Реклама в маршрутних таксі

Реклама в маршрутних таксі Вінниця

Плануєте відкриття нового магазину? Шукаєте персонал на роботу? Влаштовуєте сезонний розпродаж? Організовуєте концерт, фестиваль, ярмарок? Запросіть якомога більше людей на відкриття чи іншу святкову подію!

У цьому найкраще допоможе реклама в маршрутних таксі: Вінниця, усі жителі й гості міста швидко дізнаються про Вашу продукцію або послуги. Адже сучасна салонна реклама – оптимальне поєднання доступної ціни і миттєвого результату.   

Переваги розміщення реклами у вінницьких маршрутних таксі  

Салонна реклама
Салонна реклама
  1. Різноманітні маршрути транспорту, які покривають центральну, спальні та найбільш віддалені райони Вінниці. Це забезпечить максимальне охоплення міста Вашою рекламою, а також тисячі переглядів оголошення протягом дня!
  2. Великий пасажиропотік. Маршрутні таксі – популярний вид громадського транспорту у Вінниці. Кожного дня ними користуються до 75% місцевих. Отже, реклама у вінницьких маршрутних таксі забезпечить тисячі контактів із Вашим повідомленням щодня. 
  3. Наявність 245 маршрутних таксі – легко підібрати найкращі маршрути транспорту. Наші кваліфіковані менеджери запропонують оптимальне рішення для проведення ефективної рекламної кампанії.
  4. Маємо адресну програму, що допоможе вибрати напрямки руху маршруток, якими найчастіше користується саме Ваша цільова аудиторія. Наприклад, якщо Ви рекламуєте курси, навчання за кордоном, ми запропонуємо розміщення листівок у салонах маршруток, які курсують біля вищих навчальних закладів, молодіжних центрів, студмістечок. Так Ви будете впевнені в тому, що реклама точно дійде до потенційних клієнтів.         
  5. Салонна реклама у вінницьких маршрутках має помірну ціну і гарантує миттєвий ефект. Адже реклама, розміщена всередині динамічного рекламного майданчика, підтримує регулярний контакт із Вашими потенційними клієнтами.

Ми є агенцією з 13-річним досвідом у рекламному бізнесі, що пропонує повний цикл виготовлення та розміщення якісної реклами в салонах маршрутних таксі у м. Вінниця та всіх містах Західної України, – від безкоштовного макету до фотозвіту, а також постійний контроль за станом рекламного зображення протягом терміну експонування.

Реклама в маршрутках Вінниці – це те, що Вам потрібно для реалізації успішної рекламної кампанії!

avtobus

Реклама в автобусах Вінниця

 

troleibus

Реклама в тролейбусах Вінниця

 

tramvai

Реклама в трамваях Вінниця

 

mizmisck

Реклама в приміських маршрутах Вінниця