Реклама в транспорті Вінниця

Реклама в транспорті Вінниця

marshrutka

Реклама в маршрутних таксі Вінниця

 

avtobus

Реклама в автобусах Вінниця

 

troleibus

Реклама в тролейбусах Вінниця

 

tramvai

Реклама в трамваях Вінниця

 

mizmisck

Реклама в приміських маршрутах Вінниця

 

Замовляти рекламу для розміщення в громадському транспорті Вінниці – оптимальне рішення для компаній, які шукають персонал на роботу, планують масові заходи (концерти, ярмарки, фестивалі), хочуть запросити якнайбільше клієнтів на нові курси, навчальні програми.

Крім того, реклама в транспорті Вінниці швидко спрацьовує, коли треба зацікавити потенційних споживачів акціями, знижками, бонусами, іншими вигідними пропозиціями, а також новими товарами, послугами.    

Переваги розміщення реклами в салонах громадського транспорту у м. Вінниця

Реклама в транспорті
Реклама в транспорті

  1. Масовість. Щодня вінницькими тролейбусами, трамваями, маршрутними таксі, автобусами користуються до 80% жителів і гостей міста. Регулярний великий пасажиропотік забезпечить високу ефективність рекламного оголошення. Це десятки тисяч контактів із Вашим повідомленням щодня.
  2. Наявність адресної програми. Розміщення реклами в транспорті Вінниці дуже вигідне ще й тому, що завдяки адресній програмі є нагода підібрати найкращі маршрути транспорту. Так можна по максимуму охопити саме Вашу цільову аудиторію. За потреби наші досвідчені менеджери безкоштовно проконсультують і допоможуть знайти оптимальне рішення для Вашої реклами.
  3. Реклама в транспорті Вінниця – це один із найбільш бюджетних видів реклами, який сприяє швидкому запуску й реалізації рекламної кампанії. Жоден інший спосіб рекламування не запропонує настільки вигідного співвідношення доступної вартості, оперативності та максимального ефекту.
  4. Помірна ціна виготовлення рекламних листівок.

Замовляючи салонну рекламу у громадському транспорті Вінниці, Ви отримуєте повний пакет послуг:

  • безкоштовну розробку макету – Ви можете запропонувати свій варіант або наші кваліфіковані дизайнери самостійно зроблять унікальний макет;
  • домовленість із перевізниками – перш, ніж здійснити розміщення реклами у вінницькому транспорті, домовляємося з перевізником. Він знає, яка саме реклама присутня в салоні його маршрутки чи автобуса. Отож, Ваша реклама в надійних руках;
  • виготовлення листівок формату А3, А4, А5 (горизонтальні та вертикальні) – наша агенція є компанією з 13-річним досвідом у рекламному бізнесі, яка пропонує повний цикл виробництва рекламних листівок. Це економія Вашого часу + гарантія якісної реклами;
  • поклейка листівок у салонах громадського транспорту;
  • надання фотозвіту – після поклейки надаємо звіт у вигляді фотографій. Тому Ви будете впевненні у якості та своєчасності виконаних робіт.   

Кваліфікований персонал, багаторічний досвід у виготовленні, розміщенні салонної реклами – це гарантія надійності Ваших рекламних інвестицій.

Реклама в транспорті Вашого міста буде ще ефективнішою, якщо домовлятися з професіоналами. Телефонуйте нам! Будемо раді співпраці!