Реклама в автобусах

Реклама в автобусах Житомир

Треба оперативно підібрати персонал на роботу, не витрачаючи багато грошей на рекламну кампанію? Телефонуйте в рекламну агенцію «СтікерМен»! Реклама в автобусах, ціна якої є доступною у нас, – ефективний інструмент для пошуку людей на нову вакансію.   

Чому саме «СтікерМен»

 1. Наша рекламна компанія посприяла у підборі персоналу для багатьох підприємств – допоможемо і Вашій фірмі.
 2. Багаторічний досвід у рекламному бізнесі. Практикуємо створення й розповсюдження рекламних листівок в автобусах, маршрутних таксі, тролейбусах, трамваях більше, ніж тринадцять років.
 3. Реклама в автобусах Житомир від «СтікерМен» – вигідне рішення для втілення дієвої рекламної кампанії, оскільки пропонуємо повний цикл виготовлення реклами – від безкоштовного створення макету до поширення в салонах житомирських автобусів.
 4. Співпрацюємо з Вами напряму, без посередників.    
 5. Маємо домовленості з перевізниками.
 6. Надаємо гарантію якості виконаних робіт у форматі фотозвіту.
 7. Персональний підхід до кожного замовника.

Плюси розміщення реклами у житомирських автобусах

 • Протягом дня житомирський автобус перевозить від 700 до 2500 жителів і гостей міста. Великий пасажиропотік забезпечить хорошу видимість та широке охоплення саме Вашої цільової аудиторії.
 • Постійна підтримка контакту з потенційними споживачами. Один пасажир користується громадським транспортом щонайменше двічі на день, перебуваючи в салоні автобуса від 20 до 35 хвилин. Розміщення реклами в автобусах Житомир забезпечить неодноразовий контакт із Вашим повідомленням.
 • Зручне розміщення Вашої інформації про пошук персоналу. Розповсюджуємо рекламні листівки у спеціально відведених місцях, які є максимально доступними для перегляду і фотографування контактів.
 • Оптимальна ціна. Салонна реклама в автобусах Житомира має невисоку вартість у порівнянні з іншими видами зовнішньої чи внутрішньої реклами. Проте забезпечує швидкий результат.

Звертайтеся у компанію «СтікерМен»! Оперативно та якісно зробимо салонну рекламу під ключ!

marshrutka

Реклама в маршрутних таксі Житомир

 

troleibus

Реклама в тролейбусах Житомир

 

tramvai

Реклама в трамваях Житомир

 

mizmisck

Реклама в приміських маршрутах Житомир