Де Вашій рекламі найкомфортніше?

img-1874Щоразу в межах рекламної кампанії постає питання: де розмістити рекламу? Сьогодні є безліч варіантів розповсюдження реклами – все залежить від особливостей рекламованого товару чи послуги, бюджету замовника тощо. Існує ще багато тонкощів, які впливають на вибір місця та способів розміщення рекламного повідомлення. Проте зараз ми детальніше зупинимося на такому місці розповсюдження, як транспорт.

Чому він є ефективним, які види реклами в транспорті є найбільш поширеними та дієвими? Наразі зосередимося над цими й іншими актуальними питаннями.

Отже, чому саме громадський засіб пересування?

Відкриємо ряд важливих таємниць, які перетворюють транспорт на чудодійний інструмент досягнення Ваших цілей, а саме – збільшення Ваших продаж.

Переваги розповсюдження реклами в транспорті:

 • Найкраще співвідношення ціни та якості – маршрутні таксі, автобуси, тролейбуси, трамваї дозволяють вміщати в собі велику кількість рекламних повідомлень; де Ви ще знайдете рекламний носій, який здатен подарувати великі площі для розміщення за порівняно невисоку ціну?
 • Динамічність – постійний рух транспорту гарантує перманентний потік зацікавленості рекламою потенційними споживачами; Ваш пропонований товар чи послуга сама швидко наближається до покупця!
 • Загальнодоступність – реклама в транспорті дозволяє охопити значно більшу кількість потенційних споживачів, аніж, скажімо, реклама на статичному носії. Адже щодня тролейбусами, трамваями, маршрутками, автобусами користуються сотні тисяч українців, і шанси, що Вашу рекламу помітять-захочуть-придбати зростають в рази!
 • Висока частота повторних контактів – більшість жителів міста користуються однаковими маршрутами, їдучи на роботу-з-роботи. Тут магія проста: багаторазовий перегляд реклами збільшує шанси перевтілити  пасажира на покупця.
 • Акцент на вибірковості – відповідно до цілей рекламної кампанії, цільової аудиторії, особливостей рекламованого товару ми самі обираємо той вид громадського транспорту, в якому Ваша реклама буде максимально ефективною.
 • Оптимальна наповненість рекламного повідомлення.
 • Непіддатливість впливу зовнішнього середовища – салон тролейбуса чи автобуса надійно захищатиме Вашу рекламу від дії вітру, сонця, дощу, снігу, граду;
 • Збереження естетичного вигляду протягом тривалого часу – Ваша реклама світитиметься як нова копійка, незважаючи на вплив часу!
 • Необмежений простір для творчості – погодьтеся, що тролейбус чи автобус є все-таки нетрадиційною площиною для розміщення реклами. Для креативних винахідників (члени нашої команди такими і є) обмежень для фантазії не існує!

img-1844Багатофункціональність громадського транспорту годі применшити. Згідно з цілями рекламної кампанії ми завжди обираємо найкращі та найбільш дієві види транспорту під Вашу рекламу. Адже розміщення реклами в тролейбусах, трамваях, маршрутках, автобусах дозволяє значно збільшити об’єми Ваших продаж. Відомо, що пасажиропотік є постійно великим (особливо це стосується буднів). Ймовірність того, що на рекламований у транспорті товар звернуть увагу та зацікавляться, зростає в рази (якщо порівнювати ефективність реклами в транспорті з іншими способами рекламування).

Обираючи той чи інший вид транспорту під Вашу рекламу, ми завжди керуємося наступними принципами:

 • актуальність;
 • територіальне визначення;
 • продуктивність;
 • доречність;
 • своєчасність.

Команда наших експертів знає, які види реклами найкраще функціонують у громадському транспорті. Враховуючи це, ми компонуємо найоптимальніші форми, розміри, палітру кольорів, шрифти. Ці елементи мають вагоме значення для того, щоб привабити якнайбільше потенційних споживачів.

Наша компанія займається виготовленням реклами в транспорті різних форматів: стікери формату А-3, А-4, А-5, постери в спеціальних комірках, банерні розтяжки, листівки, оголошення.

Обираючи вид реклами та працюючи над її форматом, наші експерти відповідально планують кожен етап, ретельно обдумують ряд таких важливих питань, як тема, мотиви, далекоглядність рекламного повідомлення; особливості художнього задуму та оформлення; тип аудиторії; бюджет; спосіб поширення реклами та багато інших тонкощів.

Де Вашій рекламі найкомфортніше?
9.3 з 10 базується на 13 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами в транспорті