Реклама в приміських маршрутках Житомир

Реклама у приміських маршрутках – Житомирська область

Приміські маршрутні таксі користуються популярністю серед мешканців смт, сіл недалеко від Житомира. Кожного дня ними їздять сотні людей на роботу, навчання, в інших справах. Інтенсивний пасажиропотік зіграє на руку для того, щоб реалізувати ефективну рекламну кампанію!

Реклама у приміських маршрутках Житомира – перевірений інструмент для пошуку людей на роботу, збільшення клієнтів з допомогою спеціальної реклами (акції, знижки, бонуси, розпродажі), а також для запрошення жителів приміського населення на масові події (концерти, фестивалі, відкриття магазину тощо).

Обирати салонну рекламу у приміських маршрутках Житомира вигідно для:

  • підбору персоналу;
  • зацікавлення пасажирів вигідними пропозиціями типу акцій, сезонних розпродажів;
  • збільшення покупців товарів масового споживання;
  • нагадування про відкриття магазину, салону.

Плюси розміщення реклами у приміських маршрутках Житомира

  1. Швидкий результат. Немає потреби чекати, поки людина придбає газету з оголошеннями чи зайде в Інтернет. Реклама у приміських житомирських маршрутках оперативно дійде до Ваших потенційних споживачів без зайвих дій.   
  2. Ненав’язливість. Смт, села поблизу Житомира не завантажені зовнішньою, внутрішньою рекламою, як це спостерігається у більших містах. Тому люди, які щодня користуються приміськими маршрутними таксі, частіше переглядають рекламу в транспорті.
  3. Безпосередній контакт з Вашими потенційними клієнтами. Рекламуєте навчальні курси, нові вакансії, що стосуються пошуку людей на фабрики, заводи, великі підприємства? Пропонуєте с/г техніку, послуги по теплоізоляції приватних будинків? Салонна реклама у приміських маршрутках Житомир – оптимальний засіб для таких цілей.    

Телефонуйте у рекламну агенцію «СтікерМен»! Більше, ніж 13 років досвіду в рекламній сфері, повний цикл виробництва реклами в усіх видах громадського транспорту, персональний підхід до кожного клієнта!    

marshrutka

Реклама в маршрутних таксі Житомир

 

avtobus

Реклама в автобусах Житомир

 

troleibus

Реклама в тролейбусах Житомир

 

tramvai

Реклама в трамваях Житомир