Дизайн реклами в транспорті

Наш дизайн – Ваш успіх

Усім відомо, що на сьогодні друкований вид рекламної продукції – найбільш дієвий у сфері реклами. Він є відносно недорогим, інформативним, візуально наповненим та може приваблювати велику кількість потенційних клієнтів.

img-1754Якщо говорити про рекламу в транспорті, то ефективність від цього способу рекламування зросте в рази, особливо, якщо Ви зробите замовлення у нас!

Незаперечний плюс реклами в транспорті – досить тривалий період взаємодії як із замовником, так і з потенційними споживачами. Тому дуже важливо, щоб дизайн реклами мав відповідну високоякісну привабливу форму, яка зможе надихати можливих покупців до відповідних дій.

Протягом довгих років вірного служіння рекламній справі наша компанія навчилася гарно, якісно, професійно розробляти найкращі варіації дизайну, щоб і замовники, і потенційні споживачі отримували задоволення та результат від споглядання пропонованої рекламної продукції.

Як чудово, коли їдеш, наприклад, у тролейбусі, за вікном дощ, і все довкола огорнуте сірим, а тут раптом – перед очима естетичний рекламний плакат, від якого віє свіжістю, теплом і позитивом!

Розробляючи дизайн плакатів та й дизайн реклами загалом, ми використовуємо найсучасніші новітні технології, надійний і добірний фотодрук, який попередньо проходить усі етапи кольоропроб. Адже кольоропроба необхідна для оцінки якості багатофарбового зображення – ми завжди акцентуємо увагу на високопрофесійному підході до рекламної справи!

Під час оформлення дизайну наші експерти зосереджено й виважено підходять до виконання своїх обов’язків, ретельно обдумуючи ряд таких важливих питань, як тема, мотиви, далекоглядність рекламного повідомлення; особливості художнього задуму та оформлення; тип аудиторії; бюджет; спосіб поширення реклами та багато інших тонкощів.

Щоб розробка дизайну реклами була максимально ефективною, ми враховуємо основні функції дизайну:

  • чіткий і якісний показ рекламованих товарів;
  • формування візуального образу товару, послуги чи рекламодавця;
  • привернення уваги до позитивних сторін рекламованої продукції чи послуги.

Також, створюючи дизайн реклами, ми перманентно керуємося важливим принципом: основні елементи рекламного повідомлення (слоган, текст, зображення) мають формувати один-єдиний образ. І цей образ повинен бути ефективним.

Наш дизайн – Ваш успіх
9.0 з 10 базується на 29 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами в транспорті