Реклама в транспорті Луцьк

marshrutka

Реклама в маршрутних таксі Луцьк 

avtobus

Реклама в автобусах Луцьк

troleibus

Реклама в тролейбусах Луцьк

mizmisck

Реклама в приміських маршрутах Луцьк

Найбільш поширеними видами громадського транспорту в Луцьку є тролейбуси, автобуси і маршрутні таксі. Сучасна креативна реклама в транспорті м. Луцьк є невід’ємною частиною життя будь-якого міста. Обласний центр Волині не є винятком.

img-1870Вона майже повсюдно: прикрашає зовнішні боки і салони тролейбусів, маршрутних таксі, автобусів; інтригує перехожих та пасажирів, ненав’язливо і делікатно сповіщає мешканців міста про новий вид тієї чи іншої продукції, а також про довгоочікувані знижки, акції тощо. Вона гармонійно оздоблює загальний міський ландшафт. Хіба не приємно гуляти вулицями, проспектами, сквериками в оточенні насичених декорацій рекламних повідомлень, що раз у раз зринають з боків громадського транспорту?

Саме в цьому полягає її ефективність, так охоче працює реклама в транспорті: Луцьк одягається в пістряві наряди креативних рекламних звернень. Місто наповнюється потрібним змістом і формою, коли його транспорт не лише здійснює пасажирські перевезення, але й повідомляє необхідну інформацію про стан сучасного ринку товарів та послуг.

Отже, давайте розглянемо переваги розміщення реклами в луцькому транспорті з точки зору потенційного споживача:

  • Економія часу

Розміщення реклами в тролейбусах, маршрутках, автобусах, приміських автобусах значно спрощує життя лучан: не потрібно спеціально бігти в магазин чи газетну лавку в пошуках журналів, газет, каталогів. Не треба посилено шукати інформацію про необхідний товар на сторінках преси – зовнішня реклама робить усе замість Вас! Достатньо лише підняти погляд, коли їдете, приміром, у маршрутному таксі, – і те, чого Ви так давно чекали, – зрине перед очима з красивого рекламного плаката як осяяння.

  • Мобільність – швидке вирішення Ваших проблем

Уявімо до прикладу наступну ситуацію. Подібні трапляються досить часто у повсякденному житті.   

Отож, у Вашому домі – капітальний ремонт на стадії завершення. Треба встановити нові мансардні вікна у горищному приміщенні, яке спеціально облаштували під дитячу кімнату. Ви з дружиною чекаєте на появу малюка. До того ж, Ви – суперзайнята особистість, в офісі накопилося чимало справ, які треба негайно вирішувати. Загалом у всіх життєвих сферах горять терміни. Немає часу шукати-купувати й ретельно роздивлятися каталоги з мансардними вікнами.

img-1768Чергового ранку Ви вкотре забігаєте в луцьку маршрутку, і погляд раптово зупиняється на естетично оформленому плакаті, який запрошує ознайомитися з вікнами нового покоління. Супер! Радієте, адже знайшлося швидке вирішення проблеми. Ви дістаєте телефон, робите фотознімок реклами, а під вечір з дружиною врешті-решт знайдете мансардні вікна Вашої мрії.  

Отже, реклама в транспорті Луцька полегшує Ваше життя!    

  • Креативність рятує всіх!

Знову ж таки, естетика ніколи не буває зайвою. Навіть якщо у Вас чудовий настрій, він може стати ще кращим, якщо помилуєтеся симпатичними рекламними картинками, які прикрашають задню частину, скажімо, тролейбусного салону.

Розповсюдження креативної та ефективної реклами у Луцьку, яку створюють наші рекламні професіонали, вигідне не лише потенційним споживачам, але й, звісно, рекламодавцям. Наведемо декілька причин:

  • Економічна доцільність

Справа в тому, що обласний центр Волині є ядром Луцького промислового вузла. У Луцьку чудово розвинена промисловість, зокрема машинобудівна, металообробна, хімічна, будівельна, деревообробна (відомо, що Волинь є одним із лідерів у розвитку лісової галузі), легка, харчова.

Як бачимо, майже всі життєво необхідні промислові галузі чудово функціонують на території міста та області. Саме тому розміщення реклами в транспорті Луцька різноманітних товарів та послуг, які виготовляють на підприємствах, заводах, просто-таки необхідне!

  • Сприятливий інвестиційний клімат

Варто лише звернути увагу на деякі статистичні дані. До прикладу: станом на 31 грудня 2014-го іноземні інвестори вклали в економіку міста близько 116 тисяч доларів США прямих інвестицій (акціонерний капітал). Обсяг іноземних інвестицій в розрахунку на одного жителя становить 534,3 доларів США. Крім того, близьке географічне розташування до інших європейських країн дозволяє підтримувати місту та всій Волинській області позитивні вигідні взаємовідносини з Польщею, Угорщиною, Словаччиною і т.д.  

  • Широкий обхват цільової аудиторії

У Луцьку громадським транспортом користується більшість жителів. Ось чому розміщувати рекламу в маршрутках, тролейбусах, автобусах дуже вигідно. Більше яскравої креативної реклами – більше потенційних споживачів!

Реклама в транспорті Луцьк
9.1 з 10 базується на 18 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами в транспорті