Реклама в приміських маршрутках

Реклама у приміських маршрутках – Вінницька область

Приміські маршрутки – популярний транспорт серед жителів містечок, сіл поблизу Вінниці. Щодня на роботу, навчання приміськими маршрутними таксі доїжджають сотні людей. Скористайтеся активним потоком пасажирів для проведення дієвої рекламної кампанії!    

Реклама у приміських маршрутках Вінниця – вигідний спосіб для підбору персоналу, зацікавлення мешканців приміської зони акціями, знижками, сезонним розпродажем та будь-якими пропозиціями, актуальними для Вашої цільової аудиторії.

Рекламу у вінницьких приміських маршрутках ефективно замовляти для:

  • пошуку працівників;  
  • заохочення жителів смт, сіл цікавими пропозиціями (знижки, акції, бонуси, розпродаж);
  • повідомлення про відкриття нового магазину, торгового центру тощо.

Переваги реклами у вінницьких приміських маршрутках

Реклама в приміських маршрутках Вінниця
Реклама в приміських маршрутках Вінниця
  1. Оперативність. Не треба чекати, поки людина купить газету, витратить мегабайти на Інтернет. Ваша салонна реклама в приміських маршрутках Вінниці швидко дійде до цільової аудиторії без зайвих дій (покупка газети тощо).   
  2. Позитивний ефект. Містечка, села не перевантажені рекламою, як великі міста. Пасажири приміських маршруток частіше звертають увагу на салонну рекламу.   
  3. Прямий контакт саме з Вашою цільовою аудиторією. Пропонуєте роботу за кордоном, на фабриці, заводі, великому підприємстві? Рекламуєте с/г техніку, послуги по утепленню чи облаштуванню будинків? Реклама в приміських маршрутках Вінниці – найкращий інструмент для цього.
  4. Тривала взаємодія з потенційними споживачами. В середньому пасажир приміської маршрутки добирається на роботу, навчання протягом години – достатньо для того, щоб посидіти в телефоні, а також не один раз переглянути актуальну інформацію про вакансії, знижки тощо.
  5. Доступна вартість. Сьогодні реклама в транспорті – це один з оптимальних видів реклами, який поєднує невисоку ціну і максимальний результат.

Телефонуйте у рекламну компанію «СтікерМен»! Понад 13 років досвіду, повний цикл виготовлення салонної реклами, індивідуальний підхід до кожного клієнта!

marshrutka

Реклама в маршрутних таксі Вінниця

 

avtobus

Реклама в автобусах Вінниця

 

troleibus

Реклама в тролейбусах Вінниця

 

tramvai

Реклама в трамваях Вінниця