Особливості реклами в регіонах

Важливе місце у рекламній кампанії займає територіальна визначеність та її сегментація. Залежно від особливостей рекламованого товару чи послуги потрібно враховувати географічний аспект: у яких містах, містечках, областях чи районах знайдуться потенційні споживачі, котрим Ваше рекламне повідомлення прийдеться як ковток джерельної води посеред пустелі.

Саме тому останнім часом все більшої популярності набуває відносно новий різновид зовнішньої реклами – реклама в регіонах. Цей особливий спосіб рекламування найкраще підходить для своєрідного рекламного ринку зі своєю специфікою та аудиторією.

Якщо, приміром, під час поділу ринку споживачів необхідно застосовувати  принцип географічної сегментації, зовнішню рекламу, зокрема рекламу в приміському громадському транспорті, варто поміщати лише на окремих, ретельно досліджених ділянках.

Це ефективно здійснювати для того, щоб залучити потрібний спектр цільової аудиторії. Максимальна результативність такої реклами в регіонах буде досягнута в тому випадку, коли треба підвищити інтерес мешканців якогось конкретного регіону, міста чи області.  

Звичайно, під час проведення рекламної кампанії у регіонах завжди треба коректно й грамотно створювати рекламне послання: щоб воно чітко і зрозуміло відображало ті цілі, які переслідують рекламодавці, замовляючи цей різновид реклами.

Реклама в регіонах є доволі ефективною, наприклад, у зв’язку з розширенням мережі розповсюдження продукції або для підсилення результативності всієї рекламної компанії (з метою підвищення продаж) у конкретному районі чи області.

Обираючи місце розміщення реклами в регіонах, необхідно дотримуватися наступних принципів: актуальність, територіальне визначення, своєчасність, продуктивність, доречність.

Розглянемо детальніше переваги розміщення реклами в регіонах:

 • ексклюзивне забарвлення – місця під зовнішню рекламу у великих чи середніх містах часто бувають повністю зайнятими, і бути оригінальним серед масового наповнення яскравими плакатами чи постерами не так і легко. Як бути неповторним серед неповторних (даруйте за тавтологію)? Можна розмістити свою унікальну рекламу в регіонах, де люди ще не бачили такої креативної реклами!
 • персональний підбір стратегії та інтенсивну рекламної кампанії у кожному конкретному регіоні – можна підлаштувати рекламне повідомлення під ідеальний ключ та форму, враховуючи особливості географічного розташування, економічних показників, менталітету певного району чи області;
 • порівняно невисока вартість та цінова гнучкість – розміщення реклами в регіонах зазвичай є дешевшим, ніж у великих містах. Отже, можна вбити відразу двох зайців одним ефективним вистрілом: і зекономити, і охопити більший сегмент цільової аудиторії.

Чому розміщення реклами в регіонах є досить ефективним?

Відповідь криється на поверхні. Річ у тім, що регіональне розповсюдження реклами швидко й просто сприяє охопленню ширшого кола потенційних споживачів в десятки-сотні разів! Звісно, у великому місті концентрація людей на декілька квадратних метрів значно більша, ніж, скажімо, у містечку.

Однак не забуваймо, що велика кількість жителів тієї чи іншої області працює саме у великих містах. І добираються ці мешканці на улюблену роботу з допомогою приміських маршруток. А як продуктивно використовувати цінні годину-дві, поки пливеш чи мчиш у маршрутці до великого міста у пошуках власного щастя?

Як варіант, на допомогу може прийти креативна цікава реклама в приміських маршрутках, яка завжди вчасно інформує потенційних споживачів про новинки, знижки, акції, вигідні пропозиції, унікальні рішення тих чи інших проблем.

Наше агентство надає широкий діапазон послуг по розміщенню реклами в приміських маршрутках:  

 • рекламні повідомлення на вікнах приміських маршруток;
 • рекламні постери на задніх вікнах приміських маршруток. У задній частині салону часто скупчується велика кількість пасажирів, тому тут розміщувати рекламу зручно та вигідно; 
 • листівки з рекламою в салонах приміських маршруток – на вікнах та спеціальних комірках;
 • листівки з рекламою на спинках сидінь в салоні приміських маршруток.

Наша рекламна компанія розміщує рекламу в приміських маршрутках на території всієї Західної України: Львів, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Ужгород, Хмельницький та областях. Таким чином, згідно з потребами клієнта, можна охопити рекламою окреме місто або весь регіон чи область. 

Крім того, реклама в регіонах, зокрема у приміських маршрутках, має безліч переваг:

 1. просторий салон – у приміських маршрутках можна чудово реалізовувати оригінальні креативні ідеї, з допомогою яких Ваша реклама не залишиться непоміченою;
 2. динамічність – ритмічний кругообіг пасажирів та приміських маршруток перетворює Вашу рекламу на рухливе повідомлення, яке обхвачує щоразу ширше поле можливих покупців товару чи послуги. Кожного дня на рекламу звертають увагу сотні потенційних клієнтів, адже тривалий вільний час, проведений у салоні приміської маршрутки, сприяє цьому;
 3. доступна вартість – розміщення реклами в регіонах вартує дешевше, ніж реклама у великих містах, а ефективність – не менш показова; 
 4. широкий обсяг цільової аудиторії – жоден інший спосіб рекламування товару чи послуги не здатен привернути увагу стількох можливих покупців. Вся таємниця полягає в динаміці, яка перетворює рекламне повідомлення в активізоване повідомлення;
 5. захист реклами від дії зовнішнього середовища – Ваша реклама в салонах приміських маршруток зберігатиме презентабельний вигляд протягом довгого часу, оскільки на неї не впливатимуть опади, бруд чи сильний вітер.

Дізнатись ціну

Консультант ОляКонсультант Оля
Залиште контакт для зворотнього дзвінка! Залиште контакт для зворотнього дзвінка!

Особистий консультант допоможе Вам підібрати оптимальне рішення

Розрахує вартість реклами

Допоможе з розробкою дизайну

Не втрачайте можливості БЕЗКОШТОВНОЇ професійної консультації