Реклама в трамваях

Реклама в трамваях Вінниця

Трамвай – це не лише екологічно чистий електротранспорт, але й дуже зручний рекламний майданчик, в якому ефективно розміщувати рекламу про пошук персоналу, а також про знижки, розпродажі, відкриття ярмарки, фестивалю чи іншого масового заходу, який Ви плануєте у місті.

Потрібно терміново знайти працівників на нову вакансію, зацікавити потенційних споживачів товарами, послугами, унікальними пропозиціями? Телефонуйте до нас! Реклама в трамваях Вінниця – це вигідне рішення для проведення успішної рекламної кампанії.

Чому саме реклама в трамваях

Реклама в трамваї
Реклама в трамваї
  1. Трамвай – це популярний і недорогий громадський транспорт, який охоплює основні транспортні мережі Вінниці. Наприклад, в годину «пік» на вулиці Соборній трамваї курсують в середньому через кожні 2-3 хвилин. Великий пасажиропотік позитивний для Вашої реклами. Адже це гарантує тисячі контактів із Вашим оголошенням.
  2. Якщо Ваша цільова аудиторія – це студенти, молодь, яка активно шукає роботу, люди пенсійного віку або з не дуже високим рівнем доходів, тоді реклама в трамваях Вінниці стане найбільш ефективним інструментом для пошуку працівників, зацікавлення пасажирів акціями, бонусами, сезонними знижками, медикаментами, а також для запрошення на різні курси, навчальні програми.
  3. Доступна ціна. Реклама у вінницьких трамваях значно дешевша, ніж будь-які інші способи просування продукції, послуг. Зате результат – миттєвий!

Чому саме «СтікерМен»

  • Ми посприяли у швидкому пошуку персоналу для багатьох фірм, допоможемо і Вашій компанії.
  • Практикуємо виробництво та розповсюдження рекламних листівок всередині трамваїв, а також тролейбусів, міських і приміських автобусів, маршрутних таксі більше, ніж 13 років.
  • Наявність власного виробництва, сучасного обладнання та перевірених матеріалів.
  • Замовляти виготовлення та розміщення реклами у вінницьких трамваях у нашій агенції ефективно тому, що робимо якісну рекламу під ключ від початку до кінця, без посередників.  
  • Маємо домовленості з перевізниками.
  • Унікальний підхід до кожного замовника.
  • Гарантія виконаних робіт у форматі фотозвіту.

Знаходьте швидко своїх клієнтів з допомогою ефективної реклами у трамваях від компанії «СтікерМен»!

Перелік маршрутів, у яких розміщуємо рекламу в трамваях Вінниці.

№ маршруту Опис маршруту
№1 Залізничний вокзал – Електромережа
№2 Барське шосе – Вишенька
№3 Вишенька – Електромережа
№4 Залізничний вокзал – Барське шосе
№5 Електромережа – Барське шосе
№6 Вишенька – Залізничний вокзал
marshrutka

Реклама в маршрутних таксі Вінниця

 

avtobus

Реклама в автобусах Вінниця

 

troleibus

Реклама в тролейбусах Вінниця

 

mizmisck

Реклама в приміських маршрутах Вінниця