Відеореклама в транспорті

Сьогодні реклама на моніторах в транспорті користується великим попитом серед рекламодавців. З допомогою відеореклами необхідну інформацію можна донести значно швидше та ефективніше, ніж у будь-який інший спосіб.

Чому, наприклад, відеореклама в маршрутках є настільки дієвою? Є декілька причини її ефективності.

По-перше, давайте пригадаємо, чим зазвичай займаються пасажири, їдучи в маршрутці, автобусі чи трамваї? Переважно нудьгують. Можуть слухати музику в навушниках, дивитися у вікно, якщо там пейзажі надихають. Хоча зазвичай щодня люди добираються до роботи чи навчання з допомогою однакових маршрутів. Читати – не дуже зручно внаслідок енергійного руху транспорту. Що робити двадцять-тридцять хвилин, поки маршрутка доставить Вас до бажаного місця призначення?

Усе вірно: можна із задоволенням переглядати відеоряд у салоні громадського транспорту. Напевно, саме в цей момент Ви знайдете для себе корисну інформацію.

По-друге, реклама на моніторах в маршрутці ефективна тим, що її не можна вимкнути, перемкнути на інший канал, а якщо не подобається відео – вийти із салону. Реакція людини зазвичай є передбаченою: коли перед очима рухаються яскраві картинки, мимоволі починаєш дивитися на них.

Не забуваймо, що кожного дня громадським транспортом користуються сотні тисяч українців. Відеореклама в автобусах та маршрутних таксі є досить-таки результативною. Адже у маршрутках та автобусах їздять переважно люди із середнім рівнем достатку: амбітна молодь, перспективні особи середнього віку тощо.

Переглядаючи відеорекламу в громадському транспорті, пасажири мають чудову нагоду детальніше ознайомитися з вигідними пропозиціями, знижками, акціями, новинками, тобто всіма нюансами, які можуть зацікавити потенційного споживача до купівлі товару чи послуги.

Відеореклама корисна ще й тим, що виконує естетичну функцію. Погодьтеся, якщо у Вас був доволі напружений день, Ваш мозок прагне розслаблення, а тіло – релаксації, можна просто зручно вмоститися на сидінні маршрутного таксі й переглядати приємні картинки, які плавно змінюються.

Спробуйте так вчинити… Нарешті напруга зменшується, зникає. Ви відчуваєте бажаний спокій. І навіть оголошення, що зринає з відеоряду, про знижки на одяг у Вашому улюбленому магазині покращує настрій.

Отже, відеореклама в транспорті вміє задовольняти потреби всіх і кожного!

Дізнатись ціну

Консультант ОляКонсультант Оля
Залиште контакт для зворотнього дзвінка! Залиште контакт для зворотнього дзвінка!

Особистий консультант допоможе Вам підібрати оптимальне рішення

Розрахує вартість реклами

Допоможе з розробкою дизайну

Не втрачайте можливості БЕЗКОШТОВНОЇ професійної консультації