Реклама в маршрутних таксі Луцьк

img-1840У сучасній галузі реклами маршрутні таксі є чудовим рекламним носієм. Кожного дня маршрутками користується більшість населення Луцька із середнім рівнем достатку. До такої категорії належать амбітні та перспективні молоді люди віком від 22 до 35 років, особи середнього віку (забезпечені офісні працівники, бізнесмени, домогосподарки тощо) та люди інших соціальних статусів.

Щодня вулицями Луцька їздять близько 35 різних маршрутів. Важко не помітити, що кожного ранку маршрутні таксі вщент заповнені охочими попрацювати чи повчитися, або ж здійснити короткотривалу мандрівку з більш загадковою метою. Пасажирів – хоч греблю гати.

Хіба не продуктивно скористатися настільки спокусливою можливістю, розмістивши, наприклад, свою унікальну рекламу в салоні маршрутки м. Луцьк? Повірте, її читатимуть, переглядатимуть, нею будуть цікавитися, а згодом захочуть придбати Ваш непотворний товар!

Так здійснює Ваші мрії реклама в маршрутних таксі: Луцьк активно цьому сприяє, заохочуючи його жителів до споглядання красивих рекламних зображень. І навіть звичайна прогулянка містом стане в рази цікавішою, якщо озиратися, помічати оригінальні зображення, що прикрашають боки маршруток, а потім зайти в одну з них, зручно вмоститися й переглядати німе рекламне кіно на моніторі.  

Наша рекламна компанія надає такий спектр послуг по розміщенню реклами в маршрутках Луцька:

  • розповсюдження оригінальних рекламних повідомлень на вікнах маршрутних таксі;
  • реклама у салонах маршруток Луцьк: стікери формату А-3, А-4, А-5, постери на вікнах, у рекламних кишеньках, листівки в спеціальних конструкціях на ручках, оголошення;
  • банерні розтяжки в салонах маршруток.

Наші експерти знають, як створити рекламу для розміщення у маршрутних таксі обласного центру Волині, застосовуючи найсучасніші новітні технології, надійний, високоякісний  фотодрук.

Також високопрофесійні дизайнери нашої рекламної агенції ретельно досліджують особливості маршрутного таксі (наприклад, модель, параметри, контури, експлуатація тощо), щоб у подальшому розробити рекламний макет з надійними показниками якості, практичності та дієвості.

img-1781Реклама у маршрутних таксі Луцька має безліч переваг. Розглянемо деякі з них:

  • Значний потік пасажирів – велика кількість потенційних споживачів. Маршрутки завжди були, є та залишатимуться найбільш масовим транспортним засобом будь-якого міста. Луцьк також не виняток. Щоранку важко знайти більш-менш вільне маршрутне таксі, чи не так? Усі кудись поспішають, усім треба їхати. Кожен лучанин має нагоду насолодитися короткотривалою поїздкою, переглядаючи постери, афіші, рекламні оголошення у салоні переповненого маршрутного таксі. 
  • Мобільна гнучкість – за день маршрутні таксі встигають перевести тисячі пасажирів. Кожен їздить як мінімум двічі, а в середньому – чотири-вісім разів. Отже, існує велика ймовірність того, що на Вашу рекламу звернуть увагу, захочуть придбати товар чи послугу.
  • Коректний підхід до рекламуванняреклама у салонах луцьких маршрутних таксі не нав’язує – вона всього лиш делікатно і красиво пропонує! Все залежить від Вас – реагувати на рекламне повідомлення чи залишатися осторонь.
  • Вибірковість – обирається цільова аудиторія, якій буде вкрай необхідною рекламований товар чи послуга. Якщо рекламним носієм є маршрутка, команда творців планує рекламне повідомлення у такому стилі, який буде максимально дієвим і доступним для молодих людей, осіб середнього віку та й загалом для неординарних особистостей. Отже, можна вмикати фантазію на повну й творити насправді оригінальні, яскраві, приголомшливі рекламні звернення!  
  • Демократичні ціни – яскрава ефектна реклама в маршрутних таксі Луцька, яку творять майстри рекламної справи, застосовуючи новітні технології, є недорогою у порівнянні з іншими методами рекламування.
  • Захист від впливу зовнішнього середовища – у салоні маршрутки Ваша реклама зберігатиме гарний вигляд протягом тривалого часу, адже їй не шкодитиме сонце, град, дощ, пориви вітру.
  • Просторість салону – необмежені можливості з дизайнерським рішеннями. Оскільки, як ми щойно зазначили, маршрутними таксі переважно користуються люди середнього віку, цей факт дозволяє вмикати більше креативності, більше експресії та яскравих барв! Можна сміливо експериментувати, адже молода аудиторія легко сприймає нестандарт, позитивно на нього реагує. А креативна реклама, відомо, в рази краще запам’ятовується, та ефект від таких рекламних звернень зростає в декілька десятків разів!     

Отож, як бачимо, реклама в маршрутних таксі Луцька дозволяє втілювати найбільш цікаві ідеї для досягнення поставлених цілей.

Перелік маршрутів у яких розміщується внутрішня реклама в маршрутних таксі в Луцька

№ маршруту Опис маршруту
№1 Вул. Карбишева- вул.Надрічна
№2 Ж/д вокзал- вул. Конякіна
№3 Госпіталь-вул. Стефаника-с. Гаразджа
№4 Ж/д вокзал-станція Калина
№8 Вул.Карбишева- Центральний ринок
№9 Вул. Теремновська- вул. Дружби Народів
№9А Вул. Полонковська-с. Липини
№10 ДПЗ-Вул. Шота Руставеллі-вул. Конякіна(Інститут розвитку)
№11 Вул. Шота Руставелі- с. Липини
№12 Картонно-рубіроїдний комбінат- Новий ринок
№16 ТЦ Слон- Центральний ринок
№17 Центральний ринок-Завокзальний ринок
№18 Вул.Окружна-вул.Дубнівська-вул. Львівська-АС-2
№19 с.Гірка Полонка-Сіті-вул. Єршова
№22 с. Милуші-Сіті-вул.Карбишева
№23 Вул.Карбишева-Цукровий завод
№28 Вул. Дружби Народів- вул. Карбишева
№29 Вул. Володимирська- КРЗ
№30 Вул. Володимирська-с. Підгайці
№31 Вул Кравчука-с. Боголюби
№32 АС-№2-с. Липини

 

avtobus

Реклама в автобусах Луцьк

troleibus

Реклама в тролейбусах Луцьк

mizmisck

Реклама в приміських маршрутах Луцьк

Реклама в маршрутних таксі Луцьк
9.6 з 10 базується на 34 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами в транспорті