Гаразджа
№8 КРЗ – Центр
№9 КРЗ – Центр
№10 Гордіюк – с. Гаразджа
№12 Вул.Володимирська – КРЗ

 

marshrutka

Реклама в маршрутних таксі Луцьк 

avtobus

Реклама в автобусах Луцьк

mizmisck

Реклама в приміських маршрутах Луцьк

Реклама в тролейбусах Луцьк
9.5 з 10 базується на 41 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами в транспорті